آموزش فتوشاپ حرفه ای این قسمت: روتوش عکس اندروید توسط فتوشاپ گوشی (زیباسازی چهره)

برنامه روتوش چهره در گوشی جذابیت هایی دارد که هر کسی از آن نمی تواند ساده بگذرد. آموزش فتوشاپ در گوشی را با سایت BigETek.com به سادگی خواهید آموخت. حذف کک و مک و جوش و آکنه در روتوش عکس اندروید را در چند گام بصورت تصویری ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

مطمعنا برترین برنامه روتوش اندروید را فتوشاپ می دانیم. روتوش صورت اندروید را با عکسی از یک  بانو که چهره ای لکدار دارد ادامه می دهیم. اما بدانید که این روش برای حذف تمامی ناملایمات صورت کاربرد دارد.

لطفا برای دانلود نرم  افزار روتوش عکس اندروید به مطلب زیر مراجعه کنید ضمن اینکه این مطلب پیش زمینه این آموزش است.

آموزش فتوشاپ حرفه ای : حذف جوش در فتوشاپ موبایل

روتوش عکس اندروید توسط فتوشاپ در گوشی و تبلت

۱- ابتدا برنامه را باز کنید. عکس های آموزشی پایین از چپ به راست هستند. پس در اولین عکس برای انتخاب یک تصویر چهره از گالری روی Photo Library کلیک  می کنیم.

 

روتوش-چهره-فتوشاپ-اندروید-bigetek.com-1

۲- حال روی عکس چپ باید یک لایه ایجاد کنیم (به دست نگاه کنید.) سپس در عکس وسط برای کپی کردن همین عکس روی لایه جدید از Duplicate Layer استفاده می کنیم. تا عمل سمت راست ظاهر شود.(دو لایه از یک عکس روی هم)

روتوش-چهره-فتوشاپ-اندروید-bigetek.com-2

۳- حال عکس بالایی را محو می کنیم. در بالای صفحه روی مستطیل مداد دار کلیک کنید. سپس در تب Basic گزینه Gaussian Blur را بزنید و درجه آن را کمی بالا ببرید نه زیادتر از حد مجاز.

روتوش-چهره-فتوشاپ-اندروید-bigetek.com-3

۴- حال مانند شکل سمت چپ پاک کن را انتخاب کنید. و مانند وسط نشانگر موس را بیاورید. و برای تنظیمات نشانگر موس روی Brush کلیک کنید تا اندازه قلم یا همان نشانگر موس را تغییر دهیم.

روتوش-چهره-فتوشاپ-اندروید-bigetek.com-4

۵- نشانگر موس در حال حاظر عمل پاک کردن را انجام می دهد. زیرا در گام قبل آنرا انتخاب کردیم. پس جاهایی را که نیاز است مشخصتر باشد از روی عکس (لایه ای که قبلا محو کردیم) پاک کنید تا عکس لایه پایینی آن ظاهر شود. (این مکانها مانند چشم ابرو مو و زیر بینی و لب ودندان هستند.) نهایتا روی دکمه Back گوشی بزنید تا کار را ذخیره کنیم.روتوش-چهره-فتوشاپ-اندروید-bigetek.jpg-5

۶- تمام شد. حال عکس ها را با هم مقایسه کنید.

روتوش-چهره-فتوشاپ-اندروید-bigetek.com-6

مطالب مرتبط

یک دیدگاه در “آموزش فتوشاپ حرفه ای این قسمت: روتوش عکس اندروید توسط فتوشاپ گوشی (زیباسازی چهره)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد