تغییر ظاهر سایت دیگران بدون نیاز به کد نویسی

ترفند جالبی که امروز می خواهیم به شما پیشنهاد کنیم بیشتر جنبه سرگرمی دارد. گاهی برای سرکار گذاشتن دوستان ترفند های جالبی به ذهن برنامه نویسان می رسد. آیا تا به حال شده که بخواهید اطلاعات یک وب سایت را تغییر دهید. این آرزویی است که خیلی از ما برای به تحقق رسیدنش حاضریم بسیار هزینه کنیم. اما امروز با BigETek.com می فهمیم که هزینه آن صرف کمتر از 5 دقیقه آموزش است. با این روش مثلا می توانید رتبه کنکور خود را بهبود ببخشید، فیش حقوقیتان را تغییر دهید یا سابقه بیمه خود را بیشتر از حد نشان دهید و … برای آموزش ترفند تغییر ظاهر سایت با ما همراه باشید.

با ترفندی که در ادامه به آن اشاره می کنیم شما می توانید تقریبا تمامی اطلاعات یک وب سایت را تغییر دهید. مثلا رتبه کنکور خود را از 100000 به 10 تبدیل کنید و با نشان دادن آن به خانواده، آنها را برای مدتی خوشحال کنید. فقط لطفا به عواقب هر کاری قبلا بیاندیشید. زیرا ما هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهیم گرفت. این ترفند با توجه به نوع مرورگر شما متفاوت خواهد بود.

تغییر ظاهر سایت دیگران بدون کد نویسی

شاید دیده باشید که برخی افراد یک عکس از پیج فیسبوک خود نشان می دهند، و در آن به میزان بسیار بالای اشتراک گذاری یا تعداد لایک ها در توییتر و … با هر شبکه مجازی بپردازند. این شماره ها اغلب فیک یا جعلی هستند.

تغییر ظاهر سایت در مرورگر گوگل کروم

فرض کنیم می خواهید تیتر یک خبر از سایت BigETek.com را تغییر دهید. کافیست روی عنوان کلیک راست کنید و عبارت Inspect را کلیک کنید. مانند تصویر زیر

تغییر ظاهر سایت
تغییر ظاهر سایت

حال با حرکت دادن موس در پنجره سمت راست می بینید که تک تک المان های وب سایت در سمت چپ رنگی آبی می گیرند. پس با کلیک روی عبارت عنوان مطلب در سمت رست  آنرا انتخاب می کنیم.

تغییر ظاهر سایت
تغییر ظاهر سایت

سپس هر عبارتی که خواستیم جای آن می نویسیم. و دکمه Enter را می زنیم. (اگر نتوانستید عبارت را با دوبار کلیک انتخاب کنید روی آن کلیک راست کرده و گزینه HTMLEdit را انتخاب کنید.) سپس پنجره باز شده را با زدن علامت ضربدر می بندیم.

bigetek.com-تغییر-ظاهر-سایت3

برای تغییر ظاهر سایت توسط مرورگرهای فایر فاکس و اینترنت اکسپلورر کافیست عبارت زیر را در نوار آدرس مرورگر جایگزین کنید و Enter بزنید و نسبت به تغییر المان های آن اقدام کنید. برای دسترسی به کد، روی دکمه Download بزنید. این روش روی سایت Mobile.ir انجام شده است.

javascript:document.body.contentEditable=’true’; document.designMode=’on’; void 0

DB2

bigetek.com-تغییر-ظاهر-سایت4

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد