چگونه از اینترنت رایگان نهایت استفاده را ببریم؟

بسیاری از اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت، حجم شبانه رایگانی را در اختیار کاربران خود می گذارند تا بتوانند کاربران بیشری را جذب کنند اما بندرت هستند افرادی که سیستم های خانگی یا لپتاپ خود را در تمام شب روشن بگذارند تا هر آنچه را می خواهند از این اینترنت رایگان دانلود کنند. اینبار به شما آموزش می دهیم که بجای روشن گذاشتن یک کامپیوتر، چطور با یک موبایل یا تبلت بتوانید از تمام حجم اینترنت رایگان شبانه خود کمال استفاده را با لذت ببرید. بطوری که وقتی صبح از خواب بلند می شوید فایل های شما آماده، جلوی روی شما باشند.

شخصا حجم اینترنت مصرف هفتگی من حدود 2 گیگابایت است اما با این روش هر شب حدود 1.7 گیگابایت دانلود دارم. شما چطور؟ در ابتدا روش کار را سریع مرور می کنیم.شما به یک موبایل یا تبلت، اینترنت پرسرعت وایرلس و سه برنامه که در زیر فایل دانلود آن را خواهیم گذاشت نیاز دارید. یکی از برنامه ها دانلود منیجر است که لینک دانلود را داخل آن قرار می دهیم تا منتظر روشن شدن وای فای دستگاه بماند و برنامه دیگر وظیفه روشن کردن وای فای در ساعتی خاص وقطع وای فای در ساعتی دیگر را بر عهده دارد (زیرا در خارج از ساعات مشخص حجم اینترنت شما به اتمام می رسد.)

دانلود Advanced Download Manager یا همان ADM معروف

از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یااین صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

با سرعت هر چه تمام و قابلیت رزوم (ادامه دانلود پس از قطع ارتباط در وصل مجدد)

این اپلیکیشن مانند یک بروزر کامل نیاز های شما را برطرف می کند اما اگر از مرورگرهای دیگری نظیر chrome, opera, firefox ,dolphin و … استفاده می کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت زیرا که با دیدن لینک دانلود در هر سایتی کافیست انگشت خود را چند ثانیه روی لینک نگه دارید و در پنجره باز شده Copy link را بزنید، سپس ADM به صورت اتوماتیک می خواهد فایل شما را دانلود کند. عکس های زیر همین روند را نشان می دهند.

فرض کنیم در اینترنت در حال گشت و گذار هستید و ناگهان فایلی را می خواهید دانلود کنید.(برای مثال ما قسمتی از ویژه برنامه کلاه قرمزی را از می خواهیم دانلود کنیم. کافیست انگشت خود را روی علامت دانلود نگه دارید) و سپس ادامه عکس ها را دنبال کنید.

1-adm-(10)

1-adm-(11)

توجه کنید که در عکس پایینی اگر گزینه استارت را بزنید، برنامه شروع به دانلود می کند.

1-adm-(12)

در این مرحله ارتباط اینترنت خود را قطع کنید و به برنامه ADM وارد شوید و سپس روی لینکی که برای دانلود وارد برنامه کردیم ضربه بزنید تا زیر آن لینک نوشته شود waiting for connection.

1-adm-(15)

پس تا اینجا کارمان با ADM تمام شد. ( حال نرم افزار منتظر به اتصال به اینترنت است تا دانلود را شروع کند)

در این قسمت این دو نرم افزار را دانلود کنید و طبق تصاویر زیر بترتیب عمل کنید.

(اپلیکیشن اول)از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یااین صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

 

(اپلیکیشن دوم) از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یااین صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

توجه کنید که نرم افزار All in one toolbox یک نرم افزار بسیار گسترده با ویژگی های بسیار متنوعی من جمله خالی کردن کش برای افزایش سرعت دستگاه اندرویدی و … است اما ما یک افزونه هوشمند به این نرم افزار اضافه کردیم و هدف ما را اجابت می کند. متاسفانه در اینجا نمی توانیم به گزینه های دیگر این نرم افزار اشاره ای کنیم. پس از نصب وارد نرم افزار می شویم.

1-adm-(1)

1-adm-(2)

1-adm-(3)

1-adm-(5)

1-adm-(6)

1-adm-(7)

حال فرض کنیم اینترنت رایگان شبانه ما از ساعت 3 تا 7 صبح است. برای اطمینان بیشتر از اینکه زمان استفاده توسط دستگاه ما با اپراتور فراهم کنندهی اینترنت تطابق داشته باشد 1 دقیقه از هر طرف بازه زمانی کاهش می دهیم و حاصل کار بصورت زیر خواهد بود.

1-adm-(8)

حال با خیال راحت از برنامه خارج می شویم زیرا که در ساعت 2:59 دقیقه بمحض اتصال وای فای دانلود اینترنت رایگان شروع خواهد شد.

توجه کنید که لینک دانلود خود را از سایت هایی انتخاب کنید که دسترسی همیشه به شما داده شده باشد.

آموزش استفاده از اینترنت رایگان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد