با برنامه عکاسی اندروید Shapical متفاوت عکس بگیرید

مشتاقان عکاسی با دوربین اگر نیاز به تحولی در تصاویری که از طبیعت و صحنه های ناب دارند اینبار با برنامه عکاسی اندروید Shapical می توانند صحنه های زیباتری را به تصویر بکشند. با اشکال هندسی ایده‌ی متفاوتی است که Shapical به سراغ آن رفته است و به کمک آن قادر خواهید بود تا با ترکیب عکس‌های خود با اشکال هندسی، سبک تازه‌ای را به عکس‌های خود ببخشید.

اشکال هندسی یکی از زیبایی‌های دنیای ریاضیات و هنر هستند که سال‌های سال در دوران تحصیل با آن‌ها سروکار داشته‌ایم. همان‌قدر که وجود این اشکال در دنیای ریاضیات و تدریس در آینده‌ی شغلی غیرکاربردی بود، حضور آن‌ها در هنر، فوق‌العاده مهم و تعیین‌کننده است؛ به طوری که در هنر‌های سنتی و کلاسیک قطعا ردی از اشکال و قوانین هندسی پیدا خواهید کرد؛ مانند تقارن‌ها و اشکالی که در طراحی‌های اصیل ایرانی دیده می‌شوند. اما آیا تا به حال به استفاده از این اشکال هندسی در عکاسی هم فکر کرده‌اید؟ آن هم نه به صورت رد پا، بلکه تمام و کمال. Shapical اپلیکیشنی بسیار جالب در زمینه‌ی عکاسی است که توسعه‌دهندگان آن با خلاقیت جالبی که به خرج داده‌اند اشکال هندسی را وارد دنیای عکاسی موبایل کرده‌اند و باید اعتراف کنیم که ایده‌ی آن‌ها بسیار موفق از آب درآمده است. این سبک به ویژه برای عکاسان هنری که علاقه به ثبت عکس‌هایی خاص و متفاوت را دارند می‌توانید بسیار جذاب و هیجان‌انگیز باشد؛ چرا که تنها کمی ذوق و سلیقه لازم است تا بتوان از ترکیب این اشکال هندسی با دنیای اطراف، خروجی‌های فوق‌العاده‌ای به دست آورد که نمونه‌ی آن را در اسکرین‌شات زیر نیز مشاهده می‌کنید.

برنامه عکاسی اندروید Shapical

برنامه عکاسی اندروید Shapical
برنامه عکاسی اندروید Shapical

شما در Shapical بیش از ۳۰۰ شکل هندسی و قالب‌های متفاوتی را در اختیار خواهید داشت که هنگام عکاسی روی دوربین گوشی ظاهر می‌شوند و می‌توانید با تنظیم سوژه‌ای که قصد عکاسی از آن را دارید در قاب این اشکال، تصاویر بسیار خاصی را به ثبت برسانید. رابط کاربری برنامه نیز به طور ساده و گویا طراحی شده است؛ به طوری که حتی در اولین مراجعه به آن نیز به سرعت متوجه بخش‌های اصلی برنامه خواهید شد و می‌توانید به عکس‌برداری بپردازید. این برنامه دارای تنظیمات دقیقی نیز متناسب با اشکال هندسی است که به کمک آن می‌توانید محیط داخل یا خارج اشکالی که به عکس‌ها اضافه شده است را روشن یا تاریک‌تر کنید و جلوه‌ی خاص‌تری به آن‌ها ببخشید. با مشاهده‌ی نمونه تصاویر بالا کاملا مشخص است که تغییر نور و روشنایی عکس تا چه حد این اشکال هندسی را به خورد تصاویر خواهد داد. Shapical دارای یک پیج اینستاگرام به آدرس @Shapical نیز هست که با مراجعه به آن می‌توانید نمونه تصاویر بی‌نظیری که توسط این اپلیکیشن به ثبت رسیده‌اند مشاهده کنید و در عین حال برای ثبت عکس‌های خود از این ایده‌ها الگوبرداری کنید.

این اپلیکیشن در دو نسخه‌ی پولی و رایگان منتشر شده است که در نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن به ۲۰۰ شکل هندسی دسترسی خواهید داشت. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

DownloadGooglePlay
 اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید یا سرعت بالاتری را برای دانلود می خواهید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)
برنامه Shapical در کانال تلگرام bigetek@ آپلود شده است و کافیست نام Shapical را در کانال تفریحی سرگرمی bigetek@ جستجو کنید و سپس آنرا دانلود کنید.

One thought on “با برنامه عکاسی اندروید Shapical متفاوت عکس بگیرید

  • December 30, 2016 at 11:57 am
    Permalink

    چ جالب
    برنامه کاربردی و خوب

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد