انتقال فایل در اینترنت ،با 6 عدد دانلودکنید

عصر حاضر دست به هر کاری میزند که مسیر ها را به کوتاهترین راه ممکن تبدیل کنند. امروز نیز یکی از این دستاورد های تکنولوژی را با BigETek مرور خواهیم کرد. آیا تا به حال شده تصمیم بگیرید فایلی(فرق نمی کند عکس، موسیقی، متن و یا…) را برای دوستی ارسال کنید اما بنا به دلایل مختلفی مثلا بخاطر عجله داشتن نتوانید از ایمیل استفاده کنید، یا دوستتان ایمیل یا تلگرام یا … نداشته باشد و یا خواستید با یک کلمه یا عدد به دوستتان بگوید آن را دانلود کند! برای ترفند انتقال فایل در اینترنت ما را همراهی کنید.برای این کار باید یک سایت را به خاطر بسپاریم. البته میتوان آن سایت را در مرورگرها بوکمارک یا نشاندار کرد اما برای زمانی که می خواهید به دوستتان بگویید با این کلمه می توانی فایل مد نظر را دانلود کنید باید بگویید به سایت زیر مراجعه کرده و عبارت مثلا klm154 را  وارد کنید تا دانلود آغاز شود.

انتقال فایل در اینترنت با send-anywhere.com

روش کار را در زیر می بینید. شماره 1 و 2 مخصوص آپلود فایل توسط شماست. بعد از اینکه دکمه Send را بزنید یک کد 6 رقمی به شما داده می شود. این کد را به دوست خود اطلاع دهید. سپس دوست شما به همین سایت می آید و کد را در قسمت شماره 3 زده و با زدن دکمه Receive دانلود آغاز می شود. توجه کنید که فایل های تا حجم 1 گیگ توسط این سایت پشتیبانی می شود و شما را از طی کردن مراحل ایمیل و سرعت کم آنها برای آپلود آسوده خاطر خواهد کرد.

انتقال فایل در اینترنت
انتقال فایل در اینترنت توسط Send Anywhere

در تصویر زیر می بینید که شماره 6 رقمی داده شده است. و حتی با زدن دکمه URL Copy می توانید لینک کوتاه آنرا نیز تهیه کنید. در این صورت دیگر نیازی به رفتن به آدرس اصلی نیست فقط دانستن لینک کوتاه مثلا eoq.kr/732629 برای دانلود کردن فایل آپلود شده کافیست.

انتقال فایل در اینترنت
انتقال فایل در اینترنت

این گروه اپلیکیشنی نیز برای مرورگر کروم تهیه کرده است که مزیتهایی علاوه بر سایت داراست. برای مثال می توانید تاریخچه فایل های ارسالی خود را ببینید. متوجه شوید که آیا فایل مدنظر دانلود شده است یا خیر و همچنین گزینه انتشار تا 24 ساعت وجه تمایز این اپلیکیشن با کاربرد وبگاه Send Anywhere است.

BigETek.com-انتقال-فایل-در-اینترنت--3

آیا شما راه حل سریعتری برای ارسال فایل ها در اینترنت دارید؟ لطفا با ما در میان بگذارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد