آموزش تغییر فرمت فیلم ها (تمامی فرمت ها) با پیشرفته ترین نرم افزار

دلایل مختلفی می توان برای تغییر فرمت فیلم ها ارائه کرد. برای مثال یک فیلم از اینترنت دانلود می کنید و برای پخش آن را بوسیله یک فلش به سینمای خانواده (TV) متصل می کنید. اما دستگاه شما این فرمت را پشتیبانی نمی کند. یا فرض کنید برای قرار دادن یک فیلم داخل یک ارائه کلاسی با Power Point نیاز به تغییر فرمت داشته باشید. چاره این مسئله گذراندن دقایقی با ماست. با معرفی قویترین نرم افزار دی این زمینه که قادر به پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت هاست می توانید علاوه بر فیلم، فایل های صوتی و حتی عکس ها را نیز به دیگر فرمت ها تبدیل کنید. با BigETek همراه باشید.

بسیار پیش می آید که نیاز به تغییر فرمت فیلم ها داشته باشیم. دیگر وقت آن رسیده که از دادن این کار به دیگران برای حل مشکل اجتناب کنید. شاید روزی فایلی داشته باشید اما نخواهید کسی از آن باخبر شود. مثل فیلم های عروسی، جشن تولد و … . این کار آنقدر هم تخصصی نیست. کافیست به این آموزش توجه کنید.

تغییر فرمت فیلم ها با پیشرفته ترین نرم افزار تغییر فرمت

در گام ابتدایی باید قدرتمند ترین نرم افزار تبدیل فایل های صوتی و تصویری را دانلود کنید. به شخصه با نرم افزارهای بسیاری در طی سالیان اخیر کار کرده ایم و حال نتیجه این تجربیات را به رایگان و با افتخار در اختیار شما همراهان قرار می دهیم.

 دانلود ImTOO Video Converter

پس از دانلود نرم افزار از سایت همکارما آن را کرک و باز کنید. شاید در زمان دانلود شما این نرم افزار پوسته خود را تغییر داده باشد ولی الگوریتم انجام تغییر فرمت فیلم ها در اکثر برنامه هایتغییر و تبدیل فرمت فیلم و صوت بسیار مشابه است. هر چند در تنظیمات و سرعت و قدرت و تنوع فرمت کمتر برنامه ای به پای این برنامه می رسد.

تغییر فرمت فیلم
تغییر فرمت فیلم

طبق راهنمای شماره ۱ تا ۳ بسیار ساده می توان در شماره ۱ نوع فرمتی را که می خواهیم فیلم به آن تبدیل شود انتخاب کنیم. سپس در شماره ۲ کلیک و فیلم مد نظر را برگزینیم و سپس دکمه شماره ۳ را برای تغییر فرمت فایل بزنیم. در قسمت Destinition با زدن دکمه Browse می توانید محل ذخیره شدن فایل نهایی را تغییر دهید مثلا ما درایو D را انتخاب کردیم.

تغییر فرمت فیلم

با توجه به شماره ۱ می بینیم که نرم افزار به خوبی از تغییر فرمت فیلم و عکس و فایل های صوتی به خوبی پشتیبانی می کند. در شماره ۲ به سراغ فرمت های رایج تصویری رفتیم و Mp4 را برای اینکه اکثر تلویزیون های سیمای خانگی، موبایل ها و تبلت ها آن را پخش می کند انتخاب می کنیم.

تغییر فرمت فیلم و کلیپ
تغییر فرمت فیلم و کلیپ

پس از انداختن فیلم داخل نرم افزار می توانید در شماره ۱ فرمت را دوباره تغییر دهید. حجم نهایی فیلم و زمانی که توسط سیستم شما طول می کشد تا فیلم تبدیل شود نمایش داده می شود. در شماره ۲ می توانید روی کیفیت صدا تغییراتی انجام دهید که موجب کم شدن حجم نهایی فیلم می شود. مثلا Volume را نصف کنید. با زدن شماره ۳ فیلم تبدیل می شود و با توجه به قدرت سیستم شما این زمان کاهش یا افزایش می یابد. در نهایت روی Open بزنید تا فولدر محل فیلم نمایش داده شود.

سولات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

3 دیدگاه در “آموزش تغییر فرمت فیلم ها (تمامی فرمت ها) با پیشرفته ترین نرم افزار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد