مخفی ترین بازی گوگل را از دست ندهید! (4 سرگرمی جدید)

شاید شما که در ایران هستید بیشتر با این مطلب آشنا باشید برای فهم این جمله حتما به ادامه مطلب رجوع کنید. گاهی بازی کردن فکر آدمی را از بسیاری مشغله ها دور می کند. این مفهوم را مهندسین گوگل نیز دریافتند و با ترفندهایی جالب آماده پذرایی از ذهن شما هستند. شاید گرافیک این بازی ها خیره کننده نباشد اما در زمان های بیکاری، ما را سرگرم خواهد کرد. حتی برای فرزندان کوچک خوانواده نیز این بازی ها بخوبی نقش خود را ایفا می کنند. چند بازی گوگل کروم را که در ادامه پیشنهاد می شوند از دست ندهید.

این نوع بازی های کم حجم در گوگل رو به پیشرفت هستند. بی مقدمه به سراغ آنها می رویم.

اولین بازی گوگل دایناسور T-Rex

گوگل نیز برای زمانی که ما ایرانیان با کمبود یا نبود سرعت در اینترنت دست و پنجه نرم می کنیم، تدبیری اندیشیده است. یعنی در مواقعی که حتی آفلاین هستید و دسترسی به اینترنت ندارید می توانید از بازی دایناسور تی-رکس لذت ببرید و به کاهش فشار خون خود با بازی کردن اقدام کنید. البته اگر وقت برای کارهای دیگری ندارید. خوشبختانه تمامی ما ایرانیان برای این کار مواد لازم را داریم و آن قطعی اینترنت است. کافیست گوگل کروم را باز کنیم(چه در موبایل چه در کامپیوتر خانگی فرقی ندارد.) و یک عبارت را جستجو کنیم تا با صفحه unable to connect to internet روبرو شویم. سپس روی دایناسور کلیک کنید یا Space را بزنید تا دایناسور سروع به دویدن کند و باید موانع را رد کنید و در صورت بالاتر رفتن امتیاز شما سرعت بازی نیز بیشتر خواهد شد.

bigetek.com-chrome-game1

دومین بازی گوگل Pac Man

این بازی را در آتاری شاید دیده باشید. بازیست که کد بسیار ساده ای دارد و قابل اجرا در صفحات وب بدون صرف ترافیک قابل توجهی است. اما اینبار باید از هوش و شانس خود نیز استفاده کنید تا خورده نشوید. این بازی نیز در موبایل و کامپیوتر قابل اجراست ولی اینبار به اینترنت نیاز داریم. کافیست عبارت Pac Man را جستجو کنید و روی Click to Play بزنید.

bigetek.com-chrome-game2

سومین بازی گوگل Atari breakout

بازی با عکس ها نیز ترفندی دیگر از گوگل است که بجای دیدن عکس ها میتوانید آنها را مورد هدف قرار دهید و از بین ببرید. برای این کار عبارت atari breakout را جستجو کنید و به صفحه جستجوی تصاویر گوگل بروید تا بازی شروع شود.

bigetek.com-chrome-game3

چهارمین بازی گوگل شیر یا خط

اما در انتها نیز به یکی دیگر از ویژگی های گوگل اشاره می کنیم که شاید به عنوان بازی نتوان آن را به حساب آورد اما در ابتدای برخی بازی های دیگر به انداختن سکه و بی طرف بودن نفر سوم نیاز داریم. چه بهتر که نفر سوم گوگل باشد. برای این در گوگل عبارت flip a coin را جستجو کنید منتهی قبل آن سر(Heads) یا دم(Tails) بودن سکه را انتخاب کنید.

مانند سایت Flip a coin

bigetek.com-chrome-game4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد