جستجو و انتقال عکس یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام- غیر مستقیم

آیا بدون داشتن ID در اینستا هم می توانید کلیپ ها را نگاه و دانلود کنید؟(پاسخ + است) همانطور که می دانید اینستاگرام بسیار قدیمی تر از تلگرام در فضای مجازی ظهور پیدا کرده و بنا به همین یک دلیل مملو از عکس و فیلم هایی کوتاه ولی جذاب است و همچنین عده بسیاری کلیپ و گیف ها را از این شبکه مجازی دریافت و به تلگرام انتقال می دهند. برخی برای تفریح و سرگرمی و برخی برای کانال ها و مدیریت گروه هایی که دارند دست به این ابتکار می زنند. اما با ترفندی که امروز یاد خواهید گرفت متوجه می شوید که نیازی به دانلود کلیپ از اینستاگرام و سپس آپلود آن در تلگرام ندارید. پس برای جستجو و انتقال کلیپ اینستاگرامی با BigETek همراه باشید. (موزیک هدیه بهاره روشن: یه نفر مجید یحیایی)

حتی اگر قصد و نیت شما جستجو یا دانلود کلیپ اینستاگرامی باشد بهتر است با ما همراهی کنید.

جستجو فیلم یا کلیپ اینستاگرامی

در چند گام ساده می توانید به کلیپ یا فیلم هر موضوعی داغ که نیاز دارید دست پیدا کنید. ابتدا به سایت زیر بروید.(کلیک کنید)

www.mixagram.com

و در نوار باز شده یک موضوع را جستجو کنید واینتر بزنید. برای مثال فرض کنید ما یک کانال مذهبی داریم و می خواهیم یک کلیپ از حرم امام حسین در کربلا را در کانال تلگرام خود قرار دهیم.

جستجو و انتقال فیلم یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام
جستجو و انتقال عکس یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام

همانطور که می بینید هم تصاویر مرتبط با کلمه مد نظر یافت شده اند هم کلیپ. ما روی کلیپ در تصویر بالا کلیک کردیم و صفحه زیر در اینستاگرام باز شد. می توانید با کلیک کردن روی کلیپ آن را مشاهده کنید یا تعداد لایک ها یا کامنت ها را بخوانید. اما برای دانلود غیر مستقیم کلیپ نیاز به لینک آن در صفحه کد آن داریم که به راحتی در گام بعدی بدست می آید.

جستجو و انتقال فیلم یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام
جستجو و انتقال فیلم یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام

کافیست در صفحه بالا کلید های ترکیبی Ctrl و U را از کیبورد خود بزنید تا صفحه سورس کد زیر باز شود. سپس Ctrl و F را بزنید تا باکس جستجو باز شود و در آن تایپ کنید mp4. سپس ببینید که دو لینک پیدا می شود که یکی از آن را باید کپی کنید. (برای دیدن لینک عکس باید تایپ کنید jpg. )

جستجو و انتقال فیلم یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام
جستجو و انتقال فیلم یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام

حال که لینک را کپی کردید می توانید آن را به IDM یا همان دانلود منیجر بدهید تا با سرعت دانلود شود یا برای انتقال آن به تلگرام به ربات زیر ارسال کنید تا لینک را به ویدئو تبدیل کند. مانند تصویر زیر

urluploadbot@

جستجو و انتقال فیلم یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام
جستجو و انتقال فیلم یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام

معرفی آهنگ (آزمایشی)

همانطور که می دانید هر موزیکی ارزش دانلود و خرج ترافیک را ندارد چه برسد که گوش و هواس خود را به آن معطوف کنید. بنابراین تصمیم گرفتیم در انتهای خبرهای خاص BigETek.com یک آهنگ زیبا را تقدیم شما کنیم تا در کنار آموزش دنیای تکنولوژی، زمان های فراقت خود را نیز با سرگرمی هایی جذاب سپری کنید. و مطمعن باشید با دانلود موزیک هایی که معرفی می کنیم، لذت کافی را خواهید برد. از اعتماد شما کمال تشکر را داریم

موزیک زیبا و پرانرژی ” مجید یحیایی “ با نام ” یه نفر ” هدیه بهاره روشن

برای دانلود کلیک کنید 

شما نیز موزیک لذت بخشی را معرفی کنید تا در خبر بعدی با نام شما در سایت ثبت شود.

از طرف تمامی خوانندگان سایت از شما سپاسگذاریم.

2 thoughts on “جستجو و انتقال عکس یا کلیپ اینستاگرامی به تلگرام- غیر مستقیم

  • April 21, 2017 at 7:06 pm
    Permalink

    من که خیلی خوب یاد گرفتم. مرسی. ممنون.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد