تمرین رایتینگ انگلیسی آنلاین با مربی آنلاین

یکی از تمرینات دانشجویان در کلاس زبان انگلیسی تمرین Writing است. حال اگر بخواهید این مهارت را در خارج از کلاس تقویت کنید حتما به یک مربی توانمند نیاز خواهید داشت. قبل از این یک مقاله معرفی در مورد کمک به دانشجویان زبان انگلیسی ارائه کرده بودیم و حال این تمرین رایتینگ انگلیسی را برای کمک بیشتر به شما ارائه می کنیم. با BigETek همراه باشید.

ادیتور‌های متن در فضای اینترنت کم نیستند، امروز یک وب‌سایت به شما معرفی کنیم که به شما اجازه می‌دهد نوشتار انگلیسی خود را در صحیح‌ترین حالت بنویسید.

تمرین رایتینگ انگلیسی

وب‌سایت hemingwayapp جملات پیچیده، بلند یا ایراد‌های نگارشی را به شما یادآور می‌شود. این وب‌سایت با رنگ‌بندی‌های مختلف مشکلات نگارشی را به شما نشان می‌دهد. برای مثال مشکلات جملات بلند و پیچیده و ایراد‌های معمول با رنگ زرد نشان داده می‌شوند.

اگر هنگام نگارش انگلیسی، هایلاتی به رنگ قرمز روی جمله کشیده شود، در واقع آن جمله به قدری گیج کننده و پر ایراد است که خواننده با خواندن آن سررشته کلام را از دست می‌دهد و نمی‌تواند جمله را متوجه شود. معمولا ویرایش جملات مشخص شده با رنگ قرمز از اهمیت بالایی برخوردار است.

تمرین رایتینگ انگلیسی
تمرین رایتینگ انگلیسی

 زمانی که یک کلمه به رنگ بنفش مشخص شد می‌توانید آن را با یک کلمه جایگزین که خوانایی آسان‌تری نیز دارد استفاده کنید. با بردن نشانگر ماوس روی آن می‌توانید از کلمه جایگزین استفاده کنید. قید‌ها در جملات به رنگ آبی نشان داده می‌شوند تا بتوانید اختصار متن را رعایت کنید.

علاوه بر این موارد راهنما کننده برای نوشتار بهتر، شما نوار ابزاری برای نگارش دارید که می‌توانید از بالای صفحه از آن استفاده کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.hemingwayapp.com مراجعه کنید.

3 thoughts on “تمرین رایتینگ انگلیسی آنلاین با مربی آنلاین

 • December 8, 2017 at 10:38 pm
  Permalink

  سلام زیرنویس فارسی قسمت ۳۷ سریال ترکی هرگز تسلیم نمیشوم رو میخواستم

  Reply
  • December 9, 2017 at 9:18 am
   Permalink

   موجود نیست

   Reply
 • March 31, 2017 at 12:07 am
  Permalink

  براووووووو
  بسیار جالب بنظر میاد!
  روزگارتون خوش…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد