تغییر زنگ اندروید و آیفون – تغییر زنگ sms اندروید و آیفون

زنگ های داخلی گوشی بعد از مدتی کسل کننده خواهند شد. هر کسی با توجه به روحیات خود تنوع پذیری را دوست دارد اما شدت آن متغییر است. گاهی با شنیدن یک موزیک بسیار زیبا آرزوی داشتن آن را در روی زنگ گوشی خود داریم. اما چگونه نسبت به تغییر زنگ اندروید یا آیفون اقدام کنیم آیا می خواهید ساده ترین راه را برای تغییر زنگ یا sms گوشی خود را پیدا کنید؟ کافیست یک دقیقه با ما همراه باشید.

در این آموزش دو بخش ساده را به شما ارائه خواهیم داد.

تغییر زنگ اندروید و آیفون

بخش اول تغییر زنگ یا SMS  گوشی همراه یا تبلت شماست  و بخش دوم نحوه ساخت آهنگ برای زنگ یا SMS مورد نیاز شماست. مهم نیست آهنگ روی فیلم یا موزیک ویدیو مورد نظر شما باشد یا موسیقی که شما به آن علاقه شدیدی دارید. نیازی نیست شما را به آدرس های مختلفی در گوشی بفرستیم. می دانیم که در هر ویرایش سیستم عامل گوشی ها، این تنظیمات متفاوت خواهند شد برای مثال این تنظیمات برای گوشی های سامسونگ با گوشی های LG  با توجه به یکسان بودن پلتفرم آنها، متفاوت است. پس کافیست به یک راه حل جامع برای همه گوشی ها دسترسی داشته باشیم.

نرم افزاری که معرفی می کنیم بسیار قدرتمند است و تنها یکی از ویژگی های آن تغییر زنگ و SMS گوشی شماست. پس از این به بعد برای تغییر زنگ آیفون خود یا تغییر زنگ sms اندروید به نرم افزار ES File Explorer File Manager روی آورید و بدانید برای تغییر زنگ گوشی سامسونگ و هر نو گوشی دیگری تفاوتی وجود نخواهد داشت. در آینده ای نزدیک به برخی دیگر از ویژگی های این برنامه می پردازیم.

از لینک زیر می توانید ورژن اندروید آنرا را دانلود کنید.

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

برای ورژن iOS آن نیز به آیتیونز سر بزنید.

بعد از باز کردن نرم افزار طبق شکل زیر روی علامت ذره بین برای جستجو آهنگ بزنید و در جلوی آن اگر نام آهنگ را نمی دانید کافیست بنویسید mp3 و سپس به جستجوی آهنگ مد نظر خود در میان تمام آهنگ های گوشی خود بپردازید ولی اگر نام آهنگ مد نظر خود را میدانید مثلا  Esmesh Eshghe مرحوم مرتضی پاشایی، کافیست نام آنرا بنویسید و سپس روی آن بزنید تا اجرا شود.

bigetek.com-ES-File-Explorer-File-Manager

پس از انتخاب آهنگ از بالا صفحه ای باز می شود مانند شکل سمت چپ پایین روی ES Media Player بزنید تا آهنگ شروع به خواندن کند. سپس روی علامت تنظیمات سه نقطه ای بالای صفحه بزنید و Set as ringtone را انتخاب کنید و سپس در شکل سمت راست اگر زنگ تلفن را می خواهید تغییر دهید اولین گزینه برای تغییر زنگ SMS دومین و زنگ بیدار باش تلفن سومی را انتخاب کنید. به همین سادگی.

bigetek.com-ES-File-Explorer-File-Manager-1

برش آهنگ اندروید

گاهی آهنگی که روی زنگ موبایل خود می خواهیم قرار دهیم در وسط یک موزیک است و باید آن را برش دهیم. برای این کار به برنامه MP3 Cutter and Ringtone Maker نیاز داریم.

از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

برای برش آهنگ در اندروید کافیست پس از دانلود برنامه آنرا باز کنید. همانطور که می بینید این برنامه توسط رکوردر اندروید به ضبط صدا و ویرایش آن نیز می پردازد (شکل وسط) اما این هدف ما نیست. پس Cut a Song/Music را بزنید. و اسم آهنگی را که می خواهید برش دهید بنویسید و جستجو کنید و آنرا انتخاب کنید.

bigetek.com-MP3-Cutter-and-Ringtone-Maker

پس از انتخاب آهنگ نسبت به انتخاب بهترین قسمت موزیک اقدام کنید سپس دکمه ذخیره را بزنید(شماره 3 در شکل زیر) و بعد نام آهنگ را تغییر دهید. مانند شکل سمت راست باید نامی را انتخاب کنید که بتوانید بعدا آن را توسط برنامه قبلی براحتی جستجو کنید. ما نام bigetek.com zang 1 انتخاب کردیم. پس از آن دکمه Save را بزنید و تمام. حالا به برنامه مدیریت فایل ES File Explorer برگردید و مراحل جایگزینی زنگ را انجام دهید.

bigetek.com-MP3-Cutter-and-Ringtone-Maker-2

اگر آهنگ یک موزیک ویدیو را خواستید روی موبایل خود قرار دهید باید به مطلب آموزش کامل ویرایش فیلم اندروید سری بزنید. در آنجا نحوه جدا کردن موزیک از فیلم را داده ایم. امیدواریم از زنگ دلخواه خود لذت کافی را ببرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد