برنامه دکلره یا رنگی کردن تصاویر در اندروید

چندی پیش همین آموزش را در فتوشاپ ارائه کرده بودیم. حال نوبت به پیشنهاد اپلیکیشنی اندرویدی است که بدون داشتن مهارتی خاص تنها در چند دقیقه کوتاه افکت رنگی کردن تصاویر را به ما هدیه می دهد. درست است که هیچ برنامه ای قابلیت های فتوشاپ را ندارد اما با همین برنامه ساده می توانید افکت هایی جذاب برای عکس های معمولی پروفایل خود بسازیم. با BigETek همراه باشید.

دیگر نگران کسل کننده بودن عکس هایتان نباشید. حتی بدون یادگیری ترفندهای فتوشاپ نیز می توان عکس هایی جذاب ساخت. لینک دانلود برنامه در انتهای مطلب قرار دارد.

افکت رنگی کردن تصاویر

ابتدا برنامه را باز کنید. سپس با زدن دکمه + یک عکس را از گالری فراخوانی کنید. برنامه دارای دو قلم (شماره 2 و 3) است. با این برنامه کل تصویر را سیاه و صفید می کنیم و با کشیدن قلمو شماره 2 به هر قسمتی می توان رنگ را برگرداند. قلمو شماره 3 نیز بالعکس شماره 2 عمل می کند. یعنی جاهایی را که خطا کردیم پوشش می دهد. شماره 4 کل تصویر را رنگ هایی خاص می دهد اما شماره 5 همین کار را با اشکال هندسی انجام می دهد.

رنگی-کردن-تصاویر
رنگی کردن تصاویر

توضیحات عکس های ردیف دوم: حال به دکلره کردن عکس می پردازیم. برای این کار روی شماره 1 تصویر بزنید سپس جاهایی را که می خواهید رنگی باشند با انگشت لمس کنید. اگر می خواهید اثر انگشتتان بزرگتر شود  تا سریع تر کارتان امجام شود، باید عکس را کوچک کنید.(برای این کار دو انگشت خود را روی عکس بگذارید و به هم نزدیک کنید). بعد از اتمام کار  روش شماره 3 بزنید. حال می توانید عکس را ذخیره کنید یا به شبکه های مجازی(فیسبوک، واتس آپ و …) ارسال کنید. نتیجه تصویر ذخیره شده را در عکس سمت راستی می بینید.

برای دانلود برنامه X Splash می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

DownloadGooglePlay

 اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید یا سرعت بالاتری را برای دانلود می خواهید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

برنامه X Splash در کانال تلگرام bigetek@ آپلود شده است و کافیست نام X Splash را در کانال تفریحی سرگرمی bigetek@ جستجو کنید و سپس آنرا دانلود کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد