بازی آنلاین کم حجم و اعتیادآور (4 بازی)

گاهی اوقات برای در رفتن خستگی و گرفتن روحی تازه در اوقات فراغت یک بازی هیجان آور نیاز است. امروز با ما چهار بازی آنلاین و بدون نصب را با هم مرور می کنیم. بازی ها بقدری جذاب هستند که بندرت می توانید از آن دست بکشید. به عبارتی چهار بازی آنلاین اعتیادآور را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

بدون معطلی به سراغ بازی های داغ می رویم.

بازی آنلاین اول: 2048

شاید با این بازی قبلا آشنا شده باشید بازی که به تمرین مغز کمک می کند تا اعمال ریاضی را سریعتر انجام داده و از بیماری هایی نظیر آلزایمر جلوگیری می کند. اما ورژن اینترنتی آن در حدود 30 کیلوبایت بیشتر نیست ونیازی به دانلود بازی پازل اعداد یا Number puzzle نیست. مزیتی که این بازی آنلاین نسبت به حالت آفلاین یا گوشی دارد این است که شما هر هفته می توانید با فرستادن عکس بالاترین امتیاز خود در گروه، شانس گرفتن هدیه را نیز داشته باشید. جهت اطلاع از شرایط بازی به اینجا رجوع کنید.

2048 Number puzzle

بازی جایزه دار اینترنتی
بازی جایزه دار اینترنتی

بازی آنلاین دوم: خزش

این یک بازی معمولی کرم داخل که در موبایل های قدیمی با آن سرو کار داشتیم نیست. بلکه در اینجا شما باید علاوه بر بزرک کردن مار تحت تسلط خود به دیگر مارها حمله کنید منتها نمی توانید بطور عادی آنها را گاز بگیرید بلکه باید سر آنها به بدن مار شما اثابت کند تا آنها را بکشید و جنازه آنها را بخورید و بزرگ شوید. هر چند با دانه های کوچکی که در محیط بازی قرار دارد نیز می توان رشد داشت ولی خیلی طول می کشد. هم چنین با نگه داشتن کلیک چپ موس می توانید سرعت خود را افزایش دهید و به دور طعمه خود چنبره بزنید. تصویر زیر یک نمونه حمله به کرم دیگر در محیط اینترنت را نشان می دهد.

slither.io

بازی آنلاین جذاب
بازی آنلاین جذاب خزش

بازی آنلاین سوم: sysach

بازی سیسک یک بازی روان و ساده است. منتهی به زیرکی شما نیاز دارد. شما در این بازی یک گلوله را از حجوم ده ها گلوله که همزمان به سمت شما می آیند نجات می دهید و تنها می توانید گلوله های کوچکتر از خود را بخورید تا بزرگ شوید. در ضمن سعی کنید در ابتدای بازی فقط فرار کنید و در فرصت های عادی بدنبال طعمه باشید.

sysach.com

بازی آنلاین جذاب
بازی آنلاین جذاب سیسک

بازی آنلاین چهارم: agar

بازی اگر را می توان پیشرفته بازی سیسک دانست. این بازی که که توسط کمپانی Miniclip است ارائه شده جدا زمان بسیاری از ما را به خود جلب می کند. در این بازی شما دیگر با یک مغز هوشمند یارانه ای طرف نیستید بلکه از تمامی دنیا شرکت کنندگانی وجود دارند که حتی با هم یک تیم تشکیل داده تا شما را از پا در بیاورند. شما در این بازی آنلاین می توانید با خوردن دانه های کوچک و حتی زدن دکمه Space با پرتاب نصف بدنه خود به دیگر گوی ها حمله کنید. ویژگی های دیگر این بازی را با انجام آن درک خواهید کرد.

agar.io

bigetek.com-بازی-آنلاین-جذاب-3

شما از کدام بازی بیشتر لذت بردید ؟

2 thoughts on “بازی آنلاین کم حجم و اعتیادآور (4 بازی)

 • February 21, 2018 at 2:31 pm
  Permalink

  واقعا خوب بود ،، البته دوباره باید بررسیش کنم

  سایت جالبی دارید لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ،، ممنون

  Reply
 • November 20, 2016 at 1:42 pm
  Permalink

  خوب بودند مرسی

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد