جستجوی شماره تلفن ثابت تهران – 118 آنلاین

کاهی اوقات بنا به دلایلی لازم دارید که شماره تلفن شخصی را بدست آورید. مطمعنا شما نمی توانید با تماس با 118 و دادن نام شخص مد نظر به شماره تلفن آن شخص دست پیدا کنید اما امروز می بینیم که می توانید با داشتن نام فردی به شماره خانه یا محل کار فردی دست یابید. مثلا با این روش می توان هزینه مکالمات صاحب خط را چک کرد یا نسبت به پرداخت آن اقدام. در ادامه با آموزش پیدا کردن شماره تلفن ثابت تهران با ما همراه باشید.شماره تلفن 118 یکی از راه حل هایی است که در ابتدا به ذهن شما خطور می کند و با آن تماس می گیرید ولی پس از مکالمه متوجه می شوید تا اگر اطلاعات کاملی از مشترک مورد نظر نداشته باشید، اپراتور قادر به استخراج شماره تلفن نبوده یا از لحاظ قوانین و مقررات نمی تواند چند شماره احتمالی را در اختیارتان قرار دهد. در این مواقع بهتر است خود دست به کار شده و در سایت اطلاعات مشترکان مخابرات، شماره مخاطب یا سازمان مورد نظر خود را پیدا نمایید.

جستجوی شماره تلفن ثابت تهران با سامانه اینترنتی 118

در زمان ورود به سایت با شمایلی مانند تصویر زیر مواجه می شوید. بخش مشترکین حقیقی و حقوقی از هم جداست و در این مطلب به صورت جداگانه توضیح داده می شود. در بالای صفحه نیز منویی در زیر عدد 118 موجود است که امکانات دیگر را برای شما فراهم می کند.

شماره تلفن ثابت تهران
شماره تلفن ثابت تهران

مشترکین حقیقی: برای شروع در صفحه اصلی سامانه بر روی گزینه مشترکین حقیقی کلیک نمایید. فرم زیر برای شما به نمایش در می آید که می توانید با انتخاب استان و شهر مورد نظر با پر کردن فیلد های نام خانوادگی، نام و آدرس به شماره مشترک مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

شماره تلفن ثابت و پیش شماره تهران

لازم به ذکر است، در برخی از موارد با تکمیل یک فیلد، سامانه به خاطر وجود نتایج بیش از حد، از شما می خواهد فیلدهای بیشتری را وارد نمایید.

حتی اگر آدرس را در فیلد بالا پر نکنید تمامی شماره تلفن ها موجود نمایش داده می شود. ما فقط نام و نام خانوادگی را پر کردیم و به شماره های زیر دست یافتیم. پس با دانستن محل حدودی سکونت شخص مد نظر می توانید به شماره تلفن فرد دست یابید.

شماره تلفن ثابت تهران
شماره تلفن ثابت تهران

نکته: برخی از مشترکین به دلایل شخصی، عدم ورود شماره تلفنشان به سامانه 118 را از مخابرات درخواست کرده اند و اطلاعاتشان در این جستجو نمایش داده نمی شود. شما نیز می توانید برای انجام این کار به مرکز مخابراتی محل سکونت خود مراجعه نمایید.

مشترکین حقوقی: در صفحه ابتدایی سامانه، اگر گزینه مشترکین حقوقی را انتخاب نموده و روی آن کلیک نموده تا بتوانید اطلاعات تماس سازمان یا شرکت مورد نظر خود را جسنجو کنید. وقتی وارد بخش مربوط می شوید فرم زیر برای شما نمایش داده می شود.

شماره تلفن ثابت و پیش شماره تهران

در این فرم ضمن مشخص نمودن استان و شهر باید گروه استفاده کننده (شامل فهرست کاملی از انواع سازمان ها، مشاغل و شرکت ها) را انتخاب نمایید. فیلدهای نوع فعالیت و واحد تحت پوشش کاربرد کمتری دارند و در اکثر جستجوها باید خالی گذاشته شوند. توجه داشته باشید در بخش مشترکین حقوقی باید برای دیدن شماره(های) تماس هر مشترک روی نام آن کلیک نموده تا برای شما به نمایش درآید.

دیگر امکانات

شماره تلفن اماکن عمومی: برای یافتن شماره تماس اماکن عمومی وارد این قسمت از سایت شوید تا بتوانید راحت تر جستجو کنید. در این صفحه برخی از سازمان ها، مراکز و اماکن دولتی، درمانی، آموزشی، سیاحتی، زیارتی، فرهنگی، تفریحی و سرگرمی، ورزشی و اقامتگاه دسته بندی شده است.

پیش شماره ها (کد ها)در این بخش از سایت می توان کدهای شهرستان های کشور که به خاطر طرح «هم کد» به پیش شماره های استانی را مشاهده نمود.

شماره های ضروری: همیشه در سالنامه ها و دفترچه تلفن های کاغذی، بخشی به نام شماره های ضروری وجود دارد که در آن تلفن سازمان های مهم و مراکز امدادی نوشته شده است. این بخشدر سایت 118 نیز وجود دارد.

سایت های دولتی: در این صفحه از سامانه اینترنتی 118، آدرس صفحات اینترنتی 24 وزارت خانه، سازمان و نهاد دولتی برای مخاطبین در یک لیست به نمایش در می آید.

One thought on “جستجوی شماره تلفن ثابت تهران – 118 آنلاین

  • January 19, 2018 at 2:51 pm
    Permalink

    سلام پیدا کردن تلفن دوستان نظر دیگر ندارم واز سایت تشکر وقدردانی میشود

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد