بهترین شناور پلیر کم حجم برای کامپیوتر در اختیار گوگل

هر فردی مایل است هنگام فعالیت با آهنگ های ریلکس و شاد لحظات خوشی را سپری کند. این ایده آل هر کاربری هنگام فعالیت و گشت و گذار اینترنتی است. گوگل با در اختیار قرار دادن اپلیکیشنی کم حجم حدود 300 کیلو بایت یک پلیر بی نقص را در اختیار شما قرار می دهد. مزیت دیگر این پلیر، اندازه کوچک و نداشتن مزاحمت هنگام فعالیت برای کارهای اصلی است. جهت آشنایی بیشتر با پلیر کم حجم برای کامپیوتر با ما همراه باشید.

ار تاثیر موسیقی بر گیاهان و حیوانات کم و بیش شنیده اید. میزان رشد و بالندگی این مخلوقات با شنیدن آهنگ زیبای طبیعت چندین برابر می شود. پس از تاثیر آن بر انسان نمی توان چشم پوشید. حتی اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که نمی توانید تمرکز خود را همزمان روی چند موضوع بگذارید، حتما از لحظات دیگر جهت تسکین دادن روح و جسم خود با موسیقی بهره ببرید.

لینک دانلود اپلیکیشن پلیر کم حجم برای کامپیوتر در انتهای مطلب قرار دارد.

بهترین پلیر کم حجم برای کامپیوتر

پس از نصب برنامه از اپ استور گوگل می توانید با کلیک روی لینک زیر یا تایپ آن در آدرس بار یا کلیک بر روی Chrome app luncher در نوار ابزار زیر دسکتاپ خود این اپلیکیشن را اجرا کنید.

chrome://apps

پلیر کم حجم برای کامپیوتر
راه اندازی پلیر کم حجم برای کامپیوتر

در توضیحات باید اشاره کنیم. پس از کلیک یا تایپ عبارت chrome://apps وارد برنامه های گوگلی که بر سیستم شما نصب هستند، می شوید و پس از کلیک راست روی شماره 2 پنجره ای ظاهر می شود که با زدن Create Shortcuts می توانید میانبر برنامه را به دسکتاپ و یا مکانهای دیگر خود وارد کنید تا در دفعات بعدی برای باز کردن آن به گوگل کروم رجوع نکنید.

حال با کلیک کردن میانبر یا آیکون خود برنامه در عکس بالا می توانید برنامه را باز کنید. آنچه در تصویر زیر می بینید نحوه وارد کردن آهنگ ها با برنامه در شماره 1 است و همچنین با زدن شماره 2 می توانید کل صفحه را به شکل یک نوار کوچک یعنی شماره 3 تبدیل کنید. این نوار همیشه روی برنامه های دیگر شناور است و مزاحمتی ایجاد نخواهد کرد.

پلیر کم حجم برای کامپیوتر
پلیر کم حجم برای کامپیوتر

برای دانلود اکستنشن برنامه پلیر کم حجم روی لینک زیر کلیک کنید.

Enjoy-music-player

پلیر کم حجم برای کامپیوتر

One thought on “بهترین شناور پلیر کم حجم برای کامپیوتر در اختیار گوگل

  • November 21, 2016 at 2:15 pm
    Permalink

    ممنون از سایت خوبتون

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد