ترفندهای تلگرام : انتقال برنامه های گوگل پلی به تلگرام

گاهی پیش می آید که می خواهید برای دوستانتان در گروه یا کانال های تلگرامی یا حتی بصورت خصوصی برنامه ای از گوگل پلی ارسال کنید. اینکه لینک برنامه را در کانال برای دانلود بگذارید رفتاری آماتوریست. اما با ترفندهای تلگرام گروه BigETek شما می توانید براحتی لینک را تبدیل به خود برنامه یا اپلیکیشن کنید تا هم دانلود آن با سرعت بیشتری انجام شود هم کلاس کار شما بالا رود. با ما همراه باشید.

چند مرحله ساده را بصورت زیر ارائه می دهیم.

ترفندهای تلگرام اینبار انتقال برنامه های گوگل پلی به تلگرام

گام۱- فرض کنید اپلیکیشن رادیو جوان را می خواهید به کانال یا گروه تلگرام خود بفرستید. برای این کار ابتدا یک سرچ ساده در گوگل انجام داده و لینک آن را از صفحه گوگل پلی کپی می گنیم. همچون تصویر زیر

bigetek.com--ترفندهای-تلگرام--انتقال-برنامه-های-گوگل-پلی-به-تلگرام
ترفندهای تلگرام : انتقال برنامه های گوگل پلی به تلگرام

گام۲- حال اگر مطلب قبلی ما را خوانده باشید می دانید که برای دانلود پرسرعت از گوگل پلی بهتر است از سایت جانبی مانند سایت زیر استفاده کنید یعنی کافیست لینک کپی شده را در (جایگاه شماره ۱) سایت زیر قرار داده و روی (شماره ۲) کلیک کنید

apk-downloaders.com

bigetek.com--ترفندهای-تلگرام--انتقال-برنامه-های-گوگل-پلی-به-تلگرام-1

گام۳- بعد از زدن دکمه Generate Download Link گاهی یکراست می توان لینک دانلود را تهیه کرد(گام۴) اما گاهی نیاز به زدن دکمه نشان داده شده در زیر است.

bigetek.com--ترفندهای-تلگرام--انتقال-برنامه-های-گوگل-پلی-به-تلگرام-2

گام۴- حال باید لینک دانلود را در مرورگر خود پیدا کنیم. مثلا در مرورگر کروم با زدن Ctrl+J می توان صفحه زیر را دید و لینک را کپی کرد. (ابتدا دکمه Cancel را بزنید سپس کپی کنید.)

bigetek.com--ترفندهای-تلگرام--انتقال-برنامه-های-گوگل-پلی-به-تلگرام--3

گام۵- حال به ربات تلگرام زیر نیاز داریم که لینک را به آن بدهیم(مستطیل قرمزدر عکس زیر) و ربات برنامه را به سرور تلگرام آپلود کند. بعد از آن می توانید برنامه را به هر گروه یا کانالی ارسال کنید.

urluploadbot@

bigetek.com--ترفندهای-تلگرام--انتقال-برنامه-های-گوگل-پلی-به-تلگرام--4

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد