اکانت گوگل برای اندروید جهت بازکردن گوشی قفل شده،انتقال مخاطب و..

شاید فکر کنید ساخت اکانت گوگل برای اندروید عملی بیهوده است اما زمانی که بفهمید این ویژگی مهم برای گوشی شما دارای چه مزیت هاییست دیگر برای ساخت آن تعلل نمی کنید. شاید برای شما پیش نیامده باشد اما از کاربران فید بک هایی رسیده است که چگونه می توانیم رمز گوشی را که فراموش کردیم باز کنیم. یا اگر مخاطبین ما در گوشی به ناچار پریده باشد، چطور آنها را بازیابی کنیم. جالبست بدانید گوگل با ایجاد این امکان بسیاری از ویژگی های مرتبط بین گوشی و کامپیوتر شخصی شما را به اشتراک می گذارد مثلا آخرین جستجویی که در pc گوگل انجام داده اید به گوشی اطلاع داده می شود. پس برای ساخت اکانت گوگل برای اندروید با BigETek همراه باشید.

در این مطلب نحوه ساخت اکانت گوگل و سینک کردن اکانت را برای افرادی که به تازگی گوشی یا تبلت اندرویدی خریداری کرده اند و آشنایی زیادی با این مسئله ندارند را آموزش خواهیم داد.

اکانت گوگل برای اندروید

ابتدا از متصل بودن دستگاه خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید. سپس به تنطیمات (Settings) گوشی خود مراجعه کرده و مراحل را توسط شماره های زیر دنبال کنید.

(شماره۱) ابتدا گزینه Add account را لمس کنید. به دنبال Add account بگردید (زیرا در برخی گوشی ها یا برخی ورژن های اندروید این گزینه در زیر بخش های مختلفی وجود دارد). (شماره۲) در مرحله ی بعدی گزینه Google را لمس کنید. (شماره۳) در صورتی که از قبل دارای اکانت گوگل هستید و قصد دارید آن را در گوشی خود سینک کنید بر روی گزینه Existing ضربه بزنید. (شماره۴) برای ساخت اکانت گوگل بر روی گزینه New ضربه بزنید.

اکانت گوگل برای اندروید
اکانت گوگل برای اندروید

(شماره۵) در قسمت شماره ۵ نام خود را وارد کنید. (شماره۶) در قسمت شماره ۶ نام خانوادگی خود را وارد کنید. برای بازگشت به مرحله ی قبل بر روی قسمت شماره ۷ ضربه بزنید. برای رفتن به مرحله ی بعدی قسمت شماره ۸ را لمس کنید. (شماره۹) در این قسمت نام کاربری جیمیل خود را انتخاب کنید. با لمس کردن قسمت شماره ۱۰ به مرحله ی بعدی مراجعه نمایید. (شماره۱۱) در این قسمت برای اکانت خود یک رمز عبور انتخاب کنید (حداقل ۸ کاراکتر). (شماره۱۲) رمز عبور خود را دوباره وارد کنید. با لمس قسمت ۱۳ به مرحله ی بعدی مراجعه کنید.

اکانت گوگل برای اندروید
اکانت گوگل برای اندروید

در صورتی که مایل هستید در صورت فراموشی رمز عبور خود یک راه پشتیبانی داشته باشید بر روی گزینه Set up recovery options رضربه بزنید.همچنین در صورتی که مایل نیستید گزینه ی Not now را انتخاب کنید. در صورتی که گزینه Set up recovery options را انتخاب کنید میبایست یک شماره تلفن یا ایمیل دیگری برای پشتیبانی وارد کنید.

(شماره۱۴) در این قسمت میتوانید یک شماره موبایل وارد کنید. (شماره۱۵) در این قسمت نیز می توانید یک ایمیل برای پشتیبانی انتخاب کنید. با ضربه زدن بر روی قسمت ۱۶ و ۱۷ به مرحله ی بعدی مراجعه کنید. (شماره۱۸) در این قسمت بر روی I accept ضربه بزنید.

اکانت گوگل برای اندروید
اکانت گوگل برای اندروید

(شماره۱۹) در این قسمت کد امنیتی نشان داده شده را وارد کنید. با لمس قسمت ۲۰ به مرحله بعدی مراجعه کنید. (شماره۲۱) گزینه SKIP را لمس کنید. (شماره۲۲) در این قسمت می توانید مواردی که تصمیم دارید در اکانت شما سینک شود را ویرایش کرده و در آخر برای اتمام ساخت و سینک کردن اکانت خود بر روی قسمت ۲۲ ضربه بزنید.

اکانت گوگل برای اندروید
اکانت گوگل برای اندروید

مواردی که در تصویر آخر آمده است بمرور زمان تغییر خواهد کرد و پیشرفت هایی چشمگیری را تجربه می کند.

به گوگل باز گردید.

گوگل جستجو google search

مقالات مرتبط:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد