آموزش پاسخ دادن به کامنت در اینستاگرام

مطمعنا دنیای آینده تکنولوژی در دستان کاربران قرار خواهد گرفت، بدین معنی که دیگر قرار نیست برای انجام کارهای روزمره ای چون چک کردن میل و پرینت گرفتن از یک سند پشت سیستم هایی به نام لپتاپ و کامپیوتر های شخصی بنشینید. برای مثال با ظاهر شدن کیبورد های مجازی در محصولات آیفون و یا  پردازشگرهای قدرتمندی که قادر به اجرای بازی هایی با گرافیک خیره کننده در موبایل ها هستند می توان این امید را داشت که آینده در دستان شما قرار خواهد گرفت. اما با این حال دوستانی هستند که در این دوره و زمان تازه با این عصر تکنولوژی آشنا شدند یا از غافله عقب هستند. برای این دوستان آموزش  پاسخ دادن به کامنت در اینستاگرام را در BigETek ارائه خواهیم کرد.

یکی از امکانات این اینستاگرام این است که میتوان در زیر پست های مخاطبین و دوستان خود کامنت درج کرده و به آن ها پاسخ دهید.
ممکن است در بین کاربران افرادی باشند که از این امکانات اطلاع نداشته باشند و همچنین در صورتی که تمایل دارید فردی که قرار است برای آن کامنت بذارید از ایجاد کامنت شما با خبر شود حتما باید به این صورت پاسخ را ارسال کنید تا با هشداری از ارسال پیام شما آگاه شود در این آموزش به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به راحتی پاسخی برای کامنت های دریافت شده ای خود ارسال نمایید.

توجه کنید در نسخه جدید گزینه ای به نام Reply اضافه شده که شما با انتخاب آن میتوانید پاسخ خود را ارسال کنید !

پاسخ دادن به کامنت در اینستاگرام

پس از باز کردن اینستاگرام، پستی که می خواهید پاسخی برای کامنت های دریافتی آن ارسال کنید را باز نمایید(شماره1). بعد از لمس کامنت، صفحه ای برایتان باز میشود که میتوانید تمام کامنت های خود را مشاهده نمایید. سپس باید بر روی کامنت مورد نظر که می خواهید به آن پاسخ دهید لمس چند ثانیه ای انجام دهید(شماره2)

پاسخ دادن به کامنت در اینستاگرام
پاسخ دادن به کامنت در اینستاگرام

حال کامنت به رنگ آبی درآید. اکنون باید از بالای صفحه آیکن فلش را انتخاب نمایید(شماره3). اکنون میتوانید پاسخ خود را تایپ نموده و آن را بعد از لمس آیکن تیک (تایید) ارسال نمایید(شماره4).

پاسخ دادن به کامنت در اینستاگرام
پاسخ دادن به کامنت در اینستاگرام

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد