آموزش تصویری چگونه ایمیل بسازیم ؟ ( در یاهو بهمراه فیلم)

هرچند روند ساختن ایمیل بسیار آسان است اما هموطنانی هستند که به تازگی با دنیای ارتباطات آشنا می شوند. ایمیل یکی از بخش های جدانشدنی دنیای وب است پس تصمیم گرفتیم  به سوال کاربران که چگونه ایمیل بسازیم آنهم در یاهو پاسخ دهیم. در 3 گام ایمیل بسازید.

بعد از برداشته شدن محدودیت ها نام کشورمان به لیست سازندگان ایمیل در یاهو اضافه شد و اجازه ساختن ایمیل در یاهو را داریم. اگر نیاز به دیدن فیلم این پروسه داشتید در انتهای مطلب آموزشی فیلم چگونه ایمیل بسازیم قرار داده شده است.

در یاهو چگونه ایمیل بسازیم ؟

1- وارد آدرس زیر بشوید و طبق شکل روی گزینه Sign up for new account کلیک کنید.

bigetek.com-how-to-make-yahoo-mail

2- سپس وارد پنجره زیر می شوید که باید اطلاعات را مانند راهنمایی زیر وارد کنید. نام، نام خانوادگی، آیدی یاهو، رمزتان، شماره تلفن، روز تولد و جنسیت رابه درستی وارد کنید سپس تمامی اطلاعات را روی یک Word ذخیره کنید تا زمانی که برای بازیابی ایمیلتان نیاز داشتید بتوانید از آنها بهره ببرید. سپس روی Create account کلیک کنید.

bigetek.com-how-to-make-yahoo-mail-1
برای بزرگنمایی، روی عکس کلیک کنید

3- حال یاهو نیاز به صدق گفتار شما برای تعیین هویت دارد پس به شماره تلفن همراه که ثبت کردید یک sms می فرستد(در شکل پایین شماره 1 Send SMS را بزنید) و شما باید عدد 4 رقمی (شکل شماره 2) در باکس (شکل شماره 3) وارد کنید و Submit code را کلیک کنید. و در شکل شماره 4 شمارش معکوس برای رفتن به ایمیل شما ظاهر می شود. تمام شد.

bigetek.com-how-to-make-yahoo-mail-3

اگر سوالی داشتید در قسمت نظرات می توانید با ما در میان بگذارید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد