مطلب بنویسید ٬ دستمزد و جایزه بگیرید

با سلام خدمت شما کاربر گرامی

از اینکه همراه همیشگی سایت BigETek.com هستید، به خود می بالیم و با افتخار آماده خدمت رسانی برای شما هموطنان هستیم. طبق سیاست های مدیرت سایت تصمیم بر آن شد که فرصتی برای مشتاقان زمینه فناوری های نوین و تکنولوژی برتر جهت مشارکت ایجاد کنیم. بنابراین اگر می خواهید از این فرصت بدست آمده نهایت بهره را ببرید با ما چند دقیقه ای را همراه باشید.

نویسنده شوید اما با شرایطی استثنایی!

دوستان بسیاری در خواست همکاری با این وبگاه را داده اند، بنابراین سعی در ایجاد بستری جهت همکاری شما عزیزان با حقوق و مزایایی منحصر به فرد کردیم. بدین منظور شما علاقه مندان می توانید مطالب خود را (که در ادامه به ویژگی های آن می پردازیم) برای ما ارسال کنید تا علاوه بر پرداخت حق الزحمه شما برای مطلب ارسالی چاپ شده، درج آن مطلب با نام شما در وبسایت BigETek.com  در جوایز ماهانه BigETek.com نیز شرکت داده شوید.  با یک تیر چهار هدف را بزنید.

۱- حقوق دریافت کنید(از زمان های پرت خود مفید استفاده کنید.)

۲- با درج نام خود در BigETek.com علاوه بر تجربه، رزومه خود را قوی کنید.

۳- در جوایز ماهانه BigETek.com نام نویسی کنید.

۴- در صورت مشاهده رشد بی توقف شما امکان جذب شما در خانواده BigETek.com وجود دارد.

حق الزحمه هر نویسنده

علت اینکه از ابتدا حرف از حق الزحمه می زنیم برای جلوگیری از هدر رفتن زمان گران بهای شماست. اگر تمایل به ادامه همکاری داشتید تا انتهای این مطلب با ما همراه خواهید بود. هر مطلب ارسالی توسط شما برای BigETek.com به میزان حداقل ۳۰۰۰ تومان ارزش اولیه دارد. که این مبلغ در صورت درج در سایت به حساب شما پرداخت خواهد شد.

امتیاز ویژه

درج مطالب ارسالی توسط شما همکار گرامی بطور اتوماتیک شما را در لیست نویسندگان ویژه سایت BigETek.com قرار می دهد که در این لیست به هر مطلبی که در سایت بازخورد مکتوب بیشتری داشته باشد جایزه نفیسی در انتهای ماه (نقدی) تعلق خواهد گرفت.(باز خورد مکتوب یعنی مطلب ارسالی شما بگونه ای نوشته شده باشد که کاربران خواننده را مجاب کند در انتهای متن ارسالی شما، نظر خود را وارد سایت کنند. توجه کنید که IP در نظر دهی چک می شود و هر IP یک فرد محسوب خواهد شد.)

قوانین پرداخت

 • شماره کارتی که برای ما ارسال می کنید فقط شماره کارت بانک ملت و بنام خود نویسنده باشد.
 • پرداخت ها هر ماه یکبار و در انتهای هر ماه انجام می گیرد.
 • اسامی برندگان جوایز نفیس هر ماه و پرداخت شوندگان هر ماه(در سایت بدلیل تخصصی بودن مطالب آموزشی، عنوان نخواهد شد بلکه) در کانال تلگرام به آدرس https://telegram.me/BigETek قرار خواهد گرفت.

قوانین مطالب ارسالی

 • عناوین مطالب ارسالی شما به دو صورت انتخاب خواهد شد یا از لیست عناوینی که ما برای شما تهیه کرده ایم مطلب تهیه خواهید کرد یا خودتان چند موضوع را انتخاب می کنید و برای ما ارسال می کنید تا کارشناسان ما به شما اطلاع دهند که آیا می توانید شروع به کار در مورد مد نظر کنید یا خیر. اما ارسال و تاییدیه عناوین در گروه تلگرام بیگ ای تک(نه کانال BigETek.com) انجام خواهد شد(با تلگرام اینترنتی به گوشی هوشمند نیازی ندارید) کافیست شماره تلفن خود را به ایمیل bigetek@gmail.com ارسال کنید یا در انتهای مطالب بعنوان یک نظر ثبت کنید(شماره همراه شما به هیچ عنوان در هیچ فضای مجازی منتشر نخواهد شد). توجه کنید آنچه مد نظر کارشناسان در این زمینه است، جلوگیری از ایجاد محتوی تکراری در سایت و هدر نرفتن زمان شماست.
 • مطالب ارسالی شما نباید جلوه خبری داشته باشد. اکثر مطالب سایت بصورت آموزشی از دنیای نوین تکنولوژی است. مطالب باید در ارتباط با فناوری روز و کاربردی برای کاربران باشد. برای درک بیشتر به تیتر یک خبر و یک مطلب کاربردی توجه کنید:

تیتر خبری:”نمایش قابلیت جدید نوت ۵ و مقایسه آن با فبلت های قبلی سامسونگ” یا “آنتی ویروس نود جدید عرضه شد”

تیتر مطلب کاربردی:”آموزش استفاده از کلاژ ویدیو در نوت ۵″ یا “چگونه آنتی ویروس نود را آپدیت کنیم؟”

 • مطالب از ۸۰۰ کلمه کمتر نباشند. متن وعکس ها باید در داخل یک فایل ورد ارسال شود.(برای عکس ها لینک نگذارید.)
 • در صورت امکان عکس ها را با فتوشاپ ویرایش و بهینه کنید. در صورتی که فرآیند آموزشی را ارائه می دهید، عکس ها بطور گام به گام در مطالب آموزشی نمایانگر اقدامات عملی باشند.
 • محتوی مطالب اعم از متن و عکس و فیلم و … با شئونات اسلامی و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشد.
 • مطالب ارسالی شما می تواند ترجمه مطالب سایت های غیر فارسی باشد اما در صورت یافتن حتی یک پاراگراف که از سایت های فارسی زبان کپی شده باشد. مطلب شما توسط کارشناسان حذف خواهد شد. توجه کنید که کپی برداری متنی غیر مجاز شناخته می شود تنها در یک صورت کپی برداری از مطالب سایت های فارسی زبان مجاز است یعنی شما باید مفهوم یک مطلب سایت فارسی را درک کنید سپس خود نسبت به نوشتن آن مطلب اقدام کنید. اگر مطلب غیر مجاز کپی رایت در سایت com درج شده باشد نیز موجب کسر حق الزحمه شما حتی در پرداخت های بعدی می شود.
 • مطالب باید بطور رسمی با زبان فارسی نوشته شود لطفا به هیچ وجه از زبان محاوه ای استفاده نکنید و در انتها نوشته را قبل از ارسال یکبار ویرایش کنید زیرا که معمولا مطالب ترجمه ای دچار نواقصی خواهند بود.
 • در انتهای فایل ورد ارسالی مطلب خود نام صاحب کارت(نویسنده) و شماره کارت بانک ملت خود را ارسال کنید.
 • ورد خود را به ایمیل bigetek@gmail.com ارسال کنید ( در صورت تایید مطلب شما به شما از طریق ایمیلی که با آن مطلب را ارسال کرده اید اطلاع داده می شود)

توجه بیشتر

مطالبی که شما برای این وبسایت ارسال می کنید باید منحصر به فرد باشند بدین معنی که در هیچ وبسایت دیگری وجود نداشته باشند.

زمانی که مطلب شما در سایت درج نگردید بدین معنیست که مطلب شما توسط کارشناسان ما تایید نشده است بنابراین از پیگیری مطلب ارسالی لطفا خودداری فرمایید.

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد