ارسال sms – پیامک گروهی رایگان با موبایل خود

ترفندی که در ادامه خدمت شما کاربران BigETek ارائه خواهد شد، حتی مشابه خارجی ندارد. بسیاری از ترفند های ذکر شده نیز توسط کارشناسان ما تست شده است تا مبادا خلاف آن را شاهد باشید. اینبار به شما توصیه می کنیم برای ارسال sms یا پیامک گروهی رایگان دیگر لازم نیست به دنبال پنل گرفتن از سایت های ارسال پیامک گروهی بگردید. زیرا گوشی های هوشمند شما به عنوان یک سرور قدرتمند می توانند عمل کنند و شما را از بیگانگان بی نیاز. پس برای آشنایی با ارسال پیامک گروهی فقط به یک سیم کارت و یک گوشی و ترفندی که در ادامه ذکر خواهد شد، نیاز دارید نه چیزی بیشتر.

اگر به دنبال ارسال پیامک رایگان هستید بهتر است مطلب زیر را دنبال کنید.

مطلب مرتبط: معرفی سایت های ارسال sms رایگان از طریق اینترنت بدون ثبتنام (بهمراه تست)

چندی پیش در شرکت هنگام کار، دوستی سراغ از یک پنل ارسال پیامک انبوه را از من جویا شد، با جستجو در نت با چند مورد تماس گرفته و از اجاره پنل و هزینه هر پیامک آشنا شدیم که قیمتشان سر به فلک نمی زد اما برای خود کیسه ای عمیق دوخته بودند. به ناچار با کمی کندوکاو به نتیجه زیر رسیدیم که خدمت شما همراهان همیشگی BigETek ارائه می کنیم. پس بهتر است بدانیم هزینه حداقل ارسال پیامک در مقابل هزینه سرسام آور پنل های ارسال پیامک گروهی تقریبا ناچیز خواهد بود.

ترفند پیامک گروهی رایگان

به قسمت ارسال پیامک گوشی خود بروید. یک مخاطب انتخاب کنید. نکته اینجاست که شما محدود به انتخاب یک اسم نیستید. کافیست دکمه نشانداده شده توسط دست(یعنی , کاما) را بعد از اولین انتخاب مخاطب فشار می دهیم. اگر گوشی شما سامسونگ باشد بطور اتوماتیک به انتخاب مخاطب دوم هدایت می شوید مانند تصویر زیر. اما اگر گوشی شما مدل دیگریست بهتر است علاوه بر کاما , جداگر هایی مانند : ; .  را نیز امتحان کنید. سپس متن پیام را نوشته و دکمه Send را بزنید. همانطور که در تصویر سمت راست می بینید هر دو پیامک ما به یک گوشی دوسیم کارته با موفقیت ارسال شده است.

bigetek.com-group-sms1
پیامک گروهی رایگان

حال می خواهیم این روش را بسط دهیم. فرض کنید یک لیست 200 نفری دارید که می خواهید به تمامی آنها یک پیام را ارسال کنید. برای این کار بهتر است با کامپیوتر لیست شماره تلفن ها را در یک فایل متنی یا همان تکست آماده کنید و بین تمامی شماره ها علامت , را بگذارید.(از اکسل نیز می توانید بهره ببرید تا کارتان سریعتر پیش رود.) حال این فایل متنی را به موبایل خود انتقال دهید. مانند تصویر زیر که  شماره تماس تمامی مهندسین شیمی درون سایت ها جمع آوری شده است. (این لیست ها نیز درون اینترنت به فروش می رسد که بر طبق مناطق نواحی جنس سن شغل و معیارهایی دیگر تفکیک شده اند.) کافیست این اسامی را در قسمت شماره ها قرار داده و اتوماتیک گوشی متوجه تعداد مخاطبین می شود که در اینجا 41+1 نفر انتخاب شده است.(توجه کنید بهتر است تعداد شماره هایی که نسبت به ارسال پیامک برای آنها اقدام می کنید کمتر از 50 باشد با توجه به اپراتور ها این عدد می تواند متفاوت باشد. ما 200 شماره را با 4 بار ارسال پیامک انبوه به اتمام رساندیم و موفقیت آمیز بود.)

bigetek.com-group-sms-free4
پیامک گروهی رایگان

5 thoughts on “ارسال sms – پیامک گروهی رایگان با موبایل خود

 • September 30, 2016 at 6:48 pm
  Permalink

  ببخشید من متوجه نمیشم : شما نحوه ارسال گروهی را توضیح دادین اما این کجاش رایگانه؟
  خب هزینه اش روی موبایلمون حساب میشه که؟

  Reply
  • October 2, 2016 at 8:43 pm
   Permalink

   سلام سعید عزیز
   اگر با یکی از سایت هایی که نسبت به فروش این نوع خدمات به کاربران اقدام میکند، تماس بگیرید، متوجه می شوید که فقط در گام اول باید یک پنل اختصاصی تهیه کنید که حداقل هزینه آن 50 هزارتومان می باشد. با دریافت این پنل به شما یک یوزر و پس اختصاص داده می شود که می توانید در مرحله بعد اقدام به خرید شماره ای رند با قیمت هایی متفاوت اقدام کنید(شماره ای که می خواهید با آن به مخاطبان خود پیام را بفرستید)
   در مرحله بعدی با توجه به شما مقداری ارسال پیامک رایگان داده می شود (مثلا 100 عدد) و برای ارسال پیامک هایی بیشتر باید دوباره خرید انجام دهید. مثلا بسته هایی 500 یا 1000 پیامکی که هر پیامک قیمتی متفاوت از پیامکی دارد که شما با همراه اول می توانید ارسال کنید.
   آیا همچنان بر اینکه این روش رایگان برای شما تمام خواهد شد شک دارید؟
   موفق باشید

   Reply
 • January 11, 2016 at 4:59 pm
  Permalink

  سلام . ممنون جالب بود

  Reply
  • January 11, 2016 at 8:05 pm
   Permalink

   با سلام خدمت شما مهندس محترم
   از اینکه زمان ارزشمند خود را برای نظردهی گذاشتید، ممنونیم.
   امیدواریم باز هم شما را در این جمع ببینیم.
   سربلند و پیروز باشید.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد