شرایط بازی جایزه دار اینترنتی

بازی جایزه دار اینترنتی

با سلام خدمت همراهان دنیای تکنولوژی و سرگرمی

موسسین سایت BigETek تصمیم گرفتند مسابقه چالشی و بازی جایزه دار اینترنتی 2048 را میان همراهان همیشگی و محترم برگزار کنند. به چالش کشیدن ذهن و سرگرمی با ریاضیات علاوه بر جلوگیری از بیماری هایی چون آلزایمر، موجب توانمندی در محاسبات ذهنی و افزایش سرعت عمل شما خواهد شد. بنابراین شما با شرکت در این مسابقه هم به جایزه می رسید هم مدتی را به تمرین ذهنی پرداخته اید.

آنچه از شما تقاضا داریم;

  1. قوانین ساده این بازی را لطفا مطالعه کنید.
  2. این بازی را میان دوستان و فامیل معرفی کنید تا شانس شما بیشتر باشد.(برای مثال اگر تمام اعضای یک خانواده آن را بازی کنند و کسی که امتیاز بیشتری بیاورد می تواند جایزه را دریافت کند.)

جایزه:

در پایان هر هفته یعنی هر شب جمعه یک عدد کارت شارژ 2000 تومانی ایرانسل یا همراه اول(بستگی به انتخاب شما دارد) به برنده اهدا می شود. شارژ بصورت اینترنتی  صورت می گیرد و عکس آن در گروه تلگرامی ما یعنی BigETek Awards منتشر می شود. دلیل تشکیل گروه تلگرام نیز این است تا بتوانید از کاربر برنده در صورت نیاز صحت جایزه را سوال کنید.(برخی از همکاران ما متاسفانه در زمان دادن جایزه فقط قولش را می دهند.)

قوانین:

  1. هر برنده ای در دفعات بعدی اگر بخواهد مجددا جایزه بگیرد باید رکورد قبلی خود را بشکند.(یعنی در صورت برنده شدن دیگر بطور عادی با افراد معمولی مسابقه نمی دهید. این موجب می شود تا افراد دیگر شانس قبولی بیشتری داشته باشند و شما رقیب ذهنی خودتان خواهید شد.)
  2. هر هفته یک کارت شارژ 2000 تومانی ایرانسل یا همراه اول به شخصی که بیشترین امتیاز را آورده باشد، اهدا می شود.
  3. شما باید عضو گروه تلگرامی ما یعنی BigETek Awards شوید. البته می توانید بازی را هم در موبایل هم در کامپیوتر انجام دهید و خوشبختانه تلگرام علاوه بر موبایل نسخه ویندوز وهم نسخه وب دارد. تنها باید در هنگام بازی 2048 به اینترنت متصل باشید.
  4. پس از عضویت در گروه هیچ کاربری نباید به چت بپردازد. گروه فقط برای ارسال عکس امتیازات ایجاد شده است تا در صورت دیدن امتیاز بالاتر از خودتان بتوانید شانس خود را برای گرفتن امتیاز بیشتر امتحان کنید.
  5. هر برنده باید تصویری از صفحه  www.bigetek.com/2048 که نشان دهنده 1-امتیاز  2-خانه های بازی  3-آدرس سایت bigetek.com باشد  برای ما یعنی BigETek Awards ارسال کند همچنین در پیام خود باید ساعت و مکان خود را نیز بگوید تا ما با اطلاعات سرور آن را مطابق کنیم.(این سه گزینه یکی از روش های جلوگیری از تقلب است.) مانند تصویر زیر

توجه: می توانید بازی را حتی در موبایل انجام دهید و سپس اسکرین شات همان صفحه را به گروه BigETek Awards ارسال کنید. اگر با نحوه گرفتن عکس از صفحه گوشی آشنا نیستید می توانید به مطلب زیر رجوع کنید یا از موبایل دیگر برای گرفتن عکس استفاده کنید.

مطلب مرتبط: روش های عکس گرفتن از صفحه گوشی موبایل

مطلب مرتبط: آموزش عکس گرفتن از صفحه کامپیوتر و اینترنت

توجه: به هیچ عنوان سعی نکنید از راه غیر متعارف استفاده کنید. زیرا اولا کارشناسان ما ترفندهایی برای فهمیدن حقه ها دارند و ثانیا نه تنها بازی ناجوانمردانه را انجام می دهید بلکه جایزه شخص دیگری را صاحب می شوید و ثالثا به محض فهمیدن حقه شما از گروه تلگرامی BigETek Awards حذف می شوید.

بازی جایزه دار اینترنتی 2048

بازی جایزه دار اینترنتی
بازی جایزه دار اینترنتی

آرزوی موفقت برای تمامی همراهان.

ارسال امتیاز عکس بازی به BigETek Awards

در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با ghodsim@ یا alirezaheyd@ ابهامات خود را در میان بگذارید.

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد