معرفی سایت های ارسال sms رایگان از طریق اینترنت بدون ثبتنام (بهمراه تست)

شاید برای شما هم پیش بیاید که شارژ گوشی تان تمام شود اما نیاز به اطلاع رسانی به دوستان خود داشته باشید. یا بخواهید با دوستان خود شوخی کنید. این یکی از ترفند های اینترنتی است که برخی سایت ها در اختیار شما می گذارند. بسیاری از این سایت ها (معمولا فارسی زبان) این کار را پولی انجام می دهند اما سایت هایی نیز وجود دارد که نسبت به ارسال sms رایگان از طریق اینترنت اقدام می کنند. در ادامه یکی از آنها را نیز تست خواهیم کرد.

بسته به نوع اپراتور شما محدودیت هایی وجود دارد. مثلا گاهی یک وبسایت هر دو اپراتور معمول ایران یعنی ایرانسل و همراه اول را ساپورت نمی کند و شما برای ارسال sms رایگان از طریق اینترنت باید به مقصد خود توجه کنید. معمولا اکثر آنها بدلیل جهانی بودن اپراتور ایرانسل ، این خطوط را ساپورت می کنند.

ارسال sms رایگان از طریق اینترنت

مطلع باشبد که هر چند وقت یکبار این سایت ها سیاستشان تغییر می کند. گاهی اپراتور ها را تغییر می دهند، گاهی کشور را تحریم می کنند، گاهی از شما می خواهند که ثبتنام کنید و …

send-free-texts.com

برای مثال سایت  send-free-texts.com تا چندی پیش هم به ایرانسلی ها سرویس خوبی می داد هم به همراه اولی ها اما به یکباره این خدمات را به طور کل از ایران برداشت و بنظر می رسد دلیل آن هجمه کاربران ایرانی در ارسال پیامک رایگان بوده است. مزیت دیگر این سایت این بود که می توانستیم خود را با شماره ای دیگر به مقصد معرفی کنیم (یعنی از طرف شماره ای خاص برای مقصد sms ارسال کنیم. اما این گزینه بعد از مدتی برداشته شد. احتمالا متوجه پیامد های ناگوار این قابلیت شده بودند.) بطور میانگین از هر 5 پیامک ارسالی که سایت در نوار گوشه خود نشان می داد یکی از ارسالی ها از ایران بود.

afreesms.com

یا سایت  afreesms.com مدتی کار می کرد اما در زمان تحریم ها ایران را از لیست خود خارج کرد و لی باز ایران را به لیست خدمات رسانی خود آورده است، با این حال ما دلیل فیلتر شدن این سایت را نتوانستیم بیابیم.

globfone.com

در حال حاضر سایت globfone.com سایتیست که خدمات خوبی را هم به ایرانسلی ها می دهد و هم به همراه اولی ها. برای همین روش ارسال پیامک رایگان از طریق این وبسایت را ارائه می کنیم و توجه کنید که روش کار برای اکثر سایت های ارسال پیامک رایگان بدین صورت است.

1- قدم اول ورود به سایت است(روی لینک بالا کلیک کنید).

2- حال مانند شکل زیر از مستطیل اول کشور ایران را انتخاب (تایپ) کنید. و در مستطیل دوم شماره مقصد. شماره تلفن مقصد بدون 0 باید باشد. (مثلا 989123456789+) سپس دکمه Next را کلیک کنید.

free-sms---ارسال-رایگان-bigetek.com-0

3- حال باید پیام خود را بصورت فینگلیش بنویسیم در کادر اول شکل زیر و بعد کادر بعدی را کلیک کنید که به سایت بفهمانید شما ربات نیستید. و دکمه Nex را بزنید.

free-sms---ارسال-رایگان-bigetek.com-1

4- طبق ادعای سایت در کمتر از 60 ثانیه ارسال اس ام اس رایگان شما انجام می شود. در پایین شکل زیر نام اپراتور ایرانسل یعنی MTN آمده است.

free-sms---ارسال-رایگان-bigetek.com-2

و اما برای اثبات این ادعا به شکل زیر توجه کنید. متاسفانه این سایت ها برای تبلیغ خود در انتهای هر تکست ما نام خود را می آورند.

free-sms---ارسال-رایگان-bigetek.com-3

طبق آنچه بیان شد امکان بروز هر تغییری در سایت های نام برده شده وجود دارد پس اگر هر کدام از کار افتاد دیگری را تست کنید. و توصیه می کنیم برای اینکه از ارسال پیامک خود مطمئن باشید از سیستم رایگان استفاده نکنید زیرا امکان نرسیدن پیام ها به مقصد وجود دارد. در ادامه لیست چند سایت دیگر را خواهیم آورد که می توانند روزی راهگشا باشند.

internationalfreesms.com

smsqta.com

sms.bi 

iransmsbox.com

iransms.com

network.smsbox.ir

dgr-sms.com

smskon.com

sms4iran.com

zenith-sms.com

irsms.com

parssms.com

smsiran.com

sms.parsonline.net

sms.irost.org

sms2him.com 

smscity.com

navand.ir

intellisoftware.co.uk

sms22.com

Bloove.com

ClearSMS.com

GizmoSMS.com

Group۲Call.com

Jaxtr.com

OhDontForget.com

SMSGupShup.com

Swaggle.mobi

Yahoo Mobile

Yellowpipe

2 thoughts on “معرفی سایت های ارسال sms رایگان از طریق اینترنت بدون ثبتنام (بهمراه تست)

 • January 17, 2017 at 8:49 am
  Permalink

  سلام.تو همراه اول جواب نمیده ولی ایرانسل جواب میده و کار میکنه.ایا میشه بعدها از راه قانونی پیگیری کرد و کسی که اس رو میغرسته پیدا کرد ؟

  Reply
  • January 17, 2017 at 10:07 am
   Permalink

   سلام
   خیر امکان رد یابی وجود ندارد زیرا این داده ها جز داده های اختصاصی سایت خدمات دهنده هستش و در اختیار کسی قرار نمیدهند

   موفق باشید

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد