افزایش و کاهش سرعت فیلم در KM و VLC و Media Player Classic پلیر

گاهی برخی فیلم ها بصورت سریع ضبط می شوند و دلیل اصلی آن می تواند کاهش هزینه ها برای کاربران و دسترسی آسان به آنها باشد. شما پس از دانلود یک ویدیو باسرعت زیاد پخش مواجه می شوید برای کاهش سرعت فیلم در پلیر ها کافیست در تنظیمات آنها تغییراتی انجام دهید که در ادامه خواهید دید.

برای مثال کلیپ های آموزشی که نیاز به صوت نداشته باشند مثل آموزش فتوشاپ یا افتر افکت یا ایندیزاین و … تقریبا با این ترفند خواهان بیشتری پیدا می کنند. اگر نیاز به مثال عینی دارید از کانال سایت BigETek.com که تا به اینجا بیش از ۱۰۰ ترفند آموزشی فتوشاپ را در آپارات منتشر کرده بازدید فرمایید.

لینک کانال آموزش ترفند های فتوشاپ BigETek.com

کافیست یکی از این ویدیو ها را دانلود کنید و ببینید که آموزش با سرعت بالا تر از حالت معمولی رخ می دهد زیرا که سازنده فیلم می خواهد یک آموزش فرضا ۱۶ دقیقه ای را به نصف زمان کاهش دهد. نحوه دانلود  از آپارات در زیر نشان داده شده است.

bigetek.com-aparat-8

بنابراین شما بعد از دانلود هر ویدیو و کاهش سرعت اجرای ویدیو توسط نرم افزار هایی پخش کننده ویدیو مثل VLC یا KM یا Media Player Classic Home Cinema  و … براحتی می توانید از تمامی حرکات ویدیو مطلع شوید. معمولا این گزینه در Playback نرم افزار ها وجود دارد.

برای افزایش یا کاهش سرعت فیلم در VLC Player از شکل زیر کمک بگیرید.  اگر Slower تاثیری نداشت Slower fine را بزنید و این کار را چندیدن بار تکرار کنید تا سرعت بیشتر کاهش یابد، همچنین برای افزایش باید faster را انتخاب کنید. این برنامه توانایی های بسیاری دارد از قبیل رکورد ویدیو از صفحه نمایش و فیلمی که درون آن پخش می کند. در آینده ای نزدیک به آموزش آن خواهیم پرداخت.

bigetek.com-vlc
دکمه نشان داده شده در تصویر، کاهش سرعت را نشان می دهد.

 

برای افزایش یا کاهش سرعت فیلم در KM Player از شکل زیر کمک بگیرید.  اگر لغزاننده را به سمت راست ببریم، افزایش سرعت را شاهد هستیم. کلید های میانبر Ctrl + دکمه منفی در ماشین حساب کیبورد سرعت را کاهش و میانبر Ctrl + دکمه مثبت در ماشین حساب کیبورد عمل می کند

bigetek.com-km
در شکل نشان داده شده کاهش سرعت را نشان می دهد.

برای افزایش یا کاهش سرعت فیلم در Media Player Classic Home Cinema از شکل زیر کمک بگیرید.

bigetek.com--Media-Player-Classic

یکی از این ویدیو ها را در زیر قرار داده ایم می توانید آن را ملاحظه کنید. اما برای آموزش حرفه ای فتوشاپ حتما با رفتن به سایت آپارات آن را دانلود کنید.

مطالب مرتبط

  1. سلام خسته نباشید
    لازم دانستم تا بخاطر زحماتتان بویژ ارائه این آموزش بسیار عالی از شما تشکر و قدردانی کنم.
    بسیار عالی . عالی
    موفففففففففففففففففففففففففق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد