ایمیل موقت – مجازی بسازید (2روش وب و تلگرام) باقابلیت حذف خودکار

حتما تا به حال برای استفاده از امکانات سایت ها با درخواست هایی نا معقول مانند ثبت نام اولیه در سایت مواجه شده اید. این به دلیل بالا بردن افزایش زمان حضور شما در سایت است که موجب بهتر شدن رنک سایت مذکور می شود. اما آیا تا به حال فکر کردید این سایت ها برای چه منظوری به ایمیل شما نیاز دارند؟ در اختیار دادن رمز ورود یک منظر از این پروسه است. فرستادن ایمیل های تبلیغاتی که گاها کلافه کننده است بسیار برای نویسندگان سایت اهمیت دارد. امروز می خواهیم روشی را به شما آموزش دهیم که بدون نیاز به دادن ایمیل اصلی خود بتوانید رمز ورود را دریافت کنید و فایل های مدنظرتان را از سایت برداشته و بدون ردپایی از سایت خارج شوید. برای آموزش ساخت ایمیل موقت با BigETek.com همراه باشید.

در ادامه  با دو روش این ارائه را به پایان می بریم.

روش اول ساخت ایمیل موقت با تلگرام

این روش فقط برای دریافت ایمیل کاربرد دارد. یعنی شما نمی توانید به فرد مربوطه پاسخی را ارسال کنید. با این مقدمه روی ربات تلگرامی زیر کلیک کنید.

temp_mail_bot@

ایمیل موقت
ایمیل موقت

همانطور که در تصویر مقابل می بینید پس از کلیک بر روی لینک ربات بالا و ورود به آن باید چند گزینه

Start

English

New

را به ترتیب وارد کنید تا ایمیل موقت برای شما تهیه شده . به محض دادن لینک ایمیل 10 دقیقه شما شروع می شود. پس سریعا لینک را که در قسمت شماره 4 نشان داده شده کپی کنید و به محلی که از شما ایمیل درخواست کرده ببرید  و ثبتنام خود را نهایی کنید.

در شماره 5 می بینید که با زدن 3 گزینه می توانید پاسخ ایمیلتان را دریافت کنید.

توجه کنید همیشه ایمیل به سرعت ارسال نمی شود. بنابراین چند لحظه ای را باید تامل کرد.

ما این فرآیند را با ایمیل خود تست کردیم و نتیجه به شکل زیر نمایان شد.

ایمیل موقت
ایمیل موقت

در شکل بالا دیده می شود که با رفتن به ایمیل یاهو و نوشتن یک ایمیل به آدرس جدیدی که از ربات تحویل گرفتیم توانستیم ارسال موفقی داشته باشیم.

روش دوم ساخت ایمیل موقت قابل تمدید توسط وبسایت ها

همانطور که می دانید ایمیل های موقت از دیرباز روشی موثر برای رفع نیاز ما بوده است و وبسایت ها در این زمینه پیشینه ای بمراتب بیشتر از شبکه های مجازی دارند. در ادامه یکی از وبسایت های معروف را برای ساخت ایمیل موقت پیشنهاد می کنیم که قابلیت هایی بمراتب جالبتر از روش تلگرامی دارد که می توان به قابلیت ارسال ایمیل جعلی، تمدید موقت ایمیل موقت و پاسخ گویی به ایمیل های دریافتی اشاره کرد.

wavemail.ir

ایمیل موقت
ایمیل موقت

پس از ورود به سایت یک نام دلخواه وارد کنید سپس دکمه ایجاد ایمیل تصادفی را بزنید تا یک ایمیل برای شما ظاهر شود. از این ایمیل می توانید برای دریافت و ارسال ایمیل اقدام کنید. توجه کنید که سایت هر 20 ثانیه بارگذاری می شود و به محض رسیدن ایمیل می توانید روی گزینه مشاهده کلیک کنید و متن آن را ببینید. مانند تصویر زیر.

ایمیل موقت
ایمیل موقت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد