تبدیل گوشی به دزدگیر خودرو و خانه

همیشه تکنولوژی جدید باعث تحیر بیشتر ما انسانهاست. گاهی ایده هایی کوچک اما کاربردی موجب تعجب است. امروز اپلیکیشنی را معرفی خواهیم کرد که باید به توسعه دهنده آن تبریک گفت. آیا تا به حال شده ماشین خود را با خیال راحت در جایی پارک کرده باشید؟ یا زمانی که به میهمانی می روید، افکارتان از خانه خالی خود راحت باشد؟ اینبار با یک تیر دو نشان بزنید. تبدیل گوشی به دزدگیر مطلبیست که هر جایی نمیتوانید بیابید و ما در این مطلب با تست یک نمونه عملی نشان دادیم که خیالتان با BigETek آسوده خواهد ماند. کافیست در دنیای تکنولوژی همراه همیشگی ما باشید.

مطلبی که در ادامه مطالعه می فرمایید به درخواست یکی از کاربران و همراهان محترم سرکار خانوم لیلا نوشته شده است. شما خواننده محترم نیز در صورت نیاز با ما در تماس باشید.

قبل از شروع بهتر است اشاره کنیم که اگر می خواهید با صدا دزدی را بدام بیاندازید بهتر است به این مطلب سری بزنید. اما اگر به جای صدا می خواهید تشخیص تصویر را مد نظر قرار دهید، در ادامه می توانید اپلیکیشن تبدیل گوشی به دزدگیر را دانلود کنید. همچنین ویژگیهای برنامه در طول آموزش برنامه معرفی خواهد شد.  پس از دانلود کافیست برنامه را باز کنید و به پیغام های ظاهر شده پاسخ مثبت بدهید تا صفحه چپ ظاهر شود. در تصویر با شمارش راهنمایی هایی را ارائه می دهیم.

تبدیل گوشی به دزدگیر
تبدیل گوشی به دزدگیر

با زدن شماره 1 می توانید تصاویر گرفته شده از دزد را به ایمیل خود ارسال کنید.(برای این کار باید دسترسی به اینترنت گوشی فعال باشد.)

شماره 2 که گام اصلی برای ادامه آموزش است وارد کردن شماره تماس(حتما با صفر وارد کنید) موبایلی دیگر جهت ارسال SMS برای اطلاع از ورود دزد به محیط تحت نظر است.

بعد از دیده شدن دزد توسط دوربین موبایل، صدای آژیر شبیه به هشدار پلیس به صدا در می آید که موجب وحشت دزد خواهد شد. اگر می خواهید این صدا قطع شود روی شماره 3 بزنید تا غیرفعال شود.

شماره 4 برای تحت نظر گرفتن محیط توسط دستگاهی دیگر مثلا گوشی هوشمندی دیگر که به برنامه ای جهت دانلود نیازمند است.

همانطور که می بینید این اپلیکیشن مانند یک سیستم هشدار پیشرفته از محیط خودرو یا خانه شما محافظت می کند. گرچه معایبی برای آن می شود در نظر گرفت، برای مثال میزان شارژ گوشی کفایت بیشتر از 10 ساعت را نمی دهد.(درست است که دوربین اطلاعاتی را در روی رم خود ذخیره نمی کند اما همین که یک برنامه باز بماند باعث کاهش شارژ می شود مگر آن را به برق متصل کنید یا در زمان های کوتاه از این روش استفاده کنید.)

حال شماره 7 را زده تا دوربین شروع به شمارش معکوس کند. اگر گوشی را تکان دهید یعنی هنوز آماده دزدگیری نیست. باید بمدت 20 ثانیه گوشی بدون تکان در یک نقطه ثابت باشد سپس بمحض دیده شدن جسمی متحرک آژیر بصدا در خواهد آمد و SMS ارسال خواهد شد مانند تصویر زیر

تبدیل-گوشی-به-دزدگیر
تبدیل گوشی به دزدگیر

در تصویر سمت راست می بینید که دو انگشت به تصویر اضافه شد و اطراف آن انگشتان قرمز شده و برنامه پیامکی را ارسال کرده است.(SMS sent). برنامه قابلیت قفل گذاری روی آژیر دارد تا کسی نتواند آلارم را خاموش کند. یا می توانید 20 ثانیه اولیه را کاهش دهید و … را در تنظیمات می توانید تغییر دهید.

حتما با دانلود برنامه زیر خود نیز این برنامه جالب را محک بزنید و دیگران را متحیر سازید. نتیجه را می توانید در عکس زیر SMSی که نشان دهنده مشاهده شدن حرکتی در محیط تحت نظر است، ببینید.

تبدیل گوشی به دزدگیر خودرو و خانه

DownloadGooglePlay

 اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید یا سرعت بالاتری را برای دانلود می خواهید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

برنامه SalientEye Home Security Alarm در کانال تلگرام bigetek@ آپلود شده است و کافیست نام SalientEye Home Security Alarm را در کانال تفریحی سرگرمی bigetek@ جستجو کنید و سپس آنرا دانلود کنید.
بدیل-گوشی-به-دزدگیر
پیامک ارسالی از موبایل تبدیل شده به دزدگیر

3 thoughts on “تبدیل گوشی به دزدگیر خودرو و خانه

 • May 25, 2018 at 4:39 pm
  Permalink

  سلام آیا نرم افزار مناسب دزدگی برای نوکیا n72 هم سراغ دارید؟
  چون من قبلا هم دیده بودم، ممنون

  Reply
  • May 25, 2018 at 8:20 pm
   Permalink

   سلام
   متاسفانه خیر

   Reply
 • August 13, 2017 at 6:02 pm
  Permalink

  جالب بود مرسی

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد