تغییر فرمت ویدیو قبل از دانلود-کاهش حجم آنلاین فیلم

آیا با مشکل قبول نکرن فرمتی در موبایل یا دستگاه های دیگر مواجه شده اید. گاهی اوقات با تغییر نام پسوند مشکل رفع می شود اما این همیشگی نیست. یا می دانید چگونه مدیران تلگرام فیلم های کم حجم در تلگرام قرار می دهند و یا گاهی نیاز دارید فرمت فیلمی را در کامپیوتر تغییر دهید، پس بهتر است قبل از دانلود این کار را بصورت آنلاین انجام دهید. در ادامه سری ترفند های دانلودی به تغییر فرمت ویدیو می رسیم.  یک نمونه از فیلم دانلودی را در این جهت آزموده ایم. برای دیدن نتیجه با ما همراه باشید.

یکی از دلایل تغییر فرمت ویدیو ها می تواند کاهش حجم آنها باشد. یعنی وقتی شما به فیلمی در موبایل نگاه می کنید حتما نباید HD باشد تا لذت کافی را از آن ببرید. زیرا دیدن ویدیو در صفحات ۵ اینچ قابل مقایسه با نمایشگرهای ۴۲ اینچی نیستند ونیازی به دیدن جزئیات بیشتر در ویدئو نیست. با این تفاسیر به ادامه روند توجه کنید;

فرض کنید می خواهید یک قسمت از کلاه قرمزی را که از تلویزیون پخش شده، دانلود کنید. اما حجم آن زیاد است. و تصمیم می گیرید فرمت آن را تغییر دهید.با روند زیر به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد. لینک دانلود را با یک جستجوی ساده در گوگل و آپارات بدست می آوریم.

تغییر فرمت ویدیو
بدست آوردن لینک دانلود

حال به سایت زیر سری می زنیم. سپس در بالای سایت Video Converter را زده سپس روی URL کلیک می کنیم و در پنجره باز شده لینک دانلود خود را قرار می دهیم و Open می زنیم. توجه کنید اگر می خواهید از کامیوتر فیلم یا کیلیپی را تغییر فرمت دهید نیز می توانیم از همان ابتدا روی Open File بزنید و فیلم را از کامپیوتر خود انتخاب کنید.

تغییر فرمت ویدیو آنلاین

convert-video-online.com

تغییر فرمت ویدیو
تغییر فرمت ویدیو

بعد از بارگذاری ویدئو می توانید تنظیمات را متناسب با کیفیت دلخواه خود تغییر دهید. در شماره یک زیر می بینید که حجم ویدئو ۸۲ مگ است اما با انتخاب فرمت ۳gp و البته کیفیت تصویر ۱۲۸ در ۹۶ حجم فیلم به ۵ مگابایت نیز می رسد. حتی در میان فرمت های متفاوت می توان فرمت Gif را نیز انتخاب کرد. فرمتی که در کانال ها ی تلگرام به شدت از آن استفاده می کنند. برای انتقال فایل از اینترنت به تلگرام به مطلب زیر رجوع کنید.

مطلب مرتبط: انتقال فایل تلگرام به رم و ارسال بدون تلگرام را یاد بگیریم

مطلب مرتبط: ویرایش آهنگ آنلاین مخصوص انتقال به تلگرام

تغییر فرمت ویدیو
تغییر فرمت ویدیو

نهایتا با زدن دکمه Convert ویدئو شما آماده دانلود است. اما نکته جالب اینجاست که شما می توانید حتی فقط صوت فیلم را دانلود کنید. یعنی تبدیل فرمت تصویری به صوتی بدون هیچ معطلی . کافیست روی سربرگ Audio کلیک کنید سپس پسوند و کیفیت مد نظر را انتخاب و دوباره دکمه Convert را بزنید.در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیشنهادی با ما در تماس باشید.

تغییر فرمت تصویری به صوتی
تغییر فرمت تصویری به صوتی

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد