براحتی از یک برنامه اندروید دو یا چند برنامه اندروید بسازید (3 روش)

خیلی از کاربران علاقه دارند از یک برنامه اندرویدی در دیوایس خود چند عدد داشته باشند. مثلا داشتن چند تلگرام همزمان در یک گوشی یا داشتن چند اکانت برای یک بازی آنلاین و دلایل مختلفی که موجب شد این مطلب برای شما تهیه شود در اینجا به شما آموزش می دهیم که چطور توسط یک برنامه مادر می توانید دو یا چند برنامه اندروید بسازید. با توجه به کاستی هایی که در نرم افزارهای مختلف وجود دارد سه روش متفاوت برای ایجاد برنامه ارائه شده است. با BigETek همراه باشید.

برنامه هایی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد کمی تخصصیست، زیرا برای نفوذ به درون برنامه استفاده می شود و پس از ایجاد تغییراتی در آن به شما اجازه بازسازی آن را می دهد.

روش1:  با Lucky Patcher از 1 برنامه چند برنامه اندروید

نرم افزار لاکی پچر Lucky Patcher به منظور نفوذبرنامه‌ها در اندروید ساخته شده‌ است و یکی از بهترین برنامه های موجود میباشد که کاربرد های فراوانی دارد. در نسخه‌ی جدید Lucky Patcher قابلیت به آن اضافه شده که با استفاده از آن می‌توان نرم‌افزار ها را Clone کنید ( دو تا شدن ) . در این مطلب با این قابلیت جدید لاکی پچر آشنا خواهید شد.

 • نکته :
  با استفاده از این روش نمی‌توان بیش از دو برنامه‌ی یکسان در گوشی داشت.
  این آموزش روی همه برنامه ها تاثیر ندارند و فقد روی برنامه هایی که امنیت کمتری دارند قابل اجراست.
  این آموزش نیازی به روت بودن گوشی ( ندارد ) روی تمام گوشی ها قابل اجراست.

ابتدا برنامه Lucky Patcher رو از لینک دریافت کنید.(بدلیل نفوذی بودن برنامه، لینک دانلود در گوگل پلی وجود ندارد). بعد برنامه لاکی پچر را اجرا کنید. روی نرم‌افزاری که می‌خواهید از آن دوتا بسازید رو انتخاب کنید , برای مثال تلگرام رو انتخاب کردیم.(شماره1) حال گزینه Tools را انتخاب کنید(شماره2). گزینه طلایی رنگ Clone application It work not for all رو انتخاب کنید بعد Yes رو بزنید و منتظر بشید.(شماره3)

چند برنامه اندروید clone
چند برنامه اندروید بسازید

قدم آخر از شما میپرسد آیا فایل ساخته شده را نصب کنیم که Inistall clone رو انتخاب می کنید و بعد Yes را انتخاب کنید.حالا برنامه اگر با موفقیت نصب شد OK بزنید و به منوی گوشی برید برنامه ساخته شده رو ببینید.

چند برنامه اندروید clone

روش2:  با App Cloner از 1 برنامه چند برنامه اندروید

با استفاده از برنامه آپ کلونر نیز می توانید یک برنامه را به تعداد دلخواه خود تکثیر کنید و به صورت همزمان در گوشی اندروید خود نصب کنید که در بسیار از مواقع می توانید مورد نیاز شما قرار بگیرد. ابتدا نیاز هست که شما برنامه آپ کلونر را برای تکثیر برنامه ها نصب داشته باشید در صورتی که برنامه مورد نظر را ندارید می توانید آخرین نسخه جدید برنامه را از این قسمت دانلود و نصب کنید. برنامه هایی از این قبیل در گوگل پلی زیاد است مانند

Go multiple

App clone multi account

Multiaccount

Clone master

 Parallel

با این حال آپ کلونر را بعد از نصب، اجرا کنید. لیست برنامه های نصب شده در گوشی نمایش داده می شود. باید برنامه مورد نظر را از قسمت INSTALLED APPS انتخاب کنید. در مرحله بعد می توانید اطلاعات برنامه را تغییر دهید که شامل موارد زیر می شود.

 • Name: میتوانید نام نمایشی برنامه را تغییر دهید
 • Keep app label: برچسب یا آیکون برنامه جدید را تغییر دهید و …

در آخر برای اینکه برنامه جدید ایجاد شود تیک ابی رنگ که در تصویر مشخص شده را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا برنامه مورد نظر شما ایجاد شود وسپس برنامه را نصب کنید. اما در صورتی که می خواهید نسخه های متعددی از یک برنامه ایجاد کنید از پایین صفحه قسمت CLONE OPTIONS از قسمت Clone Number عدد را به تعداد دلخواه برای کپی تغییر دهید.

چند برنامه اندروید clone
چند برنامه اندروید بسازید

روش3:  با Apk Editor از 1 برنامه چند برنامه اندروید

با استفاده از برنامه Apk Editor شما می توانید از یک برنامه تعداد نامحدود نصب کنید در یک گوشی البته روی تمام برنامه ها جواب نمیده ابتدا فایل های زیر را دانلود کنید.

دانلود

ابتدا فایل Apk Editor را نصب کنید و برنامه را اجرا کنید سپس از برنامه خارج شده و برنامه Apk editor patch را نصب کنید.

برنامه  Apk Editore را اجرا کنید فایلی که میخواهید دوبار نصب کنید را انتخاب کنید فایل Apk چند ثانیه برنامه را لمس کنید تا منو باز شود از منو گزینه clone را انتخاب کنید(شماره1). مسیری که می خواهید فایل جدید ذخیره شود را انتخاب کنید. سپس اسم فایل جدید را وارد کنید و ok را انتخاب کنید تا برنامه مورد نظر شما ایجاد شود(شماره2).

چند برنامه اندروید clone

4 thoughts on “براحتی از یک برنامه اندروید دو یا چند برنامه اندروید بسازید (3 روش)

 • February 17, 2018 at 11:34 pm
  Permalink

  سلام تا ۳/۶میره برای نصب مجدد فایل دیگه از اون ب بعد نمیره

  Reply
  • February 18, 2018 at 8:02 am
   Permalink

   سلام در کدام روش

   Reply
 • July 14, 2017 at 10:03 pm
  Permalink

  رمز فایل زیپ شده چی هستش؟

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد