بستن برنامه های اندروید برای دیده نشدن در هنگام اتصال به اینترنت

بستن برنامه های اندروید چالشی است که بسیاری از کاربران اینترنت گوشی به آن نیاز دارند. گاهی نمی خواهید زمانی که به اینترنت متصل می شوید، برنامه هایی مانند تلگرام لاین واتس آپ یا … شما را متصل نشان دهند و به دوستان شما بگویند که شما در این زمان ON هستید. یا بستن برنامه در اندروید را برای برنامه هایی که همیشه تبلیغاتی را در حال اتصال به اینترنت در گوشی شما باز می کنند.برای این کار نیاز به برنامه خاصی ندارید کافیست با ما همراه باشید.

نیازی به بستن اتوماتیک برنامه اندروید ندارید زیرا این برنامه ها هم حجم و هم باطری گوشی شما را مصرف می کنند. برخی برنامه ها امکان Trace off یا پیمایش مخفی را دارند اما برخی از این گزینه هنوز به بهره اند. برای مثال به شکل زیر توجه کنید که به محض زدن دکمه اتصال به WiFi برنامه تلگرام شما را به عنوان یک کاربر آنلاین نشان خواهد داد و در گوشی مخاطبان و دوستان شما آخرین زمان اتصالرا نشان خواهد داد.

bigetek.com-force-stop-telegram

بستن برنامه های اندروید

1- اما برای جلوگیری از این اتفاق در برنامه هایی که حضور و غیاب شما را به مخاطبان شما نشان می دهند کافیست به منوی برنامه های خود بروید و روی برنامه خاص خود انگشت خود را چند ثانیه نگه دارید. با اینکار در بالای صفحه نمایش چند گزینه ظاهر می شود که یکی از آنها مشخصات برنامه یا App info است. برنامه را بکشید و روی App info رها کنید.

bigetek.com-force-stop-telegram-2

2- در واقع از تنظیمات گوشی نیز می توان به این مسیر راه یافت ولی این ترفند برای رفتن به تنطیمات هر برنامه ای بسیار سریعتر است. حال روی گزینه Force stop بزیند. و همانطور که میبینید برنامه تلگرام از بالای گوشی حذف شد. این یعنی برنامه در آن زمان بسته شده است و تا زمانی که شما مستقیما آن برنامه در منوی برنامه ها لمس نکنید برنامه باز نخواهد شد. حتی با اتصال به اینترنت.

bigetek.com-force-stop-telegram-3

One thought on “بستن برنامه های اندروید برای دیده نشدن در هنگام اتصال به اینترنت

  • February 5, 2016 at 4:27 am
    Permalink

    ممنون از شما مفید بود

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد