آسانترین راه انتقال اطلاعات درون موبایل(انتقال بین فولدرها)

اگر ترفند های BigETek را همراهی می کنید حتما می دانید که X-Plore به عنوان یکی از برترین اپلیکیشن های مدیریت برنامه و پوشه ها در اندروید شناخته شده است. می خواهیم  ساده ترین راه انتقال فایل را با این نرم افزار ارائه دهیم. کافیست ما را همراهی کنید.

نمونه ای از آموزش کارهایی خارق العاده که برنامه Xplore قادر به انجام آن است در زیر آمده است:

مطلب مرتبط: پخش موزیک، فیلم و عکس موبایل از pc – انتقال اندروید به کامپیوتر

مطلب مرتبط: آموزش مخفی کردن فایل در اندروید (عکس،فیلم،…)

برای دانلود این نرم افزار اندرویدی کم حجم روی لینک زیر کلیک کنید.

DownloadGooglePlay

اگر به گوگل پلی دسترسی ندارید لینک بالایی را در این صفحه قرار دهید و آخرین ورژن را با زدن دکمه Generate download link دانلود کنید.(آموزش دانلود)

انتقال اطلاعات درون موبایل

فرض کنید درون تلگرام هستید و یک فیلم یا عکس را مشاهده کردید و می خواهید آن را در یک پوشه ذخیره کنید.(هرچند می توانید بطور خودکار این کار را انجام دهید اما هدف در اینجا تغییر در مکان ذخیره و انتقال به فولدری دیگر است.) ابتدا روی عکس کلیک می کنیم سپس علامت Share را که یک ارتباط مثلثی شکل است را لمس می کنیم. نهایتا گزینه Copy to را می زنیم.

copy-pase-android-data

در مرحله بعدی وارد نرم افزار Xplore می شوید و باید یک فولدر را بعنوان محل ذخیره انتخاب کنید و دکمه ok را بزنید. سپس به لیست برنامه ها می رویم و برنامه X-Plore را باز میکنیم. به آدرس محل ذخیره برنامه می رویم و می بینیم که عکس در آنجا قرار دارد. برای کپی کردن یا انتقال همین عکس باز می توانیم دست خود را روی آن نگه داریم و در پنجره باز شده دوباره گزینه Share را بزنیم و تکرار مراحل قبل.

copy-pase-android-data-1

آیا راه ساده تری برای انتقال اطلاعات سراغ دارید !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد