ترفند اینستاگرام 2: جلوگیری از پخش فیلم، تغییر ایمیل، تلفن و ذخیره تصویر

آموزش سری دوم ترفند اینستاگرام را در این مطلب ارائه خواهیم داد. با ما ترفند و آموزش هایی را خواهید دید که شما کاربران عزیز را از جستجوی بیشتر نت بی نیاز می کند. ترفندی برای جلوگیری از هدر رفتن ترافیک اینترنت موبایل شما در اینستاگرام یعنی جلوگیری از پخش اتوماتیک کلیپ های چند ثانیه ای، همچنین آموزش تصویری تغییر ایمیل و شماره تلفن جهت بازیابی مجدد اکانت اینستاگرام و نهایتا اینکه چطور عکس های پروفایل درون اینستاگرام را بدون هیچ برنامه یا اپلیکیشنی با کیفیت بالا ذخیره کنیم. همه این مطالب را در اینجا با BigETek خواهید دید.

ادعای اول بودن را نداریم اما سعی می کنیم برای شما بانکی اطلاعاتی و جامع باشیم. بی مقدمه به سری دوم آموزش می رویم.

ترفند اینستاگرام 2: ممانعت از پخش کلیپ

با استفاده از این آموزش شما می توانید در حالت استفاده از اینترنت موبایل از پخش خودکار کلیپ ها در اینستاگرام جلوگیری کنید که این کار باعث می شود حجم کمتری از داده همراه شما مصرف شود و فقط ویدئو های که خود شما تمایل به دیدن آن دارید را مشاهده کنید توجه کنید که این روش در صورت وصل بودن به وای فای جواب گو نمی باشد .

برنامه را اجرا کنید از قسمت پروفایل از بالای صفحه سه نقطه را انتخاب کنید(شماره1). در صفحه جدید گزینه Cellular Data Use را انتخاب کنید(شماره2). و در مرحله آخر گزینه Use Less Data را انتخاب کنید تا در صورت استفاده از داده همراه فیلم ها به صورت خودکار پخش نگردد و از حجم اینترنت شما بی دلیل کثر نگردد(شماره3).

ترفند های اینستاگرام
ترفند اینستاگرام ( جلوگیری از پخش کلیپ )

ترفند اینستاگرام 2: تغییر شماره تلفن و ایمیل

در مسنجر اینستاگرام شما باید اطلاعات خود را وارد کنید تا در صورت وجود مشکل بتوانید مجدد از اکانت قبلی خود استفاده کنید همچنین در صورتی که شما اطلاعات خود را در برنامه وارد نکنید باعث می شود که اکانت شما بعد از مدتی غییر فعال شود پس لازم است که حتما اطلاعات خود را وارد کنید و یا در صورت نیاز آنها را ویرایش کنید که برای انجام این کار با ما همراه شوید .

برنامه را اجرا کنید از پروفایل گزینه EDIT YOUR PROFILE را انتخاب کنید(شماره1). در قسمت PRIVTE INFORMATION شما می توانید ایمیل و یا شماره تلفن خود را وارد کنید و یا در صورتی که قبلا آن را وارد کرده اید ویرایش کنید. برای ایمیل علامت پاکت نامه(شماره2) و برای وارد کردن شماره تلفن گزینه Enter your phone number (شماره3) را انتخاب کنید.

ترفند های اینستاگرام
ترفند اینستاگرام ( تغییر شماره تلفن و ایمیل )

توجه: بعد از وارد کردن ایمیل و یا شماره تلفن خود به ایمیل یا شماره ای که وارد کرده ای یک پیام ارسال می شود که در پیام یک لینک قرار دارد که شما باید لینک را باز کنید تا ایمیل و یا شماره شما در برنامه ثبت شود در صورتی که لینک را باز نکنید کار شما بی فایده خواهد بود.

ترفند اینستاگرام 2: ذخیره  کردن تصویر پروفایل

با استفاده از این آموزش شما به راحتی میتوانید عکس های مخاطبین خود یا هر شخص دیگرا را بع اندازه بزرگ در گوشی اندرویدی خود ذخیره کنید برای انجام این کار شما نیاز به هیچ برنامه خاصی ندارید و به راحتی با استفاده از مرورگر گوشی خود یا کامپیوتر میتوانید این کار را انجام دهید.

ابتدا باید ادرس پروفایل فردی که میخواهید تصویر آن را ذخیره کنید را باید در موردگر خود وارد کنید که برای این کار می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

instagram.com/ID

سپس باید به جای ID نام کاربری فردی که می خواهید عکس آن را ذخیره کنید را وارد کنید( یا در قسمت آدرس مرورگر وارد کنید.) بعد چند ثانیه عکس پروفایل شخص مورد نظر را لمس کنید(شماره1) و از منو باز شده گزینه Open image را انتخاب کنید تا صفحه جدید باز شود(شماره2).

ترفند های اینستاگرام
ترفند اینستاگرام ( ذخیره کردن تصاویر )

فرض کنی تصویر زیر عکس پروفایل ماست. پس در صفحه جدید مشاهده می کنید که عکس با سایز کوچک نمایش داده می شود برای اینکه با سایز بزرگ عکس را مشاهده کنید باید ادرس عکس را کمی تغییر دهید(شماره1). دنبال عبارت s150x150 در آدرس عکس بگردید و آن را به صورت s480x480 تغییر دهید تا عکس با بزرگتر شود(شماره2).همچنین برای ذخیره کردن آن چند ثانیه عکس را لمس کنید و گزینه Save image را انتخاب کنید.(شماره3)

ترفند های اینستاگرام
ترفند اینستاگرام ( ذخیره کردن تصاویر )

One thought on “ترفند اینستاگرام 2: جلوگیری از پخش فیلم، تغییر ایمیل، تلفن و ذخیره تصویر

  • December 30, 2016 at 12:02 pm
    Permalink

    خیلی ممنون
    با این کار فیلم خودکار پخش نمیشه

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد