آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال

بسیاری از فیلم های جدید و جایزه گرفته بصورت داغ منتظر دیده شدن توسط شما هستند اما اگر زیر نویس نداشته باشید از فیلم هایی که حتی جایزه اسکار را برده اند لذت چندانی نخواهید برد. بنابر این تصمیم گرفتیم آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم یا سریال های جدید را در اختیار شما قرار دهیم. با BigETek همراه باشید.

برای اینکه بتوانید فیلم خود را با زیر نویس زبان دلخواهتان مشاهده کنید ابتدا باید زیر نویس فیلم خود را از سایت‌هایی که مرکز دانلود زیرنویس هستند، پیدا و دانلود کنید.

سایت‌هایی که زیرنویس ارائه می‌دهند، این روزها بسیار زیاد شده‌اند، و متاسفانه هر چند روز شاهد مسدود شدن آنها هستیم. بنابراین ما با چاره ای که اندیشیدیم به کمک شما خواهیم آمد. در ابتدا راه حل کلی را با هم مرور می کنیم. شما با مراجعه به سایت هایی انگلیسی زبان مانند subscene.com و opensubtitles.org و سایت هایی فارسی زبان که جدیدا به ترفندی برای نمونه برداری از انگلیسی زبان روی آورده اند و زیاد شده اند مانند

sub.hastidownload.org – subscenefarsi1.ir – sub.shikmovie.ir

subdown2.ir –  asiasub.com – subf2m.org

 می توانید نام فیلم را وارد کرده و لیستی بلند با زبان های متفاوت را ببینید. متاسفانه سایت های ایرانی بدلیل رعایت نکردن برخی اصول و عقاید بعد از قرار دادن فیلم هایی مبتذل موجب فیلتر شدن سایت خود می شوند. مثلا سایت هستی دانلود چندین دامنه خود را از دست داد و فقط دامنه org. باقی مانده است.و باید برای باز شدن دامنه های دیگرش منتظر باشیم.

آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال

گام ۱: برای مثال ما وارد سایت subscene.com می شویم. و فرض کنیم می خواهیم فیلم جدایی نادر از سیمین را برای یک ناشنوا بگذاریم باید زیرنویس داشته باشد پس نام فیلم جدایی نادر از سیمین را وارد باکس جستجو می کنیم و دکمه Enter را می زنیم. مانند تصویر زیر

آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم
آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم

گام ۲: حالا به سمت پایین سایت بروید تا به قسمت زبان فارسی یا Farsi برسید. سپس سعی کنید روی گزینه ای که تقریبا هم نام با نام فیلم شماست کلیک کنید مثلا زیرنویس کیفیت ۱۰۸۰ برای فیلم با کیفیت ۴۸۰ گاها همخوانی مناسبی ندارد. اگر نام فیلم شما کیفیت فیلم را مشخص نکرده است مجبورید چند کیفیت متفاوت را دانلود کنید تا یکی از آنها از لحاظ زمانی با فیلم تنظیم گردد.

آموزش-دانلود-زیرنویس-فارسی-فیلم
آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم
آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم
آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم

گام ۳: بعد از دانلود زیرنویس، فیلم را با یک پلیر(ترجیحا KM Player) اجرا کنید. زیرنویس را با موس کشیده و روی KM Player رها کنید.

آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم
آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم

توجه اگر فونت زیر نویس مشکل داشت به این مطلب(رفع مشکل زیر نویس فارسی در تمامی پلیر های ویندوز و اندروید) رجوع کنید.

اگر فیلم را در TV به نمایش در می آورید پس از دانلود زیر نویس مورد نظر، آن را در کنار فیلم خود با نام‌هایی کاملا یکسان (ولی طبیعتاً پسوندهایی متفاوت) قرار دهید، برای مثال: فیلم شما با نام KungFu Panda 3  است، پس زیرنویسی را که دانلود کرده‌اید به نام KungFu Panda 3 تغییر می‌دهید. پس از یکسان سازی نام فیلم و نام زیر نویس و قرار دادن آن‌ها در کنار هم در یک پوشه برای پخش در TV الزامیست.

روش دوم: دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال

اگر آنچنان حوصله یا زمان یا آشناییتی با این روش ها ندارید می توانید نام فیلم یا سریال مد نظر خود را برای ما در قسمت نظر خواهی همین بخش ارسال کنید تا کمتر از ۲۴ ساعت زیرنویس به ایمیل شما ارسال شود.

هدف ما جلب رضایت شماست.

You May Also Like

60 thoughts on “آموزش دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال

  1. با سلام
    من دنبال زیر نویس فارسی مستندThe.Farthest 2017می گردم ولی پیداش نکردم لطف می کنید به جی میل بنده زیر نویس فارسی این مستند نجوم رو ارسال کنید مرسی ازتون

  2. سلام اگه میشه زیر نویس فیلم batman forever و batmanv/s robin رو برام بزارید من هرچی دانلود میکنم پشیتیبانی نمیکنه ممنون

  3. سلام
    من زیرنویس دانلود می کنم اما باز نمیشه ، یعنی به صورت زیپ هست اما پیغام میده که معتبر نیست لطفا راهنمایی کنید متشکرم .
    در ضمن اگر امکان داره زیر نویس تمام قسمتهای فصل ۴ و ۵ و ۶ سریال lost رو برای من ارسال کنید ، بی نهایت سپاسگزارم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد