اکانت گوگل برای اندروید جهت بازکردن گوشی قفل شده،انتقال مخاطب و..

شاید فکر کنید ساخت اکانت گوگل برای اندروید عملی بیهوده است اما زمانی که بفهمید این ویژگی مهم برای گوشی شما دارای چه مزیت هاییست دیگر برای ساخت آن تعلل نمی کنید. شاید برای شما پیش نیامده باشد اما از کاربران فید بک هایی رسیده است که چگونه می توانیم رمز گوشی را که فراموش کردیم باز کنیم. یا اگر مخاطبین ما در گوشی به ناچار پریده باشد، چطور آنها را بازیابی کنیم. جالبست بدانید گوگل با ایجاد این امکان بسیاری از ویژگی های مرتبط بین گوشی و کامپیوتر شخصی شما را به اشتراک می گذارد مثلا آخرین جستجویی که در pc گوگل انجام داده اید به گوشی اطلاع داده می شود. پس برای ساخت اکانت گوگل برای اندروید با BigETek همراه باشید.

در این مطلب نحوه ساخت اکانت گوگل و سینک کردن اکانت را برای افرادی که به تازگی گوشی یا تبلت اندرویدی خریداری کرده اند و آشنایی زیادی با این مسئله ندارند را آموزش خواهیم داد.

اکانت گوگل برای اندروید

ابتدا از متصل بودن دستگاه خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید. سپس به تنطیمات (Settings) گوشی خود مراجعه کرده و مراحل را توسط شماره های زیر دنبال کنید.

(شماره1) ابتدا گزینه Add account را لمس کنید. به دنبال Add account بگردید (زیرا در برخی گوشی ها یا برخی ورژن های اندروید این گزینه در زیر بخش های مختلفی وجود دارد). (شماره2) در مرحله ی بعدی گزینه Google را لمس کنید. (شماره3) در صورتی که از قبل دارای اکانت گوگل هستید و قصد دارید آن را در گوشی خود سینک کنید بر روی گزینه Existing ضربه بزنید. (شماره4) برای ساخت اکانت گوگل بر روی گزینه New ضربه بزنید.

اکانت گوگل برای اندروید
اکانت گوگل برای اندروید

(شماره5) در قسمت شماره ۵ نام خود را وارد کنید. (شماره6) در قسمت شماره ۶ نام خانوادگی خود را وارد کنید. برای بازگشت به مرحله ی قبل بر روی قسمت شماره ۷ ضربه بزنید. برای رفتن به مرحله ی بعدی قسمت شماره ۸ را لمس کنید. (شماره9) در این قسمت نام کاربری جیمیل خود را انتخاب کنید. با لمس کردن قسمت شماره ۱۰ به مرحله ی بعدی مراجعه نمایید. (شماره11) در این قسمت برای اکانت خود یک رمز عبور انتخاب کنید (حداقل ۸ کاراکتر). (شماره12) رمز عبور خود را دوباره وارد کنید. با لمس قسمت ۱۳ به مرحله ی بعدی مراجعه کنید.

اکانت گوگل برای اندروید
اکانت گوگل برای اندروید

در صورتی که مایل هستید در صورت فراموشی رمز عبور خود یک راه پشتیبانی داشته باشید بر روی گزینه Set up recovery options رضربه بزنید.همچنین در صورتی که مایل نیستید گزینه ی Not now را انتخاب کنید. در صورتی که گزینه Set up recovery options را انتخاب کنید میبایست یک شماره تلفن یا ایمیل دیگری برای پشتیبانی وارد کنید.

(شماره14) در این قسمت میتوانید یک شماره موبایل وارد کنید. (شماره15) در این قسمت نیز می توانید یک ایمیل برای پشتیبانی انتخاب کنید. با ضربه زدن بر روی قسمت 16 و 17 به مرحله ی بعدی مراجعه کنید. (شماره18) در این قسمت بر روی I accept ضربه بزنید.

اکانت گوگل برای اندروید
اکانت گوگل برای اندروید

(شماره19) در این قسمت کد امنیتی نشان داده شده را وارد کنید. با لمس قسمت ۲۰ به مرحله بعدی مراجعه کنید. (شماره21) گزینه SKIP را لمس کنید. (شماره22) در این قسمت می توانید مواردی که تصمیم دارید در اکانت شما سینک شود را ویرایش کرده و در آخر برای اتمام ساخت و سینک کردن اکانت خود بر روی قسمت ۲۲ ضربه بزنید.

اکانت گوگل برای اندروید
اکانت گوگل برای اندروید

مواردی که در تصویر آخر آمده است بمرور زمان تغییر خواهد کرد و پیشرفت هایی چشمگیری را تجربه می کند.

به گوگل باز گردید.

گوگل جستجو google search

مقالات مرتبط:

3 thoughts on “اکانت گوگل برای اندروید جهت بازکردن گوشی قفل شده،انتقال مخاطب و..

 • March 9, 2017 at 1:51 pm
  Permalink

  اکانت گوگل خیلی خوبه ولی بدیش اینه چندبار اشتباه رمز وارد بشه قفل میشه و باید گوشی به اینترنت وصل باشه وگرنه امکان باز کردنش نیست

  Reply
  • March 9, 2017 at 8:34 pm
   Permalink

   سلام .
   در نسخه های جدید اندروید امکان وصل شدن به اینترنت بدون نیاز به داشتن رمز عبور گذاشته شده تا از طریق اکانت گوگلتان بتوانید گوشی قفل شده را باز کنید

   Reply
 • March 4, 2017 at 3:50 pm
  Permalink

  خوب بوووووود

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد