ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام

 

برای افزایش فالوور در اینستاگرام  راه های زیادی وجود دارند، از استفاده از هشتگ های خوب گرفته تا عضویت در Community ها. اما این ها تمامی راه ها نیستند، روش های زیادی هستند که با استفاده از آنها میتوانید فالوور های واقعی خود در اینستاگرام را افزایش دهید.  در این مقاله به آموزش این روشها میپردازیم.

چند ترفند برای افزایش فالوور های واقعی در اینستاگرام

ایجاد یک Community

یکی از روش ها برای جلب توجه عضویت در یک Community است اما ساخت یک Community روش بهتری است. انجام این کار کمی زمان بر است اما بسیار موثر در افزایش فالوور. اگر میخواهید یک Community در اینستاگرام راه اندازی کنید باید ببینید که چه چیز هایی عامه پسند هستند تا نظر کاربران را جلب کنید.

ساخت اتاق چت اینستاگرام و گفتگو با دوستان بطور همزمان

Letterfolk یک نمونه خوب ازبرند هایی است که یک Community در اینستاگرام راه انداخته و موفق شده. از فالوور هایتان بخواهید که شما را تگ کنند و یا از یک و یا چند هشتگ اختصاصی در تمامی پست هایتان استفاده کنید.

برای ساخت یک Community، یکی از مهمترین چیزها برقراری ارتباط با دیگر کاربران است. پست های کاربران را لایک کنید، برای آنها کامنت قرار دهید و به کامنت های آنان جواب بدید.

ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام

 

 آموزش پاسخ دادن به کامنت در اینستاگرام

استفاده از تحقیقات صورت گرفته اینستاگرام

تحقیقات زیادی راجع به یافتن بهترین زمان برای ارسال پست، بهترین نوع پست و… در اینستاگرام صورت گرفته است. از این تحقیقات استفاده کنید و ببینید که کدام یک برای شما افزایش فالوور را به همراه دارد.

بر طبق یک سری از تحقیقات پست های دارای فیلتر “Mayfair” شش درصد بیشتر نسبت به سایر پست ها لایک و کامنت میگیرند. همچنین بر طبق یک آمار گیری عکس هایی که رنگ آبی بیشتری در آنها وجود دارد 24 درصد بیشتر نسبت به عکس هایی که بیشتر از رنگ قرمز در آنها استفاده شده لایک میگیرند.

عکس های با نور مناسب، عکس های با محیط های خالی فراوان، عکس های تک رنگ، عکس های با اشباع پایین و تکسچر های بالا لایک های بیشتری میگیرند.

ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام

از نظر زمانی نیز بر طبق تحقیقات بهترین بازه زمانی برای ارسال پست از 11 صبح تا 1 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر تا 11 شب است.

بر طبق تحقیقاتی که بر روی 1.5 میلیون پست صورت گرفته، عکس هایی که یک صورت در آنها وجود دارد 35 درصد بیشتراز باقی عکس ها لایک میگیرند. همچنین برای دریافت لایک های بیشتر سعی کنید از پست کردن عکس هایی که بیشتر دارای یکی از رنگ های زرد، نارنجی و یا صورتی هستند بپرهیزید و به جای آنها از عکس های دارای رنگ های خاکستری، سبز و آبی استفاده کنید.

هر چه پست های شما لایک های بیشتری بگیرند، در بخش پست های یک هشتگ (که در پست شما نیز استفاده شده) بالاتر قرار میگیرند.

تجزیه تحلیل وضعیت فعلی تان

پس از انجام مراحل بالا، باید چک کنید که کدام یک از آنها بهتر برای شما کار کرده و کدام یک بی فایده بوده است. اینستاگرام ابزارهای تجزیه تحلیل زیادی ارائه داده است که با استفاده از آنها میتوانید متوجه شوید که کدام یک از پست هایتان بیشتر جلب توجه کرده است. به زمان پست کردن، نوع عکس هاو کپشن هایی که برای پست ها نوشته اید توجه کنید.

وبسایت “Social Bakers” دارای ابزار آنالیز اینستاگرام است که میتواند به شما موفق ترین عکس هایتان را نشان دهد. زمانی که یافتید کدام عکس بهتر جلب توجه کرده سعی کنید از ان دسته عکس ها بیشتر پست کنید.

افراد دیگر را در پست هایتان تگ کنید

تگ کردن دیگران در پست ها میتواند بسیار مفید باشد. برای مثال زمانی که یک اجرا داشته اید و میخواهید فیلم آن اجرا را پست کنید نام افرادی که آن اجرا را تدارک دیده بودند را تگ کنید. البته هیچگاه بیهوده افراد را تگ نکنید و تنها زمانی آنها را تگ کنید که واقعا پست شما مربوط به آنها است. همچنین یک کاربر را در چندین پست به صورت مکرر تگ نکنید.

آموزش تگ کردن افراد در اینستاگرام

موقعیت مکانی برای عکس هایتان درج کنید

افزودن موقعیت مکانی تان به عکس هایتان میتواند نظر افرادی که در آن محل زندگی میکنند را به خوبی جلب کند. زمانی که میخواهید یک عکس را اپلود کنید میتوانید مکان آن عکس را نیز در عکس درج کنید.

ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام

 

در پست های دوستانتان مهمان شوید

از یکی از دوستانتان برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید و به نوعی در پست او مهمان شوید. با استفاده از اینچنین ترفندی هر دوی افراد میتوانند جلب توجه کنند. برای مثال از یکی از دوستانتان بخواهید که در کپشن یکی از پست هایش بنویسد که یک اتفاقی افتاده و قرار است که شما تا چند ساعت دیگر عکس هایی از آن اتفاق پست کنید.

یک بایو مناسب بنویسید

همه کاربران سعی دارند که با استفاده از عکس های خوب فالوور های زیاد برای خود جمع آوری و محبوب شوند که البته تا حد زیادی درست است، اما هیچگاه بایو را فراموش نکنید زیرا نقش بسیار مهمی دارد. از آنجایی که حداکثر میزان بایو که میتوانید بنویسید تا 150 حرف است چندان دستتان باز نیست اما باز هم میتوانید کار هایی انجام دهید. برای مثال از یک و یا دو هشتگ در بایو خود استفاده کنید.

 از دیگر برنامه ها استفاده کنید

تمامی این ترفند ها از طریق برنامه رسمی اینستاگرام هستند اما روش های دیگر نیز برای افزایش فالوور وجود دارند. برای مثال میتوانید یک لینک از اکانت اینستناگرام تان در سایر شبکه های اجتماعی تان قرار دهید. و اکانت اینستاگرام خود را معروف کنید.

همچنین با مراجعه به بخش “Linked Accounts” در تنظیمات در اینستاگرام میتوانید اکانت اینستاگرام خود را به اکانت های سایر شبکه های اجتماعی تان اتصال دهید تا افزایش فالوور داشته باشد.

بانک شبکه های اجتماعی : انتشار و جستجو

موفق باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد