آموزش فتوشاپ حرفه ای این قسمت: حذف جوش در فتوشاپ موبایل

دلیل اینکه بسیاری از ما به سمت فتوشاپ نمی رویم مقدماتی از قبیل زمان، آموزش خوب، گرافیک کامپیوتر و بسیاری از عواملیست که باید فراهم شود. اما وقتی همه ی آنها با هم توسط BigETek.com برای شما فراهم باشد دیگر بهانه ای برای ویرایش عکس های خود ندارید. این بار آموزش فتوشاپ حرفه ای را در گوشی ارائه می کنیم آنهم با قسمت حذف جوش در فتوشاپ گوشی.

درست است اگر گوشی خود را در کنار خود دارید دیگر نیازی به PC نیست. نرم افزار قدرتمند فتوشاپ اندروید را از لینک زیر دانلود کنید و به آموزش توجه کنید.

از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

Download-on-Google-Play

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

حذف جوش در فتوشاپ اینبار در گوشی

1- پس از نصب برنامه را باز کنید و یک عکس را که می خواهید جوش آنرا حذف کنید از گالری انتخاب کنید.

bigetek.com-amdroid-photoshop-1

2- حال عکس را با دو انگشت لمس کنید و به بالا و سمت چپ هدایت کنید (مانند شکل پایین سمت چپ). سپس روی علامت نشان داده شده در نوار ابزار بالای گوشی ضربه بزنید و  Show Pointer را انتخاب کنید. با اینکار شما مانند PC یک موس خواهید داشت که بیرون از عکس نشان داده شده است اما اثر آن روی خود عکس با علامت + نشانداده شده.

bigetek.com-amdroid-photoshop-2

3- حال باید گزینه استمپ را انتخاب کنیم. همان آیکن که در فتوشاپ ویندوز وجود دارد. پس مانند شکل چپ آنرا انتخاب کنید. اما هر ایکنی دارای تنظیماتی است. پس برای تغییر تنظیمات استمپ روی Brush در زیر صفحه کلیک کنید. گزینه Size(اندازه) و Hardness(قدرت اثر) مهمتر از دو گزینه دیگر است با توجه به اندازه و کیفیت جوش این گزینه ها را تنظیم کنید برای ما 50 و 15 کفایت می کرد.

bigetek.com-amdroid-photoshop-3

4- حال وارد جذابترین قسمت می شویم که به دقت بیشتری نیاز داریم.با موس به نزدیکترین محل به جوش بروید(زیرا می خواهیم از همان تیکه روی جوش اثر بگذاریم. مثل شکل چپ). (مانند شکل وسط) از جایی که می خواهید نمونه برداری کنید موس را با یک انگشت نگه دارید و با انگشت دیگر روی صفحه بزنید. حالا نمونه در حافظه ذخیره شده استو دیگر نیازی به نمونه برداری برای این حوش نزدیک ندارید. پس موس را روی جوش ببرید و دوباره با انگشت دیگر روی صفحه ضربه بزنید تا تاثیر آن را ببینید (شکل سمت راست) با چند ضربه زدن جوش محو می شود.

bigetek.com-amdroid-photoshop-4

 5- حالا اگر این جوش محو شد برای جوش دیگر باید نمونه برداری را از کنار آن جوش  جدید انجام دهید. برای این کار باید حافظه را پاک کنیم و برای این کار روی علامت Source بزنید. سپس به کنار جوش بعدی بروید و گام 4 را تکرار کنید. و در آخر برای ذخیره دکمه Back گوشی را بزنید تا گزینه Save نشان داده شود.

bigetek.com-amdroid-photoshop-5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد