قرار دادن امضای جیمیل به دو روش ( مخصوص کسب و کار اینترنتی )

همچنان جیمیل یکی از پرکاربرد ترین راه های مکاتبات رسمی میان کاربران اینترنتی می باشد. اگر شما هم دوستان اینترنتی زیادی دارید حتما این ویژگی جیمیل را به کار ببرید. به کسب و کار اینترنتی خود با قرار دادن امضای جیمیل خود رسمی کنید. شاید تا بحال دیده باشید که ایمیلی را دریافت می کنید و پایین آن متن یا ادرس یا شماره و … قرار داده شده است که به آن امضا گفته می شود و شخص هر پیامی را که برای شما ارسال کند متن به صورت خودکار در پایین ایمیل نمایش داده می شود که در این پست نحوه قرار دادن متن دلخواه (امضا) در جیمیل آموزش داده شده است پس با ما همراه شوید.

 در ادامه روش های متفاوتی برای قرار دادن امضای جیمیل را عنوان خواهیم کرد.

امضای جیمیل با استفاده از اپلیکیشن موبایل

در صورتی که برنامه را در اختیار ندارید میتوانید آخرین نسخه از آن را از این صفحه دانلود و نصب کنید .

برنامه را اجرا کنید از بالای صفحه علامت منو را انتخاب کنید(شماره۱). در صفحه بعد گزینه Settings را انتخاب کنید(شماره۲). در مرحله بعد شما در صورتی که چند جیمیل دارید باید جیمیلی که می خواهید به آن امضا اضافه کنید را انتخاب کنید(شماره۳).

امضای جیمیل
امضای جیمیل

حال در قسمت بعد گزینه Singnature را انتخاب کنید(شماره۴) و امضای خود را وارد کنید و در آخر گزینه OK را انتخاب کنید(شماره۵).

امضای جیمیل
امضای جیمیل

امضای جیمیل با استفاده از مرورگر ها

ابتدا شما باید با استفاده از مرورگر وارد حساب جیمیل خود شوید که برای این کار می توانید از ادرس زیر استفاده کنید و با وارد کردن ایمیل و رمز خود وارد حساب شوید(شماره۱).

mail.google.com

بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید از بالای صفحه علامت مشخص شده در تصویر را انتخاب کنید(شماره۲). سپس در مرحله بعد علامت چرخ دنده را از بالای صفحه سمت راست انتخاب کنید(شماره۳).

امضای جیمیل
امضای جیمیل در مرورگر

حالا شما باید تیک گزینه Mobile Signature را فعال کنید(شماره۴). سپس در پایین آن کادری باز می شود که شما باید امضای خود را در آن وارد کنید و در آخر برای اینکه تغییرات ذخیره شود گزینه Apply را انتخاب کنید(شماره۵). متن امضای شما بعد از ارسال ایمیل به صورت زیر در پایین متن ارسالی نمایش داده خواهد شد(شماره۶).

امضای جیمیل

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد