برنامه اپل برای اندروید :  TouchBar را حتما تست کنید

در اکثر مواقع برنامه هایی که برای اپل زده می شوند بعد از مدتی که بازخورد قابل توجهی را شاهد هستند، وارد بازار اندروید می شوند. برای همین از سری بهترین برنامه اپل برای اندروید اینبار TouchBar را انتخاب کردیم. برای دیدن ویژگی های جالب آن با BigETek همراه باشید.

پس از آن که اپل در محصول مک‌بوک خود تاچ‌بار فوق‌العاده‌ای را سال 2016 معرفی کرد، با الهام از آن اپلیکیشنی برای iOSهای جیل‌بریک‌شده توسعه‌داده‌شد که عملکرد تاچ‌بار مک را تداعی می‌کرد. کنترل‌های کاربری مختلفی توسط این نوار به کاربر ارائه می‌شود. خوشبختانه شما می‌توانید چنین نواری را در صفحه‌ی دستگاه اندرویدی خود نیز در اختیار داشته‌ باشید!

مطالب مرتبط: برگرداندن اطلاعات پاک شده در گوشی اپل و اندروید (۳ روش)

برای این کار به یک اپ رایگان به نام TouchBar for Android نیازمندیم. آن را می‌توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

برنامه اپل برای اندروید

DownloadGooglePlay

به این نکته توجه داشته باشید که در حال حاضر این برنامه از اندرویدهای ۵ به به بالا پشتیبانی می‌کند و نمی‌توانید بر روی اندرویدهای پایین‌تر از این اپ استفاده کنید.

پس از نصب برنامه، تمامی دسترسی های لازم را به آن دهید تا عملکرد آن دچار اختلال نشود و برای فعال کردن این اپ کافی‌ست وارد محیط برنامه شوید و بر روی Activate TouchBar بزنید. به صفحه اصلی دستگاه اندرویدی خود بازگردید،‌ باید در پایین صفحه نواری جدید ظاهر شده باشد که امکان تنظیم و تعامل با آن وجود دارد.

برنامه اپل برای اندروید
برنامه اپل برای اندروید

شما می‌توانید تنظیماتی مانند تغییر وای‌فای، بلوتوث، چرخش صفحه، تنظیم روشنایی و صدا را توسط این تاچ‌بار انجام دهید. همچنین تنظیماتی به خصوص برای Google Search وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها جست‌و‌جوهای سریع‌تری را تجربه کنید.

 TouchBar for Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد