حل مشکل فراموش کردن پسورد یاهو یا هر رمز دیگری در اینترنت

با وجود مشغله ذهنی که هر کسی در زندگی خود دارد، مطمعنا مشکلاتی از قبیل فراموش کردن پسورد یاهو یا هر رمز دیگری در اینترنت را تجربه خواهد کرد. اما فکرش را بکنید، شاید از خانه خود دور باشید و به کامپیوتر خود که تمامی پسوردها را ذخیره کرده است، دسترسی نداشته باشید آنگاه چطور پسورد های خود را بیاد می آورید؟ برای حل مشکل فراموش کردن رمزهایتان کافیست چند دقیقه با ما همراه باشید.

در پی مطالب گذشته کی مخصوص حل مشکل فراموش کردن رمز گوشی و بازیابی رمز های گوگل کروم ارائه کردیم حال برای حل مشکل فراموش کردن پسورد یاهو یا هر رمز دیگری ایم مطلب را ارئه می دهیم. توجه کنید این آموزش فقط مختض رمز یاهو نیست و در ادامه خواهید دید که هر رمزی که یکبار در مرورگر کروم شما ذخیره شده باشد مانند اپل آیدی شما ، در آینده از هر سیستمی در هر کجای دنیا برای شما قابل مشاهده است. (پس توصیه ما به شما این است که به مرورگر کروم نقل مکان کنید.) به مقالات مرتبط با این مطلب توجه کنید:

مقالات مرتبط:مشاهده و بازیابی پسورد توسط گوگل کروم

مقالات مرتبط:چرا باید از مرورگر فایرفاکس به کروم مهاجرت کنیم؟

مقالات مرتبط:چطور قفل گوشی را باز کنید؟ اگر پسورد گوشی را فراموش کردید.

فراموش کردن پسورد یاهو

فرض کنید در لابی یکی از هتل های پاریس در فرانسه نشسته باشید و نیاز به چک کردن ایمیل خود دارید اما رمقی برای رفتن به اتاق و نشستن پشت لپتاپ خود را ندارید (که تمامی رمز ها را در آن ذخیره دارید)  و می خواهید از گوشی خود نسبت به چک میل اقدام کنید. منتهی رمز آن را یادتان نمی آید. کافیست یک اکانت جیمیل داشته باشید. و به آدرس زیر بروید.

passwords.google.com

با کلیک بر روی سایت بالا وارد صفحه زیر می شوید. (همانطور که میبینید با فایر فاکس وارد شدیم که نگوییم چون مرورگرمان گوگل کروم است پس فقط برای کروم جواب می دهد.)

فراموش-کردن-پسورد-یاهو

پس از وارد کردن اکانت جی میل خود و وارد کردن پسورد در مرحله بعدی که در زیر آمده می توانید به تمامی پسورد های ذخیره شده توسط گوگل نگاه بیاندازید. شاید با خود بگویید حال باید رمز جیمیل را حفظ کنیم و این که مشکل را دوبرابر کرد! اما توجه کنید که اگر رمز جیمیل را حفظ کنیم نه تنها به رمز یاهو بلکه به تمامی رمز های دیگر دسترسی دارید، پس توفیق این مطلب در اینجاست که با یک تیر چند هدف بزنیم.

1فراموش-کردن-پسورد-یاهو

تمام شد. حال بدنبال هر رمزی که می خواهید بگردید. مثلا ما رمز سایت آپلودر 4shared.com را یادمان رفته و با زدن روی چشم کنار پسورد آن را خواهیم دید. و شما رمز یاهو میل را می خواهید چک کنید پس آنرا پیدا کنید در زیر ستون Apps and Sites بدنبال yahoo.com بگردید و ایمیلی را که می خواهید رمزش را ببینید روی چشمش کلیک کنید.

فراموش-کردن-پسورد-یاهو2-

توجه کنید که در بالای صفحه بیان شده که تمامی پسورد هایی که با اندروید و مرورگر کروم ذخیره می شود در این وبسایت ذخیره میشود و مطمعن باشید روزی بدردتان خواهد خورد.

2 thoughts on “حل مشکل فراموش کردن پسورد یاهو یا هر رمز دیگری در اینترنت

  • December 28, 2017 at 10:27 pm
    Permalink

    سلام خسته نباشید
    تمام مراحل و درست رفتم اا این گزینه ی اخر و
    از کجا پیدا کنم ک واردش بشم و گزینه هارو جستجو کنم ….. apps and sites

    Reply
    • December 29, 2017 at 3:11 pm
      Permalink

      سلام
      فقط از لینک بالا استفاده کنید
      بعد از وارد کردن صحیح اطلاعات
      در پایین صفحه قسمت مورد نظر وجود دارد

      Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد