تبدیل word به pdf یا word به…! تبدیل همه اسناد به یکدیگر را یاد بگیرید.

برای هر کسی امکان دارد روزی تبدیل word به pdf را انجام دهد یا حتی بالعکس تبدیل pdf به word. اما حالات دیگر چطور؟ مثلا تبدیل عکس ها به pdf، به پاورپوینت یا تبدیل فرمت های صوتی مثل mp3 به wma یا حتی فرمت های تصویری به هم. آیا نرم افزاری را می شناسید که تمامی این فرمت ها را به هم تبدیل کند. این بار شما را با سایتی آشنا می کنیم که ویژگی هایی فراتر از یک مبدل چند کاره را دارد. با ما همراه باشید.

سایت مبدل آنلاین بسادگی تمامی این مشکلات را حل کرده است. تبدیلات صوتی، فیلم، تصویرها، فایل های فشرده و … از توانایی های این سایت بشمار می رود.

یک ویژگی متمایز این سایت نسبت به سایت های مشابه آن گرفتن آدرس URL از سایت های دیگر است. برای مثال فرض کنید فیلمی را می خواهید دانلود کنید اما حجم آن زیاد از حد است، راه حل این است که آدرس آن فیلم را به سایت می دهید و یک فرمت کم حجم تر مثلا 3gp یا wmv را انتخاب می کنید. حتی می توانید دستوراتی اضافه به آن بدهید مثلا یک ساعت اول فیلم را کلا حذف کند و بقیه را تبدیل و به شما لینک دانلود با سرعتی بالا را بدهد.

بجای دادن آدرس فیلم می توانید آدرس موزیک یا عکس یا فایل های حجیم دیگری بدهید تا فایل مد نظر شما را فشرده کند و به شما با پسوند zip یا rar تحویل دهد. برای این کار باید به قسمت Archive Converter بروید.

ما در این آموزش نحوه تبدیل word به pdf را به شما نشان می دهیم. دیگر تبدیلات نیز به همین صورت خواهد بود.

تصویر فایل ورد ما را در زیر می بینید.

wordtopd (1)

1- ابتدا به سایت مد نظر می رویم. با کلیک بر روی لینک زیر

سایت مبدل آنلاین

wordtopd (3)

توجه کنید که این صفحه برای هر تبدیلی مشابه است.

باکس مستطیل شکل اول را زمانی انتخاب می کنیم که می خواهیم فایلی را از داخل کامپیوتر خود تبدیل کنیم. در اینجا ما می خواهیم یک فایل word را به pdf تبدیل کنیم و این فایل داخل کامپیوتر ماست پس همین گزینه بدرد ما می خورد.

اما باکس مستطیلی بزرگتر برای زمانی خواهد بود که ما می خواهیم یک فایل را از خود اینترنت تبدیل کنیم و سپس آن را دانلود کنیم.( مثلا می خواهیم یک قسمت از سریال کلاه قرمزی را  دانلود کنیم اما حجم فایل آن زیاد است و لینک آن را داخل این قسمت می گذاریم و فرمت کم حجم آن را بر می گزینیم. البته این کار را در قسمت Video Converter انجام می دهیم.)

2- دکمه Choose file را می زنیم و فایل word خود را انتخاب می کنیم .

wordtopd (4)

3-  دکمه ok را می زنیم و در این مرحله دکمه Convert File را می زنیم تا سایت تبدیل word به pdf ما را انجام  دهد.

4- فایل شما اتوماتیک شروع به دانلود می شود. اگر محل ذخیره فایل را نمی دانید در مرورگر کروم یا فایر فاکس کلید های ترکیبی کنترل Ctrl و دکمه J را با هم بزنید و فایل خود را باز کنید مثل شکل زیر

wordtopd (5)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد