تبدیل ویدئو و تبدیل عکس به گیف Gif در اندروید

قبل از هر چیز باید دلایل تبدیل کلیپ ها و یا عکس های گالری خود را به گیف بدانیم. گیف را می توان حالتی میان عکس و ویدئو دانست. آیا اصلا نیازی برای تبدیل به گیف داریم. در ادامه دلایل و نحوه تبدیل ویدئو و تبدیل عکس به گیف را ارائه خواهیم کرد.


اگر چند عکس بصورت اسلاید پشت سرهم پخش شوند ولی در یک فایل به هم پیوسته باشند می توان نام گیف را روی آنها قرار داد. فیلم های سیاه سفید قدیمی نیز به همین صورت خلق میشدند. پس با گرفتن چندیدن عکس از یک فیلم نیز می توان آن را به گیف تبدیل کرد.

چرا به تبدیل ویدئو و تبدیل عکس به گیف نیاز داریم؟ اکثرا با شبکه های مجازی خواه یا ناخواه سروکار داریم. انتقال سریع اطلاعات مهمترین دستاورد این شبکه هاست. اما گاهی نیاز به ارسال اطلاعات با کیفیت بالا را نداریم. برای مثال بیشتر ویدیو هایی که در شبکه های مجازی وجود دارند می توانند با کاهش 50 درصدی در حجم و کیفیت نیز، مفهوم را انتقال دهد. این نشان می دهد که تبدیل ویدئو به گیف به کاهش هزینه مصرف در حجم اینترنت کمک خواهد کرد. همچنین گاهی عکس هایی در گالری خود داریم که با اتصال آنها به هم می توانیم صحنه هایی زیبا یا کاربردی ایجاد کنیم.

در انتهای این مطلب می توانید برنامه مرتبط با ایجاد گیف از عکس ها و ویدئوها را دانلود کنید.

تبدیل ویدئو و تبدیل عکس به گیف

بعد از باز کردن برنامه می توانید برای تبدیل عکس ها و ویدئوها و حتی گیف هایی که در گوشی موجود است اقدام کنید. بسیاری از گیف هایی که در تلگرام می بینید با این روش زیرنویس می شوند. ما می خواهیم چند عکس را بصورت گیف در بیاوریم. پس مانند شکل از شماره 1 تا 3 اقدام می کنیم.

bigetek.com - تبدیل عکس به گیف - covert photo to gif

در مرحله بعد میتوانیم با لمس شماره 1 سایز عکس را مشاهده کرد و حتی آن را تغییر داد. اگر به جزئیات نیازی ندارید بهتر است اندازه عکس را کاهش دهید. در شماره 2 میزان زمان تاخیر روی هر عکس را می توان تنظیم کرد و در شماره 3 به ویرایش عکس های انتخابی پرداخت(مثلا اضافه یا کم کردن تصاویر و …)  در شماره 4 شفافیت و رنگ عکس ها را تنظیم می کنیم و در شماره 5 عکس را برش داده و با لمس شماره 6 میتوان تصاویر را با نوشته همراه کرد. (برای ایجاد تصاویر آموزشی بسیار مفید است.) در نهایت برای دیدن خروجی روی علامت 7 می زنیم. یک نمونه اسلاید را در سمت راست می بینید.

bigetek.com - تبدیل عکس به گیف - covert photo to gif

در اینجا می توانید برنامه  آپدیت شده Gif Edit & Maker را از گوگل پلی دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد