با تاکسی اینترنتی کرایه آژانس تهران را نصف کنید – حتما بخوانید

حتی اگر تهرانی نیستید این مطلب را حتما بخوانید. در سری دنباله معرفی راه های جهت افزایش بهره وری در کسب و کار امروز به معرفی روشی جالب اما اینبار برای مصرف کنندگان خبری تازه داریم. با تاکسی اینترنتی بعد از پایان این مطلب دیگر کرایه آژانس خود را بیش از حد پرداخت نخواهید کرد. اینبار نیز تکنولوژی به کمک ما کاربران دنیای وب آمده و هزینه ها را برای ما کاهش داده است. در واقع با حذف واسطه و حق دلالی ازین پس کرایه کمتری پرداخت می کنید. با BigETek همراه باشید.

شاید شما نیز از کرایه تاکسی های سفر درون شهری به شکوه آمدید. با معرفی نرم افزار اسنپ که به سعی گروهی نخبه و کارآفرین طراحی شده دیگر نیازی منتظر ماندن و پرداخت زیاد کرایه ندارید.

تاکسی اینترنتی اسنپ سریعتر و هزینه کمتر

سرویس های مبتنی بر مکان با توجه به مکان کنونی فرد امکاناتی را برای آن فرد فراهم می کنند، از معروفترین این سرویس ها می توان به سایت های Foursquare  و Yelp اشاره کرد که سرویس های گردشگری آنلاین هستند و با توجه به جایگاه شما در نقشه نزدیکترین مراکز عمومی، تفریحی، رستوران ها و… را به شما پیشنهاد می دهند.

برای اینکه بدانید این سرویس ها چقدر در جهان جذاب هستند بهتر است که بدانید درآمد کمپانی Yelp تا کنون 550 میلیون دلار بوده است و درآمد کمپانی  Foursquare نیز 45 میلیون دلار بوده است.

با اپلیکیشن اسنپ تمامی رانندگان اطرافتان را به صورت زنده می‌بینید. کافیست مبدا و مقصدتان را مشخص کرده و درخواست اسنپ دهید تا نزدیک‌ترین خودرو شما را تا مقصد همراهی کند. می‌توانید هزینه سفر خود را از طریق کارت اعتباری و افزایش اعتبار حساب کاربری خود پرداخت کنید.

اسنپ با پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل هم فعال است و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در حال حاضر اسنپ فقط در شهر تهران فعال است ولی این امید می رود که به زودی فراگیر در شهر های بزرگ و نهایتا کل کشور را پوشش دهد.

حتما با آزانس محله خود تماس بگیرید و اختلاف قیمت همان مسیر را مقایسه کنید. در واقع با کسر کردن اجاره مکان آزانس و سهم 15 درصدی هر تریپ، این قیمت بصورت خالص به شما نشان داده می شود.

در تصویر زیر مراحل انتخاب مبدا، مقصد، انتخاب راننده، نمایشگر مشخصات راننده و کرایه تاکسی اینترنتی را نمایش می دهد.

تاکسی اینترنتی
تاکسی اینترنتی

1- به صورت زنده و در لحظه خودروهای اطرافتان را ببینید.
2- قبل از آغاز سفر درون‌شهری از هزینه نهایی خود مطلع شده و سپس درخواست اسنپ دهید.
3- دیگر نیازی به پول نقد نیست؛ اعتبار حساب کاربری خود را آنلاین افزایش دهید تا هزینه سفر به صورت خودکار پرداخت شود.
4- کاربرانمان برای ما بسیار مهم هستند؛ حضور راننده‌ای محترم و مودب با خودروی تمیز و مجهز به امکانات گرمایشی و سرمایشی در اسنپ گواه این ادعا است.
5- ما در اسنپ هزینه‌ها را به گونه‌ای محاسبه می‌کنیم تا کاربران سفر خود را با رضایت کامل به پایان برسانند.
6- تمام آنچه که لازم دارید تنها یک کلیک است و بس؛ به سرعت اسنپ خود را دریافت خواهید کرد.

نرم افزار اسنپ در حال حاضر برای ۲ سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده و شما می‌توانید با نصب آن، از پیشنهادات ویژه و امکانات روز افزون ما استفاده کنید.

itunes-apple-download-icon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد