ترفند های اینستاگرام سری اول: کامنت زشت، دکمه کانتکت، حذف لایک

آموزش سری اول ترفند های اینستاگرام را که کماکان با تلگرام به جلو پیش می رود، در این مطلب ارائه خواهیم داد. حذف کلمات زشت یا نامناسب از قسمت نظرات فالورهای شما امکانیست که بسیاری از ما بخصوص در جمع دوستان و همکاران به آن نیاز داشتیم. اضافه کردن دکمه کانتکت ویژگی دیگریست که شما با استفاده از آن می توانید امکان ارتباط را از داخل پیج اینستاگرام با دیگران را فراهم کنید برای این کار می توانید از ایمیل یا شماره تماس استفاده کنید و نهایتا اگر تمایل دارید تمام لایک های که به دیگران داده اید را به صورت یکجا حذف یا اینکه مشاهده کنید که چه افرادی را در مسنجر اینستاگرام لایک کرده اید، را در اینجا با BigETek آموزش خواهید دید.

ادعای اول بودن را نداریم اما سعی می کنیم برای شما بانکی اطلاعاتی و جامع باشیم. بی مقدمه به سری اول آموزش می رویم.

ترفند های اینستاگرام : بلاک کردن متن خاص در کامنت ها

در جدیدترین قابلیتی که به اینستاگرام اضافه شده شما میتوانید اکانت خود را به گونه ای تنظیم کنید که کامنت های که با جملات مشخص شده توسط شما ارسال می شوند به صورت خودکار بلاک می شوند و برای سایر کاربران نمایش داده نخواهند شد برای انجام این کار شما میتوانید با ما همراه شوید .

برنامه را اجرا کنید از بالای صفحه علامت مشخص شده را انتخاب کنید(شماره1). در مرحله بعد شما باید گزینه Comments را انتخاب کنید(شماره2)

ترفند های اینستاگرام
ترفند های اینستاگرام (حذف کلمات نامناسب)

در این قسمت باید تیک گزینه Hide Inappropriate Comments را فعال کنید(شماره3) و سپس در کادر پایین Custom Keywords متن مورد نظر خود را وارد کنید. کلمات را با کامای انگلیسی و یک فاصله از همه جدا کنید مانند تست, تست, تست .سپس برای ذخیره شدن تیک بالای صفحه سمت راست را انتخاب کنید(شماره4).

ترفند های اینستاگرام
ترفند های اینستاگرام (حذف کلمات نامناسب)

ترفند های اینستاگرام : اضافه کردن دکمه کانتکت

با استفاده از این ویژگی میتوانید امکان ارتباط را از داخل پیج اینستاگرام با دیگران را فراهم کنید برای این کار میتوانید از ایمیل یا شماره تماس استفاده کنید که در ادامه نحوه انجام این کار را به شما آموزش خواهیم داد.

برنامه اینستاگرام را اجرا کنید از بالای صفحه گزینه مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید(شماره1). در مرحله بعد شما باید گزینه Switch to Business Profile را انتخاب کنید (شماره2) و سپس در ادامه گزینه Continue را انتخاب کنید(شماره3)

ترفند های اینستاگرام
ترفند های اینستاگرام (دکمه کانتکت)

در مرحله بعد شما باید یکی از شبکه های اجتمایی موجود را انتخاب کنید که ما در این آموزش از برنامه فیس بوک استفاده کرده ایم و مراحل پیش رو را مانند تصاویر باید تایید کنید.

ترفند های اینستاگرام
ترفند های اینستاگرام (دکمه کانتکت)

در مرحله آخر شما برای تماس باید ایمیل و شماره تماس مورد نظر خود را در قسمت های مربوطه قرار دهید و در آخر تیک بالای صفحه را انتخاب کنید. در آخر مشاهده میکنید که دکمه CONTACT به حساب کاربری شما اضافه شده است.

ترفند های اینستاگرام
ترفند های اینستاگرام(دکمه کانتکت)

ترفند های اینستاگرام : مشاهده و حذف لایک ها

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تمایل دارید تمام لایکی های که به دیگران داده اید را به صورت یکجا حذف یا اینکه مشاهده کنید که چه افرادی را در مسنجر اینستاگرام لایک کرده ایدی که در آموزشی که در این پست قرار داده شده است شما به راحتی میتوانید این موارد گفته شده را انجام دهید.

به صورت پیش فرض در مسنجر اینستاگرام این قابلیت وجود دارد که شما مشاهده کنید چه افرادی را لایک کرده اید و همچنین آن پست های را که لایک کرده اید دیس لایک کنید. شروع می کنیم علامت سه نقطه را بزنید(شماره1). در مرحله بعد گزینه Posts You’ve Liked را انتخاب کنید. پست هایی را که لایک کرده اید را در این قسمت مشاهده میکنید و در صورت تمای میتوانید آنها را دیس لایک کنید .

ترفند های اینستاگرام
ترفند های اینستاگرام (حذف لایک ها)

اما برای انجام این کار روش ساده تری نیز وجود دارد که شما با استفاده از برنامه کاربردی کلینر میتوانید به صورت خودکار این کار را انجام دهید و کار شما بسیار راحتر نسبت به آموزش قبل می باشد برای انجام این کار نیاز هست که برنامه کلینر را نصب کنید که میتوانید آخرین نسخه از برنامه را از این صفحه دانلود و سپس آن را نصب کنید .

برنامه را اجرا کنید و با مشخصات اکانت اینستاگرام خود وارد آن شوید . سپس به بخش Likes در برنامه بروید تا لیست پست های لایک شده شما در صفحه نمایش داده شود و از بالای صفحه گزینه OPTION را انتخاب کنید سپس برای انتخاب همه گزینه Select all را انتخاب کنید(شماره1). برای اینکه لایک های شما حذف شود باید گزینه UNLIKE را از بالای صفحه انتخاب کنید و منتظر باشید برنامه این کار را برای شما به صورت خودکار انجام دهید. (شماره2)

ترفند های اینستاگرام
ترفند های اینستاگرام

با ما بروزترین ترفندها را شاهد باشید.

5 thoughts on “ترفند های اینستاگرام سری اول: کامنت زشت، دکمه کانتکت، حذف لایک

 • October 20, 2016 at 3:32 am
  Permalink

  سلام خسته نباشید. می خواستم بدونم چطور بعضی افراد در پست هاشون دکمه کامنت رو حذف می کنند که کسی نتونه براشون کامنت بذاره اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم

  Reply
  • October 20, 2016 at 3:47 am
   Permalink

   با سلام خدمت سرکار خانم
   اینستاگرام به تازگی این امکان را گذاشته است و تنها برای تست می باشد. فعلا در این مرحله تنها افراد مشهور که صفحه تایید شده دارند میتوانند این کار را انجام دهند . اینستاگرام در آینده قول ایجاد این امکان برای کاربران دیگر را داده است.
   برای آشنایی با صفحات تایید شده لینک زیر را مطالعه نمایید:
   آشنایی با اینستاگرام

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد