اشتراک گذاری راحت تر در اینستاگرام : ۶ روش

زمانی که اینستاگرام برای اولین بار منتشر شد، یک سری فیلتر برای بهبود دادن به کیفیت عکس ها در خود قرار داد. شما می توانید از این فیلتر ها به راحتی استفاده کنید. همچنین برای شما راهی قرار داده شده است که تاثیر این فیلتر ها را خودتان تنظیم کنید. زمانی که شما از یک فیلتر بر روی عکس خود استفاده می کنید، بر روی تصویر بزنید. با قسمتی که برای شما باز می شود می توانید از ۰ تا ۱۰۰ میزان تاثیر آن فیلتر را تغییر دهید. پس از آن که تغییرات مورد نظر خود را اعمال کردید، بر روی گزینه Apply بزنید. در ادامه ۶ روش اشتراک گذاری راحت تر در اینستاگرام را آموزش داده ایم . با بیگ ای تک همراه باشید.

مقایسه موارد ویرایش شده شما با اصل آن

اشتراک گذاری راحت تر در اینستاگرام
اشتراک گذاری راحت تر در اینستاگرام

برای بهبود و تغییرات بهتر می توانید دو عکس خود را با هم مقایسه کنید. این کار بهترین راه برای ویرایش بهتر تصاویر می باشد. در اینستاگرام بر روی عکسی که ویرایش کردید نگه دارید تا حالت اصلی آن را مشاهده کنید.

سازماندهی کردن فیلتر ها

 

اشتراک گذاری راحت تر در اینستاگرام

 

در اینستاگرام بعضی از فیلتر ها زیبا می باشند ولی بعضی از آنها مناسب نیستند. ۴۰ فرم از آنها در اختیار شما است ولی شاید شما نیاز داشته باشید همه آنها را نگه دارید.

برای سازماندهی کردن فیلتر های خود، به آخرین فیلتر موجود بروید و بر روی آیکون Manage بزنید. صفحه ای برای شما باز می شود که تمام فیلتر های شما در آنجا قرار دارد. در این قسمت می توانید فیلتر های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری چندین عکس به صورت همزمان

 

اشتراک گذاری راحت تر در اینستاگرام

 

اینستاگرام در آپدیت های جدید راهی را قرار داده است که بیشتر از ۱۰ عکس را در قالب یک پست به اشتراک بگذارد. این راهی است که در اشتراک گذاری نسبت به قبل خیلی کمک می کند.

زمانی که یک پست به وجود می آید بر روی عکس اول بزنید و گزینه ای را که می گوید قرار دادن چندین عکس انتخاب کنید. تمامی عکس هایی را که میخواهید قرار دهید و سپس به قرار دادن فیلتر های مورد نظر خود اقدام کنید.

شما می توانید یک فیلتر را بر روی تمامی عکس ها قرار دهید یا هر کدام را به صورت جداگانه ویرایش کنید. وقتی این پست را منتشر کردید همه تصویر اول را مشاهده می کنند ولی با جا به جا کردن آن می توانند باقی عکس ها را نیز مشاهده کنند.

پاک کردن پیش نویس های نا خواسته

 

اشتراک گذاری راحت تر در اینستاگرام

 

به صورت پیش فرض، اینستاگرام زمانی که یک پست را ارسال نکرده اید به صورت پیش نویس ذخیره می کند. تصاویری که ارسال آنها ناموفق بوده به صورت پیش فرض قرار می گیرند و می توانید دوباره آنها را از این قسمت ارسال کنید.

برای پاک کردن این پیش نویس ها بر روی آیکون Manage که در کنار قسمت پیش نویس ها است بزنید. سپس گزینه Edit را انتخاب کنید و پس از آن هر کدام از پیش نویس هایی که می خواهید را حذف کنید.

ارسال پیام به دوستان خود

 

اشتراک گذاری راحت تر در اینستاگرام

 

از آنجایی که شبکه های اجتماعی برای ارسال عکس می باشد، ولی در اینستاگرام شما می توانید برای دوستان خود نیز پیام ارسال کنید و با آنها صحبت کنید. این ویژگی بسیار عالی می باشد به گونه ای که شما می توانید بدون هیچ برنامه دیگری و در محیط همین شبکه اجتماعی به پیام دادن با دیگران بپردازید.

البته در قسمت هایی نیز می توانید پیام هایی ارسال کنید که به صورت عمومی می باشد و همه می توانند آنها را مشاهده کنند. این پیام ها را می توانید در زیر هر کدام از پست های افراد دیگر بنویسید.

اینستاگرام به دلیل اینکه یک شبکه اجتماعی بزرگ می باشد، در میان مردم محبوب شده است. این برنامه به خوبی و خیلی قدرتمند طراحی شده است. پس از توسعه هایی که طی سالها انجام شده اند، بعضی از ویژگی ها به شکلی تغییر یافته اند که با ضربات و لمس های کمتر انجام شوند. (و هنوز شما نمی توانید عکس های خود را از کامپیوتر به اشتراک بگذارید)

امیدواریم با استفاده از این مقاله بتوانید از ۶ ویژگی جالبی که برای شما در مورد اینستاگرام گفته شد، بهره لازم را ببرید.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد