خواندن پسورد ستاره دار بدون نرم افزار

حالا می توانید رمزتان را به فراموشی بسپارید ! درست خواندید. با ترفندی که به کمک گوگل کروم امروز ارائه می کنیم دیگر نیازی نیست به مسیر پر پیچ و خم تنظیمات برای دیدن رمز و پسوردتان مراجعه کنید. با زدن یک کلیک خواندن پسورد ستاره دار در اینترنت برایتان میسر خواهد شد. پسورد ایمیل ها، اکانت فیسبوک و یا هر رمزی که فراموش می کنید.

برای دیدن رمز هایی فراموش شده چون رمز ایمیل یاهو، جیمیل، فیسبوک، آپارات و رمز وبلاگ یا سایت و … می توان از این روش استفاده کرد. این افزونه 24 کیلو بایتی بنا به ادعای سازنده می تواند پس زمینه صفحات تویتر و المان های مخفی در پیج های وب را نیز نشان دهد.

اگر به مشاهده مطلب دسترسی به پسورد های ذخیره شده در گوگل کروم نیز علاقه مند بودید می توانید به این مطلب مراجعه کنید. یا اگر زمانی که از یک سیستم کامپیوتری به یک سیستم دیگر در محل کار نقل مکان می کنید. اما نیاز به رمز های سیستم قبلی خود داشتید این ترفند را برای انتقال پسوردها باید بدانید.

خواندن پسورد ستاره دار بدون نرم افزار

برای ادامه باز یاد آوری می کنیم که باید از مرورگر کروم بهره ببرید. قبلا گفته بودیم که چرا باید به مرورگر کروم مهاجرت کنیم؟ این ترفند نیز دلیلی مزید بر علت این مهاجرت است. حال روی لینک زیر کلیک کنید. اکستنشنی را باید به کروم اضافه کنید.

HTML Revealer and Password Revealer انگلیسی

HTML Revealer and Password Revealer فارسی

خواندن پسورد ستاره دار
افزودن اکستنشن خواندن پسورد ستاره دار

پس از ورود به این صفحه روی دکمه Add To Chrome بزنید تا اکستنشن دانلود و به کروم افزوده شود. بمحض نصب شدن علامت افزونه در سمت راست و بالای کروم دیده می شود. حال وارد صفحه ایمیل خود شوید. مانند تصویر زیر. سپس روی علامت آیکن قفل شکسته شده کلیک کنید و اولین گزینه را بزنید.

خواندن پسورد ستاره دار
خواندن پسورد ستاره دار

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد