آیا برنامه ردیاب گوشی ارزش خرید دارد؟

حتما با تبلیغ ردیاب گوشی های همراه در اکثر سایت ها مواجه شدید. اپلیکیشنی که بیش از حد خود را در دنیای مجازی مطرح کرده است. امروز به نقد و بررسی این اپلیکیشن خاص می پردازیم. آیا ارزش خرید دارد یا نه؟ آیا بعد از خرید می توانید مطمئن باشید که طرف مقابل یا مخاطب خاص شما از ردیاب اطلاع پیدا خواهد کرد یا خیر؟ برای پاسخ به سوالات بیشتر با ما همراه باشید.

میتوانید این اپلیکیشن را از سایت کافه بازار دانلود کنید. منتهی قبل از خرید آن حتما به تذکراتی که لازم است و در ادامه آمده توجه کنید.

این اپلیکیشن قابلیت مکانیابی دقیق مخاطب خاص شما را دارد. منتهی تحت شرایط زیر:

آیا بدون اینترنت می توان کار ردیابی را انجام داد؟ ابتدا این اپلیکیشن را باید خریداری کنید و پس از نصب روی دستگاه اندرویدی خود به اینترنت دیتا یا WiFi نیاز داریم. (پس توجه داشته باشید که گوشی شما بدون اینترنت نمی تواند مکانیابی را انجام دهد.) علاوه بر اینترنت باید توجه کنید که گوشی مخاطب باید قسمتی از عملیات ردیابی را توسط ارسال پیامک انجام دهد. پس گوشی قربانی باید حداقل شارژ یک پیامک را داشته باشد.

آیا برنامه توسط مخاطب (قربانی) پیدا خواهد شد؟ برنامه ردیاب هوشمند باید در سیستم قربانی نیز نصب شود در غیر اینصورت قادر به تشخیص مکان قربانی نیست. البته اپلیکیشن قابلیت پنهان کردن خود را در سیستم قربانی دارد. برای این کار یک دکمه با تصویر چشم در منوی بالای برنامه قرار داده شده است.

تست برنامه ردیاب گوشی

 

bigetek.com - آیا برنامه ردیاب گوشی ارزش خرید دارد؟ - navigation application

پس از نصب و راه اندازی برنامه، با زدن دکمه نشان داده شده در شکل با پیکان صفحه ای باز خواهد شد که از شما 3 درخواست دارد. باکس اول شماره مخاطب خود را با صفر وارد کنید. در باکس دوم مدت زمان ردیابی را و در باکس سوم زمانی که در طول تایم قبلی می خواهیم اطلاعات به ما ارسال شود وارد می کنیم.

یعنی در طول 2 دقیقه می خواهیم ردیابی صورت گیرد و هر 1 دقیقه مکان قربانی را به ما ارسال کند. سپس دکمه شروع ردیابی را می زنیم.

تنها مشکلی که این برنامه دارد (که البته به میزان سواد انگلیسی قربانی بستگی دارد) پیامکی است که از گوشی شما بطور اتوماتیک به گوشی قربانی ارسال می شود و همچنین این پیامک  باید به گوشی شما برگشت داده شود تا کد توسط برنامه به گوگل مپ منتقل و آدرس یابی شود.

پیامک های ارسال شده به گوشی قربانی شبیه تصویر سمت راست زیر است. در تصویر سمت چپ عملیات روی گوشی تست شده است که اپلیکیشن را ندارد و می بینید که برنامه هیچ پیامک جوابیه ای از گوشی قربانی ارسال نمی کند.

bigetek.com - آیا برنامه ردیاب گوشی ارزش خرید دارد؟ - navigation application

و نتیجه بصورت زیر نمایش داده می شود. همانطور که می بینید قربانی ما در جاده چمستان – آمل (شمال) مستقر است.

bigetek.com - آیا برنامه ردیاب گوشی ارزش خرید دارد؟ - navigation application

در انتها باید قبل از خرید برنامه به این نکته توجه کنیم ارسال پیامک و گرفتن جواب در گوشی قربانی، پروسه ای انکارناپذیر است و قربانی حتما متوجه نفوذ فردی به گوشی خود خواهد شد و کافیست این پیامک را به یک فروشنده موبایل یا فردی آشنا به تکنولوژی نشان دهد و متوجه ردیاب موجود در گوشی خود شود. حال تصمیم با شماست که نسبت به خرید برنامه ردیاب گوشی هوشمند اقدام کنید یا نه.

برای اطلاعات بیشتر و فنی درباره نحوه کار ردیابی در سیستم های موبایل می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید:

مقاله مرتبط : نحوه ردیابی موبایل ها

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد