تلگرام فارسی جدید با فارسی کردن تلگرام اندروید – iOS – دسکتاپ

قبل از این برای تلگرام فارسی یک مطلب داشتیم اما اینبار با خبری جدید یعنی تلگرام فارسی جدید در خدمت شما هستیم. کافیست مراحلی که در ادامه وجود دارد انجام دهید تا بدون هیچ سختی تلگرامتان فارسی شود. درصد قابل توجهی از کاربران تلگرام ایرانیان هستند اما همچنان شاهد فعالیت کم ایرانیان در این زمینه هستیم. به هر حال از این فرصت برای تبدیل کامل تلگرام انگلیسی به تلگرام فارسی استفاده کنید. با BigETek باشید.

ترجمه اپلیکیشن ها در نزد توسعه دهندگان پیش پا افتاده است و همه چیز با یک فایل XML حل می شود. با این حال برای تلگرام نیز رباتی به نام langbot وجود دارد که فایل های ترجمه ی این پیام رسان از جمله زبان فارسی را در اختیارتان قرار می دهد تا با استفاده از آن قادر باشید به راحتی زبان تلگرام را با زبان موردنظر خود تغییر دهید.

مطالب مرتبط جذاب: معرفی کانال های جذاب تلگرام

قرار دادن لوگو روی فیلم عکس گیف در تلگرام (بینهایت و رایگان)

تلگرام فارسی جدید با فارسی کردن

اول از هر چیزی نیاز است ربات langbot را پیدا کنید. این نام را در بخش جستجوی تلگرام تایپ کنید یا اینکه وارد این لینک شوید. بعد از باز شدن صفحه ی چت این ربات بر روی دکمه ی START در پایین صفحه ضربه بزنید. سپس ربات به معرفی خود خواهد پرداخت و از شما می خواهد تا زبان موردنظر خود را انتخاب کنید. حال می توانید روی دکمه یفارسی ضربه بزنید.

تلگرام فارسی جدید
تلگرام فارسی جدید

در مرحله بعدی سیستم عامل (پلتفرم) دستگاه خود را انتخاب کنید تا فایل مربوط به آن برایتان ارسال شود. لازم به ذکر است که فعلاً این ربات برای نسخه ی دسکتاپ ترجمه ای در دسترس قرار نداده است اما نسخه اندروید و آی او اس به خوبی کار می کند.

تلگرام فارسی جدید

حال با ضربه زدن روی فایلی که برایتان ارسال می شود آن را دانلود نمایید. بعد از دریافت این فایل بسیار کم حجم، بر روی علامت سه نقطه در سمت راست آن ضربه بزنید.

تلگرام فارسی جدید

در منویی که ظاهر می شود بر روی گزینه ی Apply localization file ضربه بزنید. در صفحه ی بعد به بخش تنظیمات زبان تلگرام ارجاع داده می شوید و مشاهده خواهید کرد که گزینه یCustom که همان زبان پارسی است که اکنون اضافه کردیم انتخاب شده است. کار تمام است و می توانید از این صفحه خارج شوید.

تلگرام فارسی جدید

حال می توانید در محیط تلگرام چرخ بزنید و مشاهده کنید که همه چیز به زبان فارسی در آمده است. البته اگر برای نخستین بار مشاهده کردید که هنوز برخی موارد به زبان انگلیسی هستند کافیست یکبار اپلیکیشن را به صورت کامل از تنظیمات اندروید ببندید یا اینکه یکبار وارد بخش تنظیمات>زبان شده و یکبار زبان را بر روی انگلیسی و دوباره روی فارسی قرار دهید تا همه چیز کامل شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد