آموزش دانلود عکس از سایت

گاهی برخی عکس ها جزو نابترین تصاویری هستند که دیده ایم. اما با سعی در ذخیره کردن آنها، به بن بست می خوریم. بگونه ای که با راست کلیک کردن روی آن عکس یا اجازه دسترسی به آن عکس بسته شده است یا گزینه ذخیره یا دانلود عکس بطور کل در بین گزینه های راست کلیک وجود ندارد. در این مواقع ترفند زیر به کار می آید. با ما همراه باشید.

برای ذخیره کردن عکس های هر سایتی کافیست روی عکس کلیک راست کنید و گزینه Save image as را انتخاب کنید.

bigetek.com-get-photo-on-web

اما اگر سایتی به شما این دسترسی را نداد آیا باید عقب نشینی کنیم! برای مثال به سایت زیر سری بزنید.

cnet.com

عکس های این سایت در زیر عنوان آن قرار گرفته اند و با کلیک راست بر روی آن گزینه ای مانند تصویر بالا نداریم. پس توسط مرورگر کروم بعد از کلیک راست روی عکس به آخرین گزینه یعنی Inspect را کلیک کنید. با این کار مرورگر کروم یک پنجره در کنار برای شما باز می کند که هر المانی را در آن صفحه بصورت کد بندی شده به شما نمایش می دهد.

bigetek.com-get-photo-on-web1

در شماره 2 تصویر بالا با حرکت موس روی کد ها تک تک المان ها در سمت چپ پر رنگ می شوند و این یعنی که کد مخصوص همان قسمت است. در پنجره سمت راست به فلش های پشت هر خطی توجه کنید. باید برای دیدن تمامی کد ها هر فلش به سمت پایین باشد. بعد از کلیک روی فلش و نگه داشتن موس روی آن عکس زیر کد نمایش داده می شود. پس کافیست روی کد دابل کلیک کنید و Ctrl+C را بزنید تا لینک عکس کپی شود.

حال این لینک را در یک صفحه جدید باز می کنیم و برای ذخیره کردن آن رویش کلیک راست سپس گزینه Save image as را انتخاب می کنیم.

bigetek.com-get-photo-on-web3

2 thoughts on “آموزش دانلود عکس از سایت

 • February 3, 2018 at 11:21 am
  Permalink

  خیلی خوب بود ممنون

  Reply
 • January 5, 2016 at 12:53 pm
  Permalink

  احسنت خدا قوت

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد