دانلود اخرین ورژن اسنپ راننده و مدارک لازم ثبت نام snapp +ترفند کسب درآمد بیشتر

با سلام خدمت تمامی دوستانی که قصد عضویت یا استفاده از نکات طلایی جهت کسب درآمد بیشتر از اسنپ راننده را دارند. همانطور که می دانید اسنپ تکنولوژی نه چندان جدیدست که تا به حال حدود 85 هزار نفر را به سر کار دعوت کرده و تمامی این افراد یا به عنوان شغل دائمی یا شغل نوبت دوم خود از این راه به کسب درآمد حلال اقدام می کنند. اگر شما هم یک وسیله نقلیه (موتور یا ماشین) دارید چرا به هنگام بازگشت به خانه مسیر را تنها طی می کنید!!! اگر برای مثال از غرب به شرق تهران ، کرج ، اصفهان یا شیراز و … را سیر می کنید می توانید 30 هزار تومان به حقوق آن روز خود اضافه کنید. برای نکات طلایی اسنپ راننده و مدارک لازم جهت ثبت نام با متخصصین BigETek همراه باشید.

بگذارید با هم راحت باشیم. من یک کارمند مجرد و جوان مانند بسیاری از شما هستم حقوق 1 میلیون کفایت زندگیم را می دهد اما می دانم تا انرژی دارم باید تمام تلاش خود را بکنم تا آینده خود را بسازم. بدون سرمایه نیز، این حرف ها فقط شعار است و به عمل نمی زسد. در ادامه ابتدا مدارک لازم جهت ثبت نام در اسنپ را ارائه می دهیم سپس به نکاتی طلایی برای بیشترین بازده از کمترین سفرها را ارائه می دهیم.

در ابتدا بهتر است اعلام کنیم که سازماندهی اسنپ بسیار بیشتر از دیگر تاکسی رانی های اینترنتیست و مطمعن باشید در آینده لذت همکاری با اسنپ را خواهید برد. اسنپ در ابتدا یک کلاس تقریبا یک ساعته برای شما برگذار می کند تا با اپلیکیشن آشنایی کامل بدست آورید و دیگر جای هیچ سوالی باقی نخواهد ماند اما آموزش ترفند هایی که در آینده خواهید خواند را جایی پیدا نخواهید کرد.قبلا در مقاله ای به آشنایی مسافران اسنپ پرداخته بودیم که در این مطلب (با تاکسی اینترنتی کرایه آژانس تهران را نصف کنید – حتما بخوانید) می توانید با آن رجوع کنید.

در ضمن در هنگامثبت نام بروشوری را تحویل خواهید گرفت که نشان از محل های پرازدحام و پر درخواست اسنپ است.

اسنپ راننده و مدارک لازم برای ثبت نام snapp

اگر تلگرام دارید از لینک زیر می توانید آخرین ورژن برنامه اسنپ راننده را نصب کنید. توجه کنید برای اینکه این برنامه فعال شود باید شماره تلفن همراه شما در ساختمان اسنپ که آدرس آن در ادامه اعلام می شود وارد شود. یعنی شما ابتدا برنامه را دانلود کنید بعد با مدارک کامل به یک از ساختمان های اسنپ برای ثبت نام تشریف ببرید.

دانلود آخرین ورژن برنامه اسنپ راننده از تلگرام (کلیک کنید)

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ ستور

دانلود از طریق تلگرام معرف محمود قدسی ممان 09353121516 (تلفنی یا تلگرامی در ساعات اداری و تلگرامی در غیر اداری)

مدارک مورد نیاز:

 • مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه راننده اسنپ باشد.)
 • گواهینامه (اگر مهلت اعتبار خودرو گذشته باشد به شما یک الی سه هفته فرصت داده می شود تا آن را تمدید کنید.)
 • مدارک خودرو (کارت خودرو و برگ سبز خودرو) (اگر مالک خودرو نباشید مشکلی نیست و حتی نیاز به حضور صاحب خودرو نیست)
 • بیمه‌نامه معتبر خودرو
 • معاینه فنی برای خودروهای مدل پایین‌تر از خرداد ۹۱ برای پراید و پایینتر از 87 برای غیر پراید
 • قبض تلفن یا آب یا برق محل سکونت 
 • یک قطعه عکس پرسنلی (اگر نبرید خودشان از شما عکس می گیرند)
 • نام معرف محمود قدسی ممان (در هنگام پر کردن فرم ثبتنام از شما روش آشنا شدن با اسنپ پرسیده می شود.  لطفا بنویسید معرف : محمود قدسی ممان)

دفاتر ثبت نام(بزودی در تمام مراکز استانها):

گاندی تهران

آدرس پارکینگ : اتوبان حقانی، بعد از چهار راه جهان کودک، خیابان شهیدی، انتهای کوچه ناوک . مسئول پارکینگ اسنپ.
آدرس دفتر: خیابان گاندى جنوبى، خیابان ١٧ام، پلاک ٢٧، طبقه همکف، واحد غربی
شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ الى ۱۹
پنجشنبه ۷:۳۰ الى ۱۵

غرب تهران

آدرس : اتوبان حکیم، خیابان باهنر (باغ فیض) خیابان هجرت، شقایق ١٠ پلاک ١۶ طبقه اول
شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ الی ۱۹
پنجشنبه ۷:۳۰ الى ۱۵

کرج ( استان البرز)

دفتر هم‌راهان : کرج، چهارراه هفت‌تیر، بلوار دانش‌آموز، روبروی بیمارستان قائم، پلاک ۸۳۰، ساختمان احسان، طبقه اول
شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۶
پنج شنبه ها: ۸:۳۰ تا ۱۳

اصفهان

آدرس : اصفهان، خیابان وحید، حدفاصل پل وحید و چهار راه خاقانی، ساختمان امین، طبقه دوم، واحد١٢
روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۹:۳۰

مدارک لازم عدم سوء پیشینه:

پس از ثبت نام در اسنپ بمدت 3 هفته زمان دارید تا مدرک عدم سوپیشینه را به اسنپ ارائه دهید. البته در این مدت می توانید فعالیت کنید اما در صورت عدم ارائه این مدرک ثبت نام شما لغو می شود. بخاطر داشته باشید که ارسال مدرک سوپیشینه دو تا سه هفته طول می کشد. پس هرچه سریعتر اقدام کنید. مدارک لازم عدم سوء پیشینه عبارت است از :

اسنپ راننده
کمی پول بیشتر ببرید. شاید هزینه ای جدا نیز از شما درخواست کنند.

ترفند کسب درآمد بیشتر برای راننده اسنپ

قبل از شروع ترفندها کسب درآمد بیشتر لازم به ذکر است که این مطالب توسط تلاش چند ساعته معرف شما به اسنپ (محمود قدسی ممان) آماده شده است. لذا خواهشمندیم در هنگام ثبتنام نام معرف را ثبت بفرمائید.

1- اسنپ مسافران را علاوه بر اسنپ رانندگان نصب کنید. (اسنپ مسافران اپلیکیشنیست که علاوه بر اسنپ راننده به شما نشان می دهد که در کجای شهرتان رانندگان برای گرفتن مسافران کمین کرده اند. پس اسنپ مسافران را نصب کنید و بدنبال اجتماع ماشین های اسنپ بگردید.) توجه کنید حتما نباید در جایی باشید که اسنپ راننده زیاد باشد. گاهی در جایی که هیچ اسنپی نباشد تریپ بیشتری به شما می خورد. بنابراین در جایی باشید که یا اسنپیان زیادند و همیشه در حال جنب و جوشند یا بسیار کم هستند.

دانلود آخرین ورژن برنامه اسنپ راننده مسافران از تلگرام (کلیک کنید)

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ ستور

دانلود از طریق تلگرام معرف محمود قدسی ممان 09353121516 (تلفنی یا تلگرامی در ساعات اداری و تلگرامی در غیر اداری)

اسنپ راننده
اسنپ راننده

2- در ابتدا و انتها و در محل توقف های میانی آن اتوبان ها و آزادراه ها منتظر مسافر باشید. فاکتور اصلی ارزش گذاری هزینه یک مسیر طول مسیر است. فاکتور های بعدی زمان و ترافیک هستند. شما با قرار گرفتن در یک اتوبان می توانید به سرعت از یک سمت شهر به سمت دیگر بروید و ماکزیمم هزینه را دریافت کنید.

3- تنها به اسنپ بسنده نکنید. شاید در ابتدای یک مسیر طولانی مثل اتوبان باشید ولی مسافر اسنپ ندارد. بنابراین با اسنپ مسافران طول اتوبان را هزینه گذاری کنید و به مسافر بگویید کمترین هزینه را از او خواهید گرفت و او را به مقصد برسانید.

4- در محل اجتماعات مردمی قرار بگیرید. مثل بیمارستان ، دانشگاه ، مراکز خرید ، ایستگاه های مسافربری مثل مترو ، فرودگاه ها و ایستگاه های قطار (شما با قیمت پایینتری که از اسنپ دریافت می کنید اولویت بیشتری نسبت به تاکسیرانی ها دارید.)، ورزشگاه ، پارک و …

اسنپ راننده
اسنپ راننده

5- اسنپ به دوستداران طرح های ترافیکی کمک مالی می کند. در کلان شهر ها طرح ترافیک و زوج و فرد همیشه مسافر خواهند داشت که بسیاری از رانندگان به آنجا نمی توانند ورود پیدا کنند. اگر شغل اصلی شما رانندگیست حتما از این طرح های تشویقی استفاده کنید. طرح های تشویق در کانال زیر معرفی می شوند.

کانال تلگرامی اسنپ راننده مسافران

6- نمره رتبه بندی بالایی دریافت کنید. در انتهای مسیر که شما مسافر را پیاده می کنید. درون برنامه اسنپ از مسافر در مورد شما سوال می شود و از1 تا 5 یک نمره می خواهد. دومین فاکتور در انتخاب راننده توسط اسنپ، نمره رتبه بندی شماست. اگر دو راننده در یک منطقه به فاصله مساوی از یک مسافر باشند. درخواست اول به راننده ای ارسال می شود که نمره رتبه بندی بالاتری دارد. چند ترفند که موجب گرفتن نمره بالا می شود در زیر آماده؛

 • همیشه لفظ قلم صحبت کنید. مسافران در صورتی که از شما احترام زیادی ببینند حتما نمره بالایی می دهند.
 • ماشینتان را تمیز نگه دارید. ماشین خود را در زمانی که مسافر ندارید تمیز کنید.
 • عطر و بوگیر داخل ماشین فراموش نشود.
 • هر چیزی که حواس شما را از رانندگی پرت می کند، دور بگذارید.
اسنپ راننده
اسنپ راننده

7- قبل از شروع سفر از مسافر بپرسید آیا به مسیر تسلط دارند تا شما را راهنمایی کنند یا باید از گوگل مپ (راهنمای مسیریابی اینترنتی) استفاده کنید؟ اگر مسیر را نمیشناختند از گوگل مپ استفاده کنید اما حتما از هولدر گوشی (وسیله ای که گوشی شما را به شیشه ماشین می چسباند تا دیگر نیازی به نگه داشتن گوشی در دست نباشد.) قیمت هولدر از 15 تومان تا 30 تومان متفاوت است. در صورتی که یک تریپ به پایین شهر سفر داشتید با قیمت مناسبتری می توانید تهیه کنید.

8- استفاده از کولر و بخاری را فراموش نکنید. اسنپ روی شکایات مسافرین خیلی حساس است. اگر چند شکایت پشت سر هم توسط مسافر داشته باشید، مطمعنا اشتراک شما را لغو می کند.

9- با مسافر هیچ وقت جر و بحث نکنید. حتی اگر پول کمتری داد به دنبال او نروید. شاید این یک نقشه باشد تا شما را از ماشین جدا کنند و نقشه ای برای دزدین ماشین شما داشته باشند. در انتهای سفر شما می توانید لیست سفرها را انتخاب کنید و در هر موردی به اسنپ گزارش دهید. مثل این که به شما کم پول دادند. یا مسیری غیر از مسیر اصلی رفتید یا … . مطمعن باشید اسنپ هوای رانندگان خود را دارد. نمره بالای رتبه بندی در اینجا به شما خیلی کمک می کند.

10- صداقت داشته باشید. در هنگام انتخاب یک سفر شما 15 ثانیه وقت دارید که سفر را انتخاب یا رد کنید. اگر رد کنید از شما دلایلی را می خواهد. که شما باید گزینه درستی را انتخاب کنید زیرا به نفع شماست. مثلا اگر گزینه (زمان برای انتخاب سفر تمام شد را بزنید اگر دوباره مسافر قصد سفر کند به شما پیشنهاد خواهد شد اما اگر گزینه دور بودن مسافر را بزنید دیگر انتخاب مجددی نخواهید داشت مگر مسافر به شما نزدیک شده باشد که این بعید است.)

11- دقیقترین نقشه ها توسط گوگل (مپ) تهیه شده است اما نرم افزارهای دیگری مثل sygic می تواند محل دوربین های پلیس را نیز نشان دهد(بین خودمان بماند) می توانید تا زمانی که محدود نشده از ان استفاده بفرمایید. در ضمن برنامه sygic قابلیت آپدیت لحظه ای را دارد. یعنی اگر مسیری را اشتباه رفتید با یک مسیر جایگزین شما را به مسیر اصلی هدایت می کند.

12- توجه کنید که در ساعات شلوغین به مسیرهایی که احتمال گیر افتادن در ترافیک آنها زیاد است نیافتید. زیرا تحمل شما به کمترین میزان خود می رسد و گاهی ممکن است قید مسافر مسیر برگشت را بزنید و آنگاه از قیمت های پایین اسنپ شاکی خواهید شد. در حالیکه این قیمت پایین است که مسافران را به شما و اسنپ نزدیک می کند.در واقع شما باید روی مسیر برگشت خود حساب باز کنید تا بتوانید به سود دلخواهتان برسید. موفق باشید.

اگر مطالب بالا در راهنمایی شما در هنگام ثبت نام کمکی کرد، لطفا نام معرف خود را در هنگام ثبت نام محمود قدسی ممان ثبت کنید.

One thought on “دانلود اخرین ورژن اسنپ راننده و مدارک لازم ثبت نام snapp +ترفند کسب درآمد بیشتر

 • December 5, 2017 at 1:43 pm
  Permalink

  با ۴ماه کارکرد و امتیاز۴.۸ و جذب بیش از ۵۰ مسافر حذفم کرد بخاطر چندسفر پشت سرهم هدیه و ۱۵۰هزار پولمو خورد

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد