آموزش چسباندن صوت به فیلم و ویدیو

اگر اهل فیلم و سریال های جذاب باشیم نمی توانیم لذت دوبله ایرانی را با هیچ چیز دیگری  در هنگام دیدن اثر نمایشی عوض کنیم. برای مثال چسباندن صوت دوبله به انیمیشن های عصر یخبندان یکی از این موارد است. یا گاهی کلیپ ویدیویی داریم که می خواهیم صدای مد نظر خود را روی آن قرار دهیم و در شبکه های اجتماعی نشر دهیم. لازمه آن را در اینجا خواهید آموخت، آموزش چسباندن صوت به فیلم در چند ثانیه. با ما همراه باشید.

 معمولا اکثر وقتمان را با موبایل خود می گذرانیم و به دنبال تکنولوژی های جدید و لذت بردن از آن هستیم. ویرایش فیلم اندروید موضوعیست که بسیاری بدنبال آن هستند. زمانی که شما می توانید برای اینستاگرام کلیپ چند ثانیه ای بسازید، آهنگ های مختلفی را روی کلیپ عروسی امتحان کنید یا در تلگرام فیلم های 1.5 گیگابایتی با صوت دوبله شده ارسال کنید، ضرورت ویرایش فیلم اندروید را متوجه خواهید شد. بریدن فیلم ، چسباندن چند کلیپ کوچک به هم ، حذف صدای فیلم یا گذاشتن آهنگ روی یک کلیپ عاشقانه هر کسی را به وجد می آورد.

مقاله مادر: آموزش کامل ویرایش فیلم اندروید (دیگران را متحیر کنید)

 ما به شما VidTrim را پیشنهاد می کنیم. علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ذکر کردیم می توانید کیفیت و همچنین سایز فیلم را تغییر دهید یا صدای یک موزیک ویدیو را از فیلم جدا کرده و با فرمت Mp3 ذخیره کنید و بعنوان زنگ موبایل خود از آن استفاده کنید. در آموزشی که در ادامه خواهیم دید به سادگی این عملیات، پی خواهید برد.

از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه یا این صفحه  قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

چسباندن صوت به فیلم توسط VidTrim

پس از دانلود برنامه را باز کنید. برنامه دارای نوار ابزاری به شکل زیر است.

bigetek.com-vidtrim
در BigETek.com حجم عکس ها بهینه می شود جهت مصرف اینترنت کمتر و سرعت بیشتر

1- گام اول انتخاب ویدیو است. با ورود به برنامه شما همان ابتدا به انتخاب ویدیو ملزم می شوید. ما یک ویدیو فیلم عروسی را انتخاب کردیم که در آینده ای نزدیک آموزش ساخت آن را توسط گوشی های اندرویدی ارائه خواهیم کرد (شکل پایین چپ) سپس از روی منو اصلی برنامه، روی ایکن Transcode بزنید و تنظیمات نمایش داده شده در مستطیل قرمز رنگ را برای ویدیو خود انتخاب کنید توجه کنید که تیک روبروی Keep Original Audio حذف شده است. (اگر نیاز به کیفیت پایینتری داشتید تنظیمات Picture Size  و Video Quality را تغییر دهید). نهایتا روی External Audio بزنید و یک فایل صوتی با فرمت mp3 انتخاب کنید.attach-mp3-to-mp4-bigetek.com-0

2- لزومی به نشان دادن این گام نیست اما از آنجا که می خواهیم شما را با ویژگی های نرم افزار های برتر در اندروید آشنا کنیم بهتر دیدیم که عکش زیر را نیز در این مکان قرار دهیم. توجه کنید بعد از زدن دکمه External Audio در شکل قبل پنجره ای باز می شود که تمام برنامه های با قابلت انتخاب فایل نمایش داده می شوند. ما به شما X-Plore را پیشنهاد می کنیم. دلایل آنرا می توانید در مطلب زیر بخوانید.

مقاله مربوطه: X-plore را برترین فایل منیجر اندرویدی می دانیم!!؟

مقاله مرتبط: آموزش مخفی کردن فایل در اندروید (عکس،فیلم)

روش جستجوی یک فایل در اندروید به تنهایی مساله مهمی است اما این کار با Xplore ساده شده است.پس از انتخاب هر برنامه ای که دوست دارید (در شکل پایین سمت چپ) نسبت به انتخاب آهنگ اقدام کنید. در اینجا با ورود به برنامه Xplore  یک منوی درازی در اطراف صفحه وجود دارد که داخل آن ایکن ذره بین برای جستجو است. با زدن آن و نوشتن نام فایلی که می خواهید آن را انتخاب کنید، تمامی گزینه ها درون موبایل با آن نام نمایش داده می شوند (شکل آخر سمت راست). کافیست یک آهنگ را تیک بزنید و در انتهای صفحه ok.

attach-mp3-to-mp4-bigetek.com-1

3- حال که آهنگ انتخاب شد روی علامت چرخدنده بزنید تا چسباندن صوت به فیلم شروع شود. پس از اتمام روی Play بزنید تا اگر از کیفیت ناراضی یودید دوباره این روش را امتحان کنید.attach-mp3-to-mp4-bigetek.com-2

4- پس از انجام هر تغییری و ویرایش فیلم اندروید خود می توانید آن را به اشتراک بگذارید کافیست در منوی اصلی برنامه روی آیکن bigetek.com-vidtrim-11 ضربه بزنید و نرم افزار مناسب برای به اشتراک گزاری را انتخاب کنید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد