آموزش تبدیل فیلم به گیف توسط خود تلگرام

اگر با ما همراه بوده باشید می دانید که با برنامه های اندرویدی و یا با برنامه های کامپیوتری آموزش تبدیل فیلم به فایل های تصویری گیف را ارائه دادیم. اما تلگرام به این نیاز کاربران خیلی سریع پاسخ داد. تلگرام با آپدیت به ورژن جدید خود قابلیت هایی را به کاربرانش عرضه می کند که بسیارکاربردیست. از این همه می توان به ارسال فیلم و کلیپ ها به صورت گیف اشاره کرد. آموزش تبدیل فیلم به گیف درون خود تلگرام را با ما باشید.

بدون استفاده از هیچ گونه برنامه خاص همچنین در نسخه جدید شما می توانید تصاویر ارسال خود را ویرایش کنید و از ماسک های مختلف برای آن استفاده کنید یا متن مورد نظر خود را به عکس اضافه کنید همچنین امکان اد کردن استیکر های پیشنهادی تلگرام در قسمت استیکر ها به آن اضافه شده است که در این پست نحوه قرار دادن یک فیلم به صورت گیف را قرار دادیم

تبدیل فیلم به گیف

ابتدا شما باید آخرین نسخه موجود از مسنجر تلگرام را دریافت کنید که برای این کار میتوانید از این قسمت جدیدترین نسخه آن را دانلود و نصب کنید . برنامه را اجرا کنید به صورت معمولی مثل قبل فایل تصویری خود را برای ارسال انتخاب کنید که برای این کار از سنجاق پایین صفحه میتوانید استفاده کنید(شماره1). سپس گزینه Gallery را انتخاب کنید و از قسمت ویدئو ها فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.(شماره2)

برای اینکه فیلم شما به صورت گیف ارسال شود فقط کافی هست علام بلند گو بالای صفحه را فقط یکبار لمس کنید تا فیلم مورد نظر شما به صورت گیف تبدیل شود به همین سادگی (توجه کنید که این قابلیت ممکن است روی تمام فرمت ها قابل اجرا نباشد)(شماره3)

تبدیل فیلم به گیف
تبدیل فیلم به گیف

همچنین برای اینکه بتوانید برای عکس از ماسک استفاده کنید بعد از انتخاب عکس مورد نظر علامت نقاشی را از پایین صفحه لمس کنید(شماره1). سپس برای قرار دادن ماسک علامت استیکر و برای نوشتن متن روی عکس از علامت T می توانید استفاده کنید(شماره2).

تبدیل فیلم به گیف

2 thoughts on “آموزش تبدیل فیلم به گیف توسط خود تلگرام

 • April 21, 2017 at 7:04 pm
  Permalink

  بابا خدا خیرتون بده.

  Reply
 • February 26, 2017 at 7:41 pm
  Permalink

  واقعا مطلب توی سایتتون منو نجات داد . به دردم خورد. ممنون که نیاز و مشکل مخاطب رو حل میکنید و برای کلیک بیشتر چیزی رو به دروغ نمینویسید…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد