آموزش انتخاب مدیر گروه تلگرام – ادمین کردن دیگران

از مزایای انتخاب مدیر گروه تلگرام می توان به محدودیت هایی اشاره کرد که برای دیگر کاربران ایجاد می کنیم. یعنی قبل از آن که شما کسی را در گروه خود ادمین کنید , به صورت پیشفرض همه اعضا میتوانند نام و عکس گروه را تغییر دهند و همچنین دیگر اعضا را به گروه دعوت کنند و یا افرادی را که خودشان به گروه دعوت کرده اند , از گروه حذف کنند ! اما بعد از اعمال تغییرات, فقط ادمین ها میتوانند نام و عکس گروه را تغییر دهند و افراد را به گروه دعوت و یا آنها را از گروه حذف کنند. با ما همراه باشید.

ادمین(مدیر) هایی که شما برای گروه های خود تعیین می کنید تمام توانایی های ادمینی را دارا هستند ! یعنی میتوانند نام و عکس گروه را تغییر دهند و همچنین اعضا را گروه دعوت و یا آنها را حذف کنند !

انتخاب مدیر گروه تلگرام

برای برداشتن تیک گزینه “All Members are Admins” و ادمین کردن افراد در گروه های تلگرام , مراحل ساده زیر را انجام دهید :

۱- ابتدا برنامه تلگرام را باز کرده و وارد گروه مورد نظر شوید (حتما باید در آن گروه“سازنده گروه(ادمین اصلی)” باشید). بعد از آن بر روی اسم گروه لمس کنید

۲- با توجه به تصویر زیر “۳نقطه” را انتخاب کنید.

۳- اکنون گزینه “Set admins” را انتخاب کنید.

مدیر گروه تلگرام
مدیر گروه تلگرام

۴- در این صفحه به طور پیشفرض گزینه “All Members are Admins” تیک خورده است . یعنی همه کاربران قادر به تغییر نام و عکس گروه هستند و میتوانند اعضای جدید را به گروه Invite کنند . برای ادمین کردن اعضا میبایست ابتدا تیک گزینه “All Members are admins” را بردارید.

۵- بعد از آن کافیست تیک رو به روی اسم شخصی را که میخواهید ادمین کنید را بزنید تا شخص مورد نظر ادمین شود ! اکنون افراد مورد نظر ادمین شده اند و فقط آنها توانایی تغییر نام و عکس گروه و همچنین Add کردن و Remove کردن اعضای گروه را دارند .

مدیر گروه تلگرام
مدیر گروه تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد