بدون نام چگونه آهنگ دانلود کنیم

شما چطور موسیقی دانلود می کنید؟ آیا با خوانندگان جدید ارتباط برقرار می کنید؟ اگر از همراهان ما در سری ترفندهای BigETek باشید حتما اطلاع دارید که برای دانلود کردن آهنگ و فیلم و … نیازی به رفتن به خود سایت ندارید کافیست به روش هایی که به شما آموختیم به دانلود آثار هنرمند مورد علاقه خود بپردازید و با این روش می توانید حجم یا ترافیک اینترنت خود را  ذخیره کنید. اما اگر اطلاعاتی از خواننده یک آهنگ نداشته باشید چگونه آن را دانلود می کنید. امروز به یکی از سوالات بنیادین اما با نگاهی جدید پاسخ خواهیم داد. اینکه چگونه آهنگ دانلود کنیم یکی از ابتدایی ترین سوالات است. برای دانلود سریع تر هر آهنگ با ما همراه باشید.

شاید این جوک را شنیده اید که:

شخصی به موتور جستجوی گوگل رجوع می کند و از گوگل می پرسد; “نام آهنگی که در ماشین کناری پخش می شد چیست ؟”

در ضمن باید بدانیم اگر جزو گروه هایی هستید که پس از ورود به یک سایت آهنگ های جدید را دانلود می کنید بهتر است به میزان لایک یا امتیاز  و دیدگاه هایی که مخاطبان به آهنگ ها اختصاص می دهند توجه کنید. چون کاربران بهترین قضاوت کنندگان تهیه و تنظیم آهنگ ها هستند و شما با اعتماد به نظر و دیدگاه و امتیازات دیگران معمولا بهترین ها را دانلود خواهید کرد. اگر با ما همراه باشید متوجه می شوید که این یکی از روش های رسیدن به اهنگ مدنظر است منتهی با کمی تغییر که در روش های زیر ارائه خواهد شد.

مطلب مرتبط: آموزش دانلود آهنگ جدید بدون ورود به سایت آهنگ

روش اول: چگونه آهنگ دانلود کنیم

روش اول کلاسیک ترین روش دانلود آهنگ است و آن بدین صورت است که شما باید نام آهنگ و خواننده را بدانید.

 مانند آهنگ; برای اولین بار – با صدای احسان خواجه امیری

بصورت زیر می توان در گوگل جستجو کرد

دانلود اهنگ برای آخرین بار احسان خواجه امیری

چگونه آهنگ دانلود کنیم
چگونه آهنگ دانلود کنیم (سایت های فارسی زبان)

اما آنچه در سایت ها نمایان می شود به چند دسته تقسیم می شوند

از لحاظ کیفیت معمولا به 3 دسته 320 یا 128 یا 64 تقسیم می شوند. معمولا کیفیت 128 هم از لحاظ حجم و هم از لحاظ وضوح صدا مناسبترین است. 320 مخصوص افرادیست که سیستم صوتی ماشین خود را ملزم به پخش با کیفیت ترین آهنگ ها می دانند و 64 بیت نیز فقط جهت تست یا بهتر بگوییم یکبار مصرف بودن آهنگ است و بندرت یافت می شوند. حجم آهنگ 320 معمولا دو برابر 128 و چهر برابر 64 است.

روش دوم: چگونه آهنگ دانلود کنیم

اما گاهی با روش اول جستجو به نتیجه نمی رسیم. یعنی گوگل در جستجوی متنی وب نمی تواند نتیجه را به ما نشان دهد. مخصوصا برای آهنگ های خارجی این اتفاق خواهد افتاد. در این جا مجبور به جستجوی ویدئوی موزیک یا بهتر بگوییم موزیک ویدئو تصویری هستیم. البته باید بخاطر داشته باشید که موزیک ویدئو ها در معمولی ترین حالت 10 برابر یک آهنگ حجم دارند. پس بجای دانلود فرمت تصویری آنها باید فرمت صوتی یا mp3 آنها را دانلود کنید. بهترین راه حل این است که از مبدل های آنلاین استفاده کنید. معمولا موزیک ویدئو ها در یوتیوب یافت می شوند. پس کافیست که لینک یوتیوب آنها را به یکی از سایت های زیر بدهیم و سپس آهنگ را دانلود کنیم.

vidtomp3.com

clipconverter.cc

convert2mp3.net

onlinevideoconverter.com

چگونه آهنگ دانلود کنیم
چگونه آهنگ دانلود کنیم (آهنگ های خارجی)

روش سوم: چگونه آهنگ دانلود کنیم

زمانی که نه نام آهنگ را بدانیم و نه نام خواننده را مجبوریم به لیریک یا متن آهنگ روی بیاوریم. یعنی کافیست یک قسمت (جمله، بیت، مصراع و …) را از آهنگ بخاطر بیاوریم. و همان قسمت را در گوگل جستجو کنیم. فرض کنید در حال رانندگی هستید و قسمتی از آهنگ زیبایی را از ماشین کناری شنیدید می توانید همان قسمت را گوگل کنید و نتیجه را بیابید. زیرا که بسیاری از سایت هایی پر بیننده که آهنگ را برای دانلود می گذارند، متن آهنگ را نیز ضمیمه آهنگ می کنند پس براحتی گوگل این متن ها را می تواند بیابد.

مثلا عبارتی را که شنیدیم این است; چشمات حرفایی داره که…

با گوگل کردن آن متوجه می شویم که آهنگ مخصوص چه خواننده ای است و می توانیم از دو روش قبل برای دانلود آن استفاده کنیم.(توصیه می کنیم این آهنگ زیبا را از دست ندهید.)

بدون نام چگونه آهنگ دانلود کنیم
بدون نام چگونه آهنگ دانلود کنیم

One thought on “بدون نام چگونه آهنگ دانلود کنیم

  • April 21, 2017 at 7:20 pm
    Permalink

    هورا عالیه

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد